Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
25. okt 2009

peti - no ja dufam, ze druhe babo bude ine. lebo mat to, co pri danielkovi, este raz, tak budem chodiaca mrtvola 😀 danielko velmi malo a zle spaval.

ouki-douki, dam ti vediet. dakujeeeem 🙂

petafr
25. okt 2009

dobre sisa, kludne daj vediet... asi idem na tie korcule, najedla som sa a je mi lepsie..

sisa2
25. okt 2009

jasne peti, dam vediet a dohodneme sa.
uzi si to. my sa akurat zberame k nasim, vobec sa mi nechce 🙄

miskahryzka8
25. okt 2009

ahojte kocky, to ake super, ze sme si dnes mohli pospat a ma vsetko mame hodinku casu navzse 😎
inak moj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235 😒 , to kedy mi pride uz ovu???? Vcera tam bola zase len akoby tienik, ale fakt neviem, ci je tam naozaj, alebo ho chcem ja vidiet 😅

idem si vas precitat 🙂

miskahryzka8
25. okt 2009

Inak my sme vcera boli na 50tom vyroci svadby poloviciakovej krstnej a krstneho, aj take este existuje 😲 , ale 50 rokov s jednym chlapom, to je skor potom uz za trest, ci 😲 😕 😅 ???

nadenka, aspon si budete s mm vzacnejsi 🙂

snazilky, nie ste povercive, uz takto pozerat a vyberat kociky 😕 🙂 ?

groka ja budem merat do konca cyklu po starom 🙂

jeeeej groka, ty si aka mladucka, to ake super aj mne by sa pacilo mat dve deticky po sebe a tretie neskor, ale uvidime, ja mam 28 rokov 🙂 a inak aj ja som stale chcela dievcatko a vsetci, ze to bude chlapcek aj uz mam taky tusak a uz som s tym zmierena 🙂 , chvilkami aj chcem chlapceka viac, no schiza, uz som to tu pisala 😀

inak kocky, kolko ste boli s poloviciakmi, kym ste zacali uvazovat nad babatkom, teda ak chcete napisat 🙂, v predoslom vztahu poloviciak cchel po piatich rokoch, ale ja som len koncila vysku a chcela som cestovat a vekovo som sa na to necitila... a s terajsim poloviciakom sme k tomu dospeli po vyse 4 rokoch chodenia a uz sa na to citim a uplne tesim a som rada, ze som sa rozhodla, ako som sa rozhodla 🙂

sisaaa to mas taky prudky pokles v grafiku, ze to pisali na tom ceskom fore, ze ked ti tak skoci, to moze byt prave uhniezdovanie vajicka 😵

dzou
25. okt 2009

bre ranko http://www.fertilityfriend.com/home/dzou trochu ma to zaskocilo pravdu povediac,ale zase predvcerom som mala 37.0 som mala trochu vinka a vcera sme vecer zabudli pridat kurenie a v noci som sa asi 2x zobudila ze mi je zima..... tak neviem.... dufam,ze sa este zvdihne

lucialen
25. okt 2009

Dzou, to moze byt to zimou, ved este len 10DPO, to nieje na mrchu 😉

dzou
25. okt 2009

no mrcha nie tu necakam az v piatok 😉 ale tak ma to zamrzelo...ale stale myslim pozitivne 😀

petafr
25. okt 2009

ahojte, uz som upotena naspat... fajn slniecko! Dzou aj ja som minule merala po uzimenej noci a mala som sakra nizku teplotu, ma to vplyv. A ako hovori Lucka, 10 DPO, este mrcha nie, dufam.
Miska, my sme s mm spolu uz 8 rokov, takze som sa musela nacakat... ale skolu som koncila len vlani, ja som pocestovala predtym a mm ani deti nikdy nechcel, uz som tu asi pisala, ze mal divne detstvo a nechcel byt ako jeho otec, ale zrazu si jedneho dna uvedomil, ze nechce mat 50 a male deti, takze radsej teraz, kym je mladsi. Ja mam tiez 28 a navyse vsetci kamarati uz okolo nas zacinaju mat deticky, takze aj to prispelo k zmene nazoru, uvedomil si, ze to nie je az taka hroza a ze dokonca to moze byt fajn...
Tak dufam, ze nam to vydrzi, ked mi povedal, ze ano, asi som ho v tom momente lubila viac ako nikdy...

miskahryzka8
25. okt 2009

dzou aj u tebe by to mohlo byt uhniezdovanie, ono moze trvat aj viac dni 🙂

peti super, ono je to vzdy lepsie, ked aj muz chce deticky a citi sa na to, ako ho do toho tlacit a uhanat, vela bab to robi a nic tym nedocieli 🙂 a o kolko je tvoj starsi?

Aj na mojho to prislo, my sme sa stretli tak uplne akurat, on je o sedem rokov starsi a tiez som tu uz pisala, ze kym ma stretol, miloval slobodu, svoje konicky, najdlhsi mal 3 mesacny vztah a iniciativa byvania a deticiek vysla nakoniec od neho, co ma velmi tesi 🙂 , nemusela som riesit ziadne "psychohry" 😀 a ako som sa velmi bala solocneho byvania, lebo obaja sme take slobodne povahy, tak teraz mame tusim najkrajsi vztah, aky sme kedy mali, klop,klop,klop a babatko, ked pride bude velmi chcene a milivane tak uz by k nam mohlo prist co najskor 🙂 😵

sharmana
25. okt 2009

ahojte babule, peknú nedelu prajem a tušim sa naozaj vydarila 🙂
práve sme dopapali.. no ja som hore už od 6tej, lebo inac by bolo 7, takže mna z toho šlahne, kým si zvyknem..
u detí to musí byt ešte horšie, teda hlavne, ked sa mení na letný čas..
a nemôžem mm prinútit, aby siel nieco robit, tak zlenivel 😒 a mohol by aspon plafon v spálni vybrúsit...

petafr
25. okt 2009

miska mm ma tiez 28 rokov, tak ako ja, este je o 5 mesiacov mladsi, takze fajn, ale on vedel, ze chcem mat deti do tridsiatky, svadba byt nemusi, na to si nepotrpim, ale deti, to by mu nepreslo 😉
Sharmi a co? Aj si niekam sla? Ako sa mame? ja si tiez neviem pospat rano, na nervy, hlavne ked sa da...
Ja som sa vratila zo Studienky, bolo fajn, ale akonahle zmizlo slnko za kopcom, hrozna zima...

lucialen
25. okt 2009

Caute, tak my sme sa spoznali pred 4,5 rokmi v UK, minuly rok v auguste sme prisli na slovensko a v oktobri sme sa rozhodli, ze zacneme pracovat na baby. Teda, ja som este nechcela koli skole. Uz je to teda rok a sme stale na zaciatku, ale aspon dokoncim skolu a potom si mozem vychutnavat babatko 🙂
Inak co robite? 🙂

petafr
25. okt 2009

Asi bolo dnes pripekne, nikto pred PC... baby, ja som uz neskutocne "nadrzana", este dve noci sa vyspim a mm pride! Nadrzana na babatko, hovorim si, ze co ak to vyjde hned teraz na prvy sup, za ten mesiac, co sme sa nevideli, mam pocit, akoby sme este len isli zacinat... aspon som sa ukludnila a teraz to budem brat normalne, cele to cakanie po ovulke (aspon teda dufam)... uz nech je streda!

lucialen
25. okt 2009

Peti, tesis sa ako dieta na vianoce 😀 Uz len 2x sa vyspis 😀 To uz vydrzis a mozno sa zadari 😉 Nam sa tiez tak zadarilo, ked drahy prisiel po troch tyzdnoch dovolenky 🙂 Ale to boli take prepite nekvalitne spermie 🤐

groka
25. okt 2009

Ahojte zlatíčka 🙂

tu je graf,uz sa blizi moj cas pomali,aj ovulacne bolesti mam,ale do grafu som dala krce,na10DC ma vzdy uz zacina pobolievat vajecnik a doki mi vravel ze ja pocitujem aj rast folikulu,tak citim ze uz to dnu rastie 😀

http://www.fertilityfriend.com/home/groka

moj syn je hore od rana od 6:00 ale vstavali sme o 7:00,no cely den bol hore a zaspal o 17:00 a spi doteraz a mozno sa zobudi este,potom to bude horsie,mozno nie,ale rano vstane asi o 5:00 tak budu mat v skolke rusno zajtra

mm cisti teraz aqarko,neviem ci som to dobre napisala,ja som dala do poriadku kuchynu a chystam sa zehlit popri superstar,potom snazilkovat 😉

idem vas precita

dzou som zvedava na tvoj graf,citim u teba tento mesiac vytazstvo

groka
25. okt 2009

dzou tipicke uhniezdovanie IP pokles na beton 🙂

groka
25. okt 2009

sisa aky krasny pokles 😅

sisa2
25. okt 2009

ahojte,
aj danielko uz konecne spi. poobede zasa nespal a to je potom u nas vecer smrt, pisti za vsetko. zaspal nam cestou k nasim v aute, "spal" asi 25 minut a to som uz mohla zabudnut, ze bude spat poobede. normalne sa tesim, ze ide zajtra do skolky a tam sa vyblazni 😅 len ja som po vikende rozbita, vobec som si neoddychla. takze to dnes zapichnem asi docela skoro.
letim do sprchy, kym zacne superstar a potom vas docitam.

groka
25. okt 2009

sisa ja ani neviem ci som si oddychla,ja som predstavujem oddychnutie asi tak ze prespim cely vykend ale to sa neda uz,treba sa malemu venovat,v sobotu som mala do obeda blby den,to som bola len nervozna,pobede sa dalo,dnes som doobeda len makala a teraz vecer tiez,plus do toho krce v bruchu boli vajecnik a velmi ma berie spat a to kazdy den ja som taka unavena strasne ze to je hrozne,nikdy som to pred tym nemala,mozno tou zmenou pocasia,ze uz neni teplo,mozno som ja zlenivela odkedy je maly v skolke,ja sa skor nudim doma,mozno preto,ale na druhej strane ved ja stale nieco robim,dopujem sa kavou a aj tak 😅

petafr
25. okt 2009

luci, fakt ako na vianoce... a tie spermijky budu asi tiez kvalitne prepite, uz chystam romanticky vecer... nejaka fajn vecera, fajn vinko, fajn noc, aspon dufam...

xena323
25. okt 2009

ahoj kocky....
dzou,o BT sa nestrachuj...ja som mala vzorove teploty,este aj v den mrchy mi vystupila a som tu aj s mrchou na krku...

dzou
25. okt 2009

babulky moje dnes som mala super dnik ani som nemala cas pisat 😀 no ja si nemyslim ze to bol IP tak neskoro na 10dpo???? e e to nemyslim.... no krcok je dole a tvrdy 😉 a prsia ma tak straaaaaaaaaaaaasne bolia takto silno ma este nikdy neboleli 😕 teda este nestracam nadej 🙂 uvidime ako sa to vyvinie... 😉

lucialen
25. okt 2009

Xeni, tak zase prisla? 😠
Dzou, moj krcok bol vecer pred mrchou uplne dole a tvrdy a dals den, mrcha jak vysita 😒 Ale vyvinut sa to moze akokolvek 😉 Tie teploty fakt nic neznamenaju, ja som velky pesimista po minulom cykle, uz neverim teplotam, krcku, prsiam a to je asi vsetko 😀

dzou
25. okt 2009

no mne sa krcok dost meni pocas cyklu... ale zmekne tak den pred mrchou.... uvidime sak ja len pisem ako sa citim 😉

sharmana
25. okt 2009

ahojte, tak som sa nachvílku zastavila... dost som unavená, boli sme zase pozeraz kamery, kúpila som synovcovi hračku pod stromček, trochu upratovala...
peti. tak už prichádzajú dobré časy, ked sa mm blíži 😀

groka
25. okt 2009

dzou ja som mala tusim uhniezdenie da sa povedat na 10DPO

idem uz vypnut pc ale baby ja som z toho Chodura totalne sokovana,on je tak vyborny spevak,zabavac,ja som sa tu rehnila jak diva

lucialen
25. okt 2009

Ja viem Dzou, len nepisem, ze asi si tehu, aby si potom nebola sklamana 😉 Ale drzim ti vsetky psty 😵 😵 😵

miskahryzka8
25. okt 2009

sharmi, plafon brusit 😲??? Moj bol dnes super akcny, aby vsetko rychlo stihol a mohol ficat na motorku, ked konecne vykuklo slniecko 🙂

peti, ja taky tak, svadba ee, vobec to na mna neprichadza, mozno to deti zmenia, poloviciak by aj svadbu chcel, ale netlaci na mna 😀,
no po tolkom cakani, budu poloviciakovi bojovnici urcite plni energie 😉 a este bude aj streda 😀

groka to mas supis, ze presne vies, kedy mas ovu 😉

aj ja som doficala zo zumby do sprchy a sup, sup pred telku pozerat superstar 😀

kocky a mne kedy pride ovu 😒 http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235, moze byt, ze som ju mala na ten 12 den, ale ovu est ju neukazal???? Dnes sa mi tam zdal tienik najsilnejsi, ale stale len uplne, ze tienik...

lucialen
26. okt 2009

Ahoj Miska, ovu definitivne nebola, len pekne cakaj, moze byt aj 20DC. 😉 Motylek vyckavala presne ako ty minuly mesiac a tiez mala az 20DC 🙂 Takze trpezlivost, bude aj ovulka 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre