Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
2. nov 2009

cheer - najhorsie je, ze je to furt o tych blbych peniazoch ☹
ja uz sa svagriny radsej na meno nepytam, lebo chlapcenske sa jej paci tristan .. co moj brat okamzite zavrhol ... priezvisko maju tiez na tri... tak som zvedava, co z toho bude. lebo dievcenske mali vybrane lucia, na tom sa spolocne dohodli, len svagrina chcela strasne tamaru a nakoniec to je tamara...

sisa2
2. nov 2009

maji - hehe, tak to uz je len detail, ked uz aj DNP mas 😀 😀 😀 uvidis, na vianoce si tehulka. ja tomu skratka verim.

motylek17
2. nov 2009

... tak ono sa nam teraz lahko hovori, ze budeme ticho ... ale ked uz budeme v tom, tak len tazko to nebude na nas vidiet... teda aspon na mne a navyse to bude pre nasich prve vnuca, cize to im nepovedat nemozem.... uvidime, budeme riesit, az budeme v tom.... a mate pravdu, vsetko je o peniazoch... ☹

motylek17
2. nov 2009

sisa ten tvoj optimizmus mi obcas chyba.... 😀

janulka04
2. nov 2009

siska, aky extrem.. 😀 😀
a cheerly, moj byvaly gynekolog takisto robil len 3 utz za tehu, ze vraj to skodi...tak malych mam len tri snimky 😀

sisa2
2. nov 2009

no ale ked sa babo neukaze, ako je pripad mojho brata, tak nebudeme musiet riesit 😀 no ale mne asi bok vyvali, ked to nebudem vediet. neva, pre mm vsetko 😀

motylek17
2. nov 2009

sisa mm nechce vediet pohlavie???

janulka04
2. nov 2009

tristan sa pacil aj mne, aj Timur...a tiez to mm zamietol, ze neexistuje..a to este nevidel tych dvanast dalsich na papieri..by ho slahlo asi...on chce Veroniku, ale to je moja sestrenica...takze ja som proti, ale je to jeho sen od puberty, tak co ja viem?

sisa2
2. nov 2009

maji - nechce. chce mat prekvapko 😉

sisa2
2. nov 2009

babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, je taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😵 😵 😵

janulka04
2. nov 2009

sisa vaaaazne????????

sisa2
2. nov 2009

hej, ja tomu neverim. tu placem ako mala. je slabsia ako testovacia, ale normalne viditelna, nie je to duch. mne sa normalne ruky trasu, tomu nemozem uverit 😵

janulka04
2. nov 2009

😵 😵 myslis teraz kolajnicku???? Prosim, nech anoooooo......a chcem fotku... 😵

janulka04
2. nov 2009

boooziiinkuuuuu, my mame tehulkuuuuu, ja som to vedela, ja som to vedela....juuuuj, strasne s tesim, az mi slzicky vybehli...boooze, tak moc ti to prajem, konecne....moje krasneee, jupiiiiiiii!!!!!!!!! 😀 😵 🙂 😵 😅 🙂

sisa2
2. nov 2009

fotka bude najskor zajtra, nemam ju ako odfotit, resp. nemam tu kabel k mobilu 🙂

sisa2
2. nov 2009

dik jani, si moc zlata. ja len dufam, ze sa z toho nezobudim 😀

janulka04
2. nov 2009

nevadi, to vydrzime...a kupis po ceste este jeden testik na doma???? Silvinka, tak ti teda officialne gratulujem k tehu a prajem, aby bolo prijemne a skoncilo sa objimanim toho maleho uzlicku o devat mesiacov, velmi s atesim...a mas darcek 😵

janulka04
2. nov 2009

a teraz , kde ste babule? Mame dalsiu tehuuuuuuu!!!!!! Halooooo!!!!!

sisa2
2. nov 2009

urcite budem testovat este neskor ... asi v stredu.
fu, mne normalne busi srdce. usmev mam ako harvepino. ako to udrzim v tajnosti???? 😕

motylek17
2. nov 2009

sisus, na chvilu som odisla a co sa nedozviem.... normalne som chvilu nechapala.... straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne moc gratulujem... keby tu nik nebol, tak revem jak silena... moc moc ti to prajem.... 🙂

sisa2
2. nov 2009

xixi, asi uz isli vsetky domov 😀 pre mna uz dnes tiez padla. aj keby som chcela, nie som schopna uz nic robit 😉

janulka04
2. nov 2009

vidis, tiez si neverila, minimalna snaha a vyslo to..ako aj u mna a u x dalsich, tusim aj sharmi aj bris...am z teba veeeelku radost, kusnut do jazyka a vydrzat

sisa2
2. nov 2009

maji - moc moc dik 😵 ja tomu stale neverim. kukam na ten test ako puk, ci nahodou nezmizne a ona tam je stale 😀 a silnie 😵
chytaj stafetu!

janulka04
2. nov 2009

tak uz mame dalsieho potapaca, lebo mozno dvoch, ze siska 😉 😵

sisa2
2. nov 2009

jani neblazni. ja sa uskromnim, nech to druhe ma dalsia babulka odtialto 😵

motylek17
2. nov 2009

dakujem, prave som to oznamila mm a on mi na to povedal, ze teraz si na rade ty... aj ked tomu neverim.. bude ako bude... ale tebe este raz z celeho srdiecka gratulujem... to si si robila v praci???

janulka04
2. nov 2009

a kedy pojdes k dokimu, sisa?

motylek17
2. nov 2009

dnes to oznamis aj mm????

sisa2
2. nov 2009

maji no vidis, aj mm si to mysli 😵 ja som tomu neverila este ani dnes rano, vlastne ani predtym, ako som isla robit test. a vidis. teda vlastne este nevidis, ale uvidis neskor, ked odfotim 😀
hej, robila som v praci. kupila som mamatest comfort, ten sa da pouzit priamo do prudu mocu.

sisa2
2. nov 2009

jani - neviem. vlastne som aj chcela zmenit dokinu. neviem, ku komu ist. asi pojdem do nejakeho centra, aj ked sa plati, ale snad tam bude lepsia starostlivost, ako u mojej lekarky ...
TP mam 12.07., dnes som 4+0tt ... takze skor ako o 2-3 tyzdne nepojdem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre