Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
27. jan 2010

jani tak super ze na pordani sa pacilo.... som zvedava ake to bude tu 😉
a na tvojho mm som si tiez zoprakrat spomenula ked daco moj vypotil 😀 uz si nepametam co presne ale viem ze sak to jak jankin 😅 😀
no ja uz nepatram... ale teda aspon viem ze vsetko je mozne tak ako pise janka
no nic babulky na chvilu musim vypadnut... mm este spi a o 21.00 ide do roboty... trvdil ze pojde aj s tym okom tak ho idem zobudit aby aspon 2 hodky mal nejaky zivot dnes 😀 ale ked odide tu budeeeeeeeeeeem ak chce niekto pisat 😉

janulka04
27. jan 2010

a ozi, dzou, ako sa mu paci v tej new praci?

dzou
27. jan 2010

paci sa mu zatial lebo ze sa vobec nenarobi a ked ma napr. rannku tak je doma uz o 14.00 a moze este daco doma porobit... takze zastial ok... no nic uz vazne ho idem zobudit... ale jani som moc rada ze si ok a ze teda ste mali ''len'' problem s notasom 😒 ja uz som rozmyslala ze ci niekto nema na teba kontakt ze co je s tebou 😅

janulka04
27. jan 2010

oki, pa, dzou....ja v pohode...ako vravim: Zla burina nevyhynie 😀

kkatkaa
27. jan 2010

jani diky

dzou pa zatial ak vydrzim a nezaspim este nakuknem

groka
27. jan 2010

inak baby moj tatino je v tej juznej amerike kde sa slovaci a ini turisti nemozu dostat prec,ale je v hoteli a v poriadku,dnes mi len povedali,uz je tam 4 den,strasne som sa naplasila lebo ja som nevedela ze co sa tam deje,pisala som mu sms,zatial neodpisal ☹ len este hladam forum kde si pisu vsetci komentare len to nemozem najst,je to cez tu booba cestovku ci ako sa to vola 😒

dzou
27. jan 2010

groka a co sa tam stalo? ja tu nejak nesledujem spravy 😅 ale tak dufam, ze tatino je ok

lucialen
27. jan 2010

Ahojte 🙂
Jani, vitaj naspat 😵
Groka a co tam robil tatino?
A miska akoze nic? 😕
Ja som bola u nasich a cakala som, moj mm bol na basketbale, ja radsej nechodim aby som sa nenakazila, nejako to vydrzim do konca 3 mesiaca. Minuly tyzden som sa bola dat ostrihat u maminej sesternici a dnes tam bol ocino a ona sa ho pytala, ci nie som tehu, lebo ze uplne inak vyzeram 😒 Haluz, mne sa zda ze vyzeram rovnako.
Inak dnes som sa oficialne rozozrala, nie zeby som bola hladna, ale len jedlo mi pomaha na zaludok 😒

dzou
27. jan 2010

ahoj luci 😉 no tak niektory ludia vedia rozpoznat ked je nejaka zena tehu 😉
no miska nic snad je vsetko ok

miskahryzka8
27. jan 2010

ahojteeeeeeeee tu soooooom idem napisat 😀 , dzou ako testik 🙂 ?

dzou
27. jan 2010

aaaaaaaaale nic si precitaj jednu stranu dozadu... ale nadej este je 😉

kkatkaa
27. jan 2010

groka tak dufam tiez ze tatino bude ok

luci tiez som o tom pocula ze mnohym babam povedali ze vyzeraju inak - mne to povedala moja mama vcera ked som prisla z roboty - to som jej ani nehovorila ze mam pozitivne tehu testy 😲

miskaaaaaaaaaaaaaaaaa konecneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tak pis

lucialen
27. jan 2010

Dzou, tvoja teplotka urcite zaujimava, este je nadej 😉
Miska, no konecne si sa vyzumbovala 🙂

kkatkaa
27. jan 2010

luci dufam ze ty nas tak nebudes napinat 😉

dzou
27. jan 2010

no sak luci ja som merala az 2x ci sa teplomer nepomylil 😅

lucialen
27. jan 2010

Nie Katka, ja tu budem hned rano, max 10.15, lebo doki robi len do 10h 😀

miskahryzka8
27. jan 2010

ja som vcera a dnes mala hekticky den, som sa k vam ani nevedela dostat 😅 , noooo tak dokina mi teda robila ten vnutorny ultrazvuk, dutinku bolo pekne vidno, ale mimi este nie 😒 , tak mam z toho taky divny pocit, ale dokina povedala, ze je to zatial ok, teraz uz len treba sledovat rast a krv mi budu brat az buduci piatok 😠 , tak som zvedava, co bude vidiet u lucky dokina v piatok 🙂 ,

tei, tebe tusim robili tak skor ultrazvuk kvoli krvacaniu, tiez najprv videli len dutinku?

miskahryzka8
27. jan 2010

dzou z toho chapem, ze testik nic, ale ani mrcha nic? Das mi sem grafik 😉

Nechcela som vas napinat, ale dosli sme domov az pred pol hodkou 😕 , dnes som mala lietaci den a stihla som aj kadernicku aspon 🙂

lucialen
27. jan 2010

Miska, som myslela, ze minimalne baby uz bude vidno 😒 Buduci uz bude urcite tam aj so srdieckom 😉

kkatkaa
27. jan 2010

miska tiez som si myslela ze uz budes aj mimi vidiet aj srdiecko pocut ale neboj ked pojdes nabuduce tak to tam uz urcite bude

ale si nas teda vynapinala 🙂 si pis

teraz vlastne ked pojde luci v piatok a ja v pondelok tak tiez nam toho asi moc neuvidia co? a ja som sa uz tak tesila 😒

dzou
27. jan 2010

miska ja nemeriam uz 😀 ale teda dnes som zmerala a na 29dc som mala 37!!! co ked kuknes predch. grafy v albume tak na 29dc som mala najvyssou teplotu 36.8... test nic ale bol to ten lacny tak uvidime co bude
a teda neboj sa nic... urcite je vsetko ok... to nevadi ze babo este nebolo vidiet ...nabuduce uz bude 😉

miskahryzka8
27. jan 2010

kati, ten zaludok ako na vode mavam rano aj ja, ale da sa to zvladat zatial 🙂

tei a kde mas to nafotene brusko 😕 😅 ?

sharmana
27. jan 2010

ahojte babulky... a ahooooooooooooooj janulka, rada ta tu vidím opäť.. je mi lúto, že vám ukradli notebook, bodaj im ruky odpadli za tú krádež... každému sa to raz vráti čo v živote urobí 😉
dzou, podla teploty je to super, test ešte nič neznamená, možno potrebuješ ešte pár dní.. ale ja verím že to tentokrát u teba vyšlo...
majuska. detto, to ešte nie je pokles, a ak si videla tein vítazný graf, tak u nej bol tiež pokles a je tehu 🙂

my sme boli v kine na sherlocka holmesa, ale babule, 2 hodiny to hralo, tlačili ma rifle, malá kopala ako divá, už som sa nevedela dočkať konca.. jaaj, ja už asi do kina nepôjdem, lebo mne je najlepšie v tepláčkoch alebo v pyžamku 😀

miskahryzka8
27. jan 2010

no aj ja som myslela, ved to uz je 7tt 😒 , ale moc dlho to teda nestudovala.., luci tebe budu brat rovno aj krv? Ja musim vydrzat este devat dni 😠

dzou, tak super teplotka, urcite to bol blby testik 😉

dik baby, no sa priznam, ze som trosku rozcarovana 😒

miskahryzka8
27. jan 2010

a tehulky nase, v kt. tt vam videli mimi, resp. v kt. ste isli dokine?

kkatkaa
27. jan 2010

miska ja to tiez zatial zvladam ale som zistila ze uplne najhorsie mi je po zobudeni bleee

sharmi 😀 super zazitok z kina. ale ved uz mas tehu rifle nie? a to aj tie ta tlacili?

miskahryzka8
27. jan 2010

aj mne po zobudeni, som aj ako kladivom bachnuta 😀

kkatkaa
27. jan 2010

miska aj mna by zaujimalo kedy videli ostatnym mimi, kedze ma tiez caka doki
verim ti ze si rozcarovana, aj ja by som bola a velmi ale nebojkaj vsetko je ok a mimi sa ti nabuduce ukaze v plnej krase 😉 uvidis

kkatkaa
27. jan 2010

miska asi tak nejako 😀

kkatkaa
27. jan 2010

potom si vzdy nadavam ze naco som isla spat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre