Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

rhodosbb
16. júl 2009

Moja kolegyňa je v siedmom týždni (už som o tom písala aj predtým) a teraz mi volala, že príde do roboty neskôr, lebo nie je schopná vstať z postele, chúďa posledné tri týždne jej býva strašne zle, cez deň aj v noci, už aby jej to prešlo...Ja si nepamätám, žeby mi pri prvom tehu bývalo nejako výrazne zle.

dijefcatko
16. júl 2009

Nooo, tak na Poltár mám dosah, môžem sa pokúsiť zistiť, kto je tá veštica 😉
Rhodosbb, to je fajn, že máte s bývalým taký dobrý vzťah. Je to obdivuhodné! 🙂

biancarv
16. júl 2009

rhodosbb práve som pozerala tvoje svadobné foto, takú máš peknú dcérku, a aj ty si veľmi pekná žena, povedz ako si sa dokázala rozísť so Sofinkinim otcom? to ste boli aj manželia?

rhodosbb
16. júl 2009

Dijefcatko: poznávacie znamenie - veštica nemá nohy...

Terajší dobrý vzťah s bývalým partnerom nebolo ľahké dosiahnuť, tiež sme prešli kadejakými búrlivými obdobiami. Už keď som myslela, že je dobre, tak prišla moja svadba a to bolo pre neho ťažké, hlavne aj vedomie, že jeho Sofia má pri sebe iného chlapa, teda môjho manžela, ktorý sa o ňu stará a ľúbi ju...
No ale taký je život, už sa aj obidvaja stretli, podali si ruky a keď bývalý vidí, že Sofia o mojom mužovi rozpráva len pekne, tak mi povedal, že je rád, že som si našla takého chlapa, ale že ak sa mu Sofia raz na neho posťažuje, tak že mu hnáty doláme 😀

rhodosbb
16. júl 2009

Bianca, ďakujem pekne 🙂
manželia sme neboli našťastie, ale rozchod bol aj tak strašnýýý 😢 , ale teraz, keď to mám za sebou, tak cítim, ma to len posilnilo a že som sa rozhodla správne. Predstav si, že niekoho miluješ a nenávidíš zároveň, tak také to bolo medzi nami, chceli sme byť spolu, ale nemohli sme, on bol voda, ja oheň, no proste takí rozdielni ako len dvaja ľudia rozdielni môžu byť, ale práve to nás paradoxne na sebe najviac priťahovalo...

dijefcatko
16. júl 2009

Dúfam, že nám to s drahým vydrží dllllho dlho. Sme spolu 8 rokov a preskákali sme si toľko zlých situácií, v ktorým sme si boli veľkou oporou, že mám pocit, že nás už nič nemôže prekvapiť. Ale život je nevyspytateľný, takže ak nás prekvapí, oprieme sa jeden o druhého.
A práve on bude tým najlepším otcom. Keď vidím, ako to s deťmi vie, obdivujem ho. Deti ho doslova žerú, tak sa vie s nimi blázniť, to ja nedokážem ☹

andzi
16. júl 2009

Ja som si bola práve kúpiť ten Femibion, ale to je nejaké špeciálne balenie. Metafolin + DHA. Drahé to bolo veľmi.

valioci
16. júl 2009

ahojte baby, tak po vasej rade sme vcera kupili BABYPLAN, vraj su to super tabletky, tk uvidime....mate niektora nieco nove? ako pokracujete v snazeni? inak ze by sme nemali tutu mutu kazdy den, aby boli spermie silne? ale ze tak kazde dva dni? pekny horuuuci dniiik!

fazulka1512
16. júl 2009

ahojte babulky 🙂 , dnes ste to tu riadne rozbehli, dohodli sme sa s mm, ze zaciname od nedele a kazdy druhy den do nedele, a ked budeme este vladat tak aj do dalsiej nedele 😀
ja som tiez rozmyslala nad tym ovu ruzom,ale ked budeme sexovat kazdy druhy den, tak ovu urcite na nasej ceste stretneme 😉

dijefcatko
16. júl 2009

andzi a nekúpila si si náhodou ten, ktorý je od druhého trimestra tehu? Lebo ten je s DHA. Ja to na krabičke nemám. Lekárnik ťa mal upozorniť 😒

rhodosbb
16. júl 2009

Andzi, radšej si to skontroluj a utekaj ešte vymeniť.

andzi
16. júl 2009

hej, je tam od 13. týždňa tehotenstva...a čo sa stane keď ho začnem užívať aj skôr? To sa nemôže?

spanihelka
16. júl 2009

ahojte aj ja sa k vám pridávam, ideme budúci týždeň aj na dovolenku, ale to bude skôr neskoro...posledná menštruácia začala 7.7. tak teraz čakám ovu 😀 snáď sa niečo podarí..prajem vám krásny letný deň

andzi
16. júl 2009

hmm, tak si ho nechám v zásobe a kúpim si ešte taký čo treba pred otehotnením, aj tak by som si ho potom kúpila v tehotenstve

dijefcatko
16. júl 2009

Andzi, to by som asi radšej nerobila. Možno to obsahuje iné látky. Buď to vymeň, alebo si ho nechaj, keď ho budeš potrebovať ako tehuľka. Alebo sa v lekárni opýtaj, či môžeš aj tento.

valioci
16. júl 2009

fazulka1512
co je to ovu tuž?

tea333
16. júl 2009

baby vy ste sa porozpisovali na rano 😉
ja sa uz uplne tesim na zajtrajsiu pohodu,ale nikto nereagoval tak snad tam nebudem z temy sama??
vcera som citala ze tehotne maju lacnejsie parkovanie, a ma napadlo ze ked to nespecifikovali, to budu musiet ocikavat palicky?
moja naj kamoska ked sa vela napapa tak trochu vyzera..chuducke nozicky rucicky a take tehotenske brusko 😀

tea333
16. júl 2009

fazulka velmi sa mi paci vase odhodlanie 😀 😀 bodaj by sme aj my mali take..

eva30
16. júl 2009

Baby, no ja som vás ledva stihla prečítať, "úplná hrúza" 🙂 🙂 🙂.
Tak my ideme snažilkovať odnes. Mala som v pláne už od včera, ale boli sme tak strašne unavení, že by sme pri tom asi zaspali 🙂 🙂 😉
My neriešime zatiaľ ani bazálnu ani ovu testy, tiež zastávam názor fazuľky, že budeme snažilkovať každý druhý deň a niekde na ceste tú ovu predsa stretnúť musíme.
Tak sa držte.
Tea peknú zábavu

malalady
16. júl 2009

tea no už je sa teší aj on.... len neviem ja sa bojím.... ved to sú nejaké skoré príznaky 😔 len ten smrad ma stále drží, že asik som... ja neviem... 😔 pochybujem, že sa mi to na prvý šup podarilo... 😒 ale ký nepríe mrca možem snažit 😠 len to ma drží že hádam sa to podarí...

tea333
16. júl 2009

malalady urcite sa podari..aj ked mozno nie na prvy, tak na druhy, ved tobiho si mala ani si sama nevedela ako 😀

malalady
16. júl 2009

no to áno 😀

biancarv
16. júl 2009

ahojte je tu niekto? 😉

andzi
16. júl 2009

mne sa nechce pracovať, nemyslí mi v tom teple

biancarv
16. júl 2009

andzi tak treba robiť šup šup mimi a môžeš vegetiť na materskej 😉

tea333
16. júl 2009

ja som ttuuu 😀 zas, lebo dnes som sama doma a robim pripravu na festival 😀

biancarv
16. júl 2009

no ahoj tea, ako sa ti darí, ako dlho trvá ten festival, to tam budete stanovať? lebo ak áno, znie to celkom dobre snažilkovať v stane 😉 , ja som dneska mužovi povedala že som tehu namiesto tehotná a on sa z toho smial, potom mu hovorím že ved všetky snažilky,tehuľky a mamičky to tu na koníkovi tak volajú že tehu, no a z tých slov mu prišla smiešno, tak teraz ked sa stretneme stále sa mi smeje že ty jena tehuľka, no proste nepozná tie slová, ale on to myslí v dobrom 😀

biancarv
16. júl 2009

nie jena ale jedna, sorry

andzi
16. júl 2009

bianca: 😀 😀 😀

počkaj, aké výrazy budeš používať, keď sa malé narodí, ale veď ty to vlastne poznáš, lebo už si mamina, samé zdrobneniny

tea333
16. júl 2009

Bianca je to od dnes vecer do nedele rana, ale ja tam idem az zajtra rano a idem s bratmi a naj kamoskou, a spime vsetci u svokrovcov mojich 😀 a s kamoskou v izbe takze nic, a festival ta zamestna, spat ides o 3 a vstavas o 8 😀

moj sa furt smeje na tom ze konik a tehu a snazilky 🙂

andzi- to hej, ja som si hovorila, ze nikdy nebudem sladucko rozpravat na verejnosti na frajera, ked som bola teenage mi to prislo trapne, a teraz sa oslovujeme- bubu a bubuzuzu 😀 a kokroucik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre