Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

cheerlady
15. aug 2009

mirka ked si precitas 1,2 strany dozadu,tak tam som pisala,ze som mala papriku a bolo mi z nej strasne zle 😠 ale uz je to lepsie 😉

mirka007
15. aug 2009

Ano?Boze to mi je luto..tak ok bez papriky... 🙂

cheerlady
15. aug 2009

groka a nevies nahodou z coho vznika tehotenska cukrovka?? 😕 prepac,viem,ze nie si doktor,len ma to teraz tak napadlo 😅

groka
15. aug 2009

paprika + zlcnik

a to bolo u mna rychlovka uz tlacim vianocku s meodm a maslom

groka
15. aug 2009

a z papriky aj kyselina

nie som si ista ale aj zo sladkeho ale ak sa papa vela ale hormony to mozu sposobit alebo trepem?

cheerlady
15. aug 2009

mne inak paprika zacala byt tazka asi pred 3rokmi,ked som sa z nej prvy krat povracala...bud sa mi z nej stale grga,alebo mi nesadne vobec 😖

groka
15. aug 2009

ja som nemala cukrovku niekto ma

groka
15. aug 2009

ja som papriku mohla aj rajciny aj dzusi ale na konci tehu som mzyslela ze zosaliem z kyseliny a vcera som to citala aj v mama a ja casopise co to sposobuje

groka
15. aug 2009

baby pomali pisete

cheerlady
15. aug 2009

no ja viem,ze klasicka cukrovka nevznika z jedenia vela sladkeho - to je len mytus,je to celkom zivotnym stylom,malo pohybu,obezita,atd...len som chcela vediet z coho je ta tehotenska,ked sa vyskytuje aj u zien,ktore klasicku cukrovku nemaju 😕

cheerlady
15. aug 2009

ja pisem rychlo,len sa mi to asi neskor zobrazuje 😠

groka
15. aug 2009

normalnu vie,ze nedostanes zo sladkeho ale jednu moju znamu doktor gynekolog brzdil so sladkym ze nema jest vela tak preto si to myslim

groka
15. aug 2009

ale ja som ani an tych testoch nebola na cukrovku,bala som sa toho aj lebo vypit tu gebuzinu by som ja nepila asi

cheerlady
15. aug 2009

hmm...tak od zajtra prestavam pit aj sladene napoje...ja som pila vzdy len mineralky,ale posledny rok som zacala aj sirupy a hocico ine (vinea a tak),takze odteraz finito 😀

cheerlady
15. aug 2009

to sa nezistuje z krvi??? 😕

groka
15. aug 2009

vinea ja dobra na laktaciu tusim zasa
a kofoli a tonic sa nesmie tie co obsahuju nejaku zlozku su zle neviem aku,mam na jazyku.........
najlepsie su ale mierne bublinkave a dokonca si baby kupte lucku ci drobeka ochuteneho,su dobreeeeeeeee,vyskusajte

groka
15. aug 2009

no asi aj z krvy ja som asi nemala nic zvysene tak ma neposlala nikde ale viem ze sa to posiela na nejake vysetrenie kde mate vypit sladku hnusnu gebuzinu a potom sa niecoi vyhodnocuje

cheerlady
15. aug 2009

chynin je v tonicu - ten nastastie nelubim a odkedy viem,ze som tehu,tak uz ani kofolu nepijem 🙂
no na tu lucku som myslela,ze zajtra kupim 😉

groka
15. aug 2009

jasneeeeee chynin,to ma babka vzdy upozornovala na to,a este vam poradim,nesolte vela hlavne neskor trosku v 2 trimestri uz zavodnuje sa organizmus a vznikaju opuchy,kamoska tak ostala v nemocke za to,upozornila ma a ja som opuchla teda clenky niekedy v 8 mesiaci ale to uz sa mi blizilo a mala som na sebe aj vahu

groka
15. aug 2009

este by som vam napisala nieco ale kupte si teraz augustove cislo mamy a ja su tam nejake rady ako je dehydratacia,kyselina a podobne veci v tehu co by sanemali papat co vyvolava boelsti zlcnika,pankrasu,co naduva a tak ,alebo si pokukajte na nete

groka
15. aug 2009

zas nikto????????

groka
15. aug 2009

a este o zapche jej tam pisane,vela vela vela pite,aby ste ju nemali,je to neprijemne a ja som ju zazila a som mala dost

cheerlady
15. aug 2009

groka ja som mala prvy krat zapchu po tyhto vianociach - ale ani som sa necudovala - jedla som jedno cez druhe a same nezdrave veci 😝

som sa bola osprchovat a idem uz spat,posledne dni by som pomaly stale len spala - hlavne ked bolo teraz tak skaredo 😒 tak bru noc 😉

groka
15. aug 2009

cheeraldy tak spinkaj ked sa ti da,to je len dobre,babatko rastie a papaj papaj veru zdravo

idem aj ja dobru nocku

tea333
15. aug 2009

baby len som precitala dnes ☹ budem tu az zajtra 🙂 ked sa zobudiiim 😀
mala som hrozne narocny aj ked pekny den teraz som si sadla a uz aj bezim spat, unavena ako kon 😖
v pondelok idem na chatu kuknut dedka a babku na vychod slovenska, juj uz sa tesim ako sa nadycham cerstveho vzduchu 😉

stanka1986ke
16. aug 2009

tea dakujem urcite sa potom stebou poradim...ohladom vhodnych psikov k detom... 😀

baby ja som vitaminy pri malej nebrala ani ak sa podari nebudem pri druhom...len magnesium jahodove sumive..
ja si myslim ze tie vitaminy su len umele, vsetko je to chem.spracovavane..pri malej ked som bola tehotna tak som to lekarovi povedala a on zo mnou suhlasim...no ale cez den som musela papat ku kazdemu jedlu alebo olovrantu dvojite davky ovocia alebo zeleniny...
lebo tie pripravky su aj nebezpecne..dokonca sa pripravuje zakon ktory zakaze kupovanie na volny predaj okrem zinku a vitaminu c...
lebo my nevieme ze napr.vitamin e mame dostatok alebo vitamin b, a ked si este dame z tych preparatov tak si skor clovek moze ublizit...
takze ja ked otehotniet tak zasa budem devat mesiacov kupovat a jest dvakrat viac zeleniny... to je moj nazor. 😉

tea no tak na vychode je dobry vzduch...ja som sice z kosic ale otec ma chatu v smolniku to je pri stose...takze ked tam chodime niekedy vtedy mi ani viki ani ja niesom chora...
keby to nebolo tak daleko od ke tak si tam aj kuupim dom...tam domcek taky 3izbovy so zahradkou stoji cca 350 000sk...a je tam nadherne prostredie hned pri lese

stanka1986ke
16. aug 2009

a inak dobre ranko babenky...dnes by mal byt krasny slnecny den 😀 😎

nadenkaaa
16. aug 2009

ahojte dievcata dobre ranko 😉 v piatok som uz neprisla medzi vas dostala som hroznu migrenu lezxala som vp osteli s kyblom pri posteli -ja mamtotiz hned aj zavraty ktore mi vyprovokuju zvracanie 🤐 😔
baby ja nechapem z mojej mrchy totiz v piatok vypadli asi 3 kvapky a vcera asi 2 kvapky krvi a dnes nic 😕 😕

nadenkaaa
16. aug 2009

a to ani nevyzeralo ako krv skor taky ruzovkavy vytok 😔 😕

tea333
16. aug 2009

ahoj stanka my mame chatu na lysej pri sabinove, a to je vysoko v horach takze sa najviac tesim na spanok..ja spim vela, ale v posl. case sa strasne dusim v noci lebo som alergik, a posl. dni chodim spavat na gauc koly tomu ☹
a momentalne uz ani to nestaci, uz som hore koly tomu zenemozem dychat ani na gauci 😠
inak dnes teda ma byt 31 stupnov 😉
co sa tyka vitaminov pravdu povediac pochybujem ze su lahko vstrebatelne 😒
nikdy som ich nebrala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre