Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
11. nov 2009

To som rada ze som vas zastihla ked uz odchadzate 😉 😒
Xeni, ja ok, z mojho anovulaku sa podla mna vyklul ovulak, tak si davam sancu aj tento mesiac 😀

xena1
11. nov 2009

mne v piatok isto nie,este je zavcasu

xena1
11. nov 2009

ja papam femibion

lucialen
11. nov 2009

Xeni, tak tento tyzden ma neprist mrcha, co? Drzim prsty ako vzdy, len uz by to mohlo zabrat 🙂 Pozorujes nejake zmeny?

lucialen
11. nov 2009

Dobre idem spat, rano som tu opat 🙂

xena1
11. nov 2009

zatial klasika PMS,iba rano mi je obcas divne na zaludok a citim take tlaky akoby na krcok,bolia ma prsia a na pohmat su nejake hrcate ci zdurene neviem...

lucialen
11. nov 2009

Aj mne bolo vcera vecer zle, uz ma krasne natahovalo nad misou, ale nic nevyslo 😒 Ale robila som si chleba vo vajci na veceru a asi mi z toho ostalo trochu tazko a rano som ho dojedla a tiez mi bolo na grc 😒 Ale to neprikladam k priznakom tehu 🙂
Som zvedava, tento vikend nas je uz asi 6, tak sa ide vrece roztrhnut s tehulkami 🙂

xena1
11. nov 2009

tak to som zvedavka...ja to tiez pripisujem pms ,hoci tie dva foliky ma matu...mozno aj napriek tomu to nejde,,,ktovie kde to vazi.,..

xena1
11. nov 2009

dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...drzme si palce...

tea333
12. nov 2009

Bre raanko, moj graf dnes http://www.fertilityfriend.com/ttc/ 😉

tea333
12. nov 2009

jezis co to tam placam, graf je az tu http://www.fertilityfriend.com/home/2af28f

😀 😀 😀
ja ked vstanem tak som mimo...pekny den babiky

dzou
12. nov 2009

bre ranko hmm petka... no vyzera to na mrchu 😔 ale tak este sa moze stat hocico moc drzim palceky... 😉
tak ja vas uz zase budem otravovat aj takto rano 😀 no ja idem nejak opacnym smerom 😅 http://www.fertilityfriend.com/home/dzou no dufam, ze zacnem klesat uz konecne.. tak majte sa krasne paaaaaaaaaaaaaa

tea333
12. nov 2009

Petafr to este vobec nic neznamena Peti, zajtra sa rozhodne podla mna...bud ides dostat mrsku, a to zistis skoro, alebo ti teplota znovu stupne 😉 taky poklesok teploty sa stava..uvidis, nebud smutna, este to nic neznamena 😔

petafr
12. nov 2009

no uvidime, mne vascinou klesa tesne pred, dnes som este len 10 DPO, nevzdavam sa! mozno sa vzdam zajtra, ak nic pozitivne... 😖

petafr
12. nov 2009

dzou a mozno si mala ovulku skor, nie? tea ty tiez pekne, dufam, ze ste sa posnazilkovali ako treba 😉

petafr
12. nov 2009

inac som pozerala galeriu na FF, a je tam dost grafov s impl. poklesom na 9, 10 dokonca aj na 13DPO, tak ak zajtra ide hore, v sobotu testujem ako najata...

xena1
12. nov 2009

petafr,BT nie je smerodatna ale orientacna a skor na urcenie alebo rozpoznanie ovu,ja som mala pokial som meravala vzdy ukazkove BT pred mrchou aj pocas mrchy dokonca mi stupli.az som si myslela ze som tehu a mam mrchu...takze sa nestreskuj a zajtra testni...kolky DC si???

petafr
12. nov 2009

dnes 10 DPO, zatial som kludna, uvidim ako dlho to vydrzim, tesnem asi az v sobotu, lebo nebudem mat kedy ist si kupit test, aby som mala na rano a poobede budem testovat asi zbytocne...

xena1
12. nov 2009

ja mam jeden velmi citlivy test doma uz asi 3mesiace....myslim ked si kupis celodenny a vysoko citlivy mozes testnut aj poobede...a kedy necakas mrchu?

petafr
12. nov 2009

baby s tym maju zlu skusenost, pozri si fotky Janulky, ona ma citlivy a necitlivy test v jeden den, na citlivom bolo ledva vidno ciarku (tusim to bolo na 14DPO) a na necitlivom mala peknu dialnicu...
citlivy mas aku znacku, rapiclear? Lebo ten som robila aj ja (v tej lekarni, kde som bola nemali nic ine), a snehobiely... treba si zohnat mamatest, ten je vraj najspolahlivejsi... ja este neviem, dnes sa vraciam z toho Srbska, tak ak stihnem nieco kupim, ale ak zajtra teplota nevyskoci, tak to nebude mat ziadny zmysel, tak aj preto sa neponahlam...

sisa2
12. nov 2009

ahojte, vcera nam doma nesiel net, tragedia velikaaaa 😀 skusim aspon zbezne pozriet, co ste popisali.

chcem sa vam ale vsetkym moc moc podakovat za vcerajsok, ste moje zlaticka! 😵

petafr
12. nov 2009

groka, kde si aj s grafom?

petafr
12. nov 2009

ahoj Sis, ako sa mas? uz si v robote?

xena1
12. nov 2009

myslim ze rapiclear...tak sa urco v sobotu ozvi...utekam pracovat...papa

sisa2
12. nov 2009

peti - dnesna teplota este o nicom nehovori, presne ako pises. este je na mrchu skoro, verim, ze zajtra pojde zasa hore!!!

v tych testoch mas pravdu. ja teraz testujem ako na beziacom pase 😀 vzhladom na situaciu ... a rapiclear je uplne na h*****, pisu, aky je super citlivy a neviem co a druhu bolo ledva vidiet. na mamateste bola hned. a este som mala aj nejaky z kauflandu (mali pri pokladni 😀 ), tak na tom tiez bola hned vidiet.

sisa2
12. nov 2009

tea - kedy si dnes merala, ked mas zaznacenu teplotu bielou gulickou?

motylek17
12. nov 2009

ahojte, system mi oznacil novu ovulku .... http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b30 ... nechapem... ☹ ako vyznacil mi ju na 22DC, vtedy sme sa nesnazili, cize nic z toho tento mesiac nebude.... ☹ som mala aj tak takeho tusaka....

sisa2
12. nov 2009

peti - hej, hej, v robote. chcela som si od zajtra zobrat dovolenku, ale kolegyna mi akurat volala, ze ma choru malu, takze dovolenka nehrozi 😖

groka
12. nov 2009

Ahojte http://www.fertilityfriend.com/home/groka vobec mi nejde znovu prijat pozvanie do vip

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre