Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

petafr
28. nov 2009

a teplotu si dnes rano nemerala?

majuska7979
28. nov 2009

teplotku som nemerala, a test bol nejaky ze som to musela ten moc nakvapkat, iba 3 kvapky
😠

petafr
28. nov 2009

inac baby, vidim, ze ste tu mali vcera super temy, sex a spermie... parada... my mame sex tiez zakazany, mm to nesie dost tazko, vsak dzou by si to vedela predstavit, keby jej zakazali sex, tak sa jej m tiez asi zblazni... moj mi tiez hovori, ze nerobime dost casto a pritom ja som so sebou celkom spokojna 😉
no ale teraz mi uz v stredu odchadza naspat do FR, vo stvrtok mam kontrolu, takze budem na vsetko sama... joj, ani sa mi na to nechce mysliet, najblizsie sa uvidime asi az v januari... no co uz...
snazim sa inac mysliet pozitivne od vcera, musim niecomu verit, len sa straaasne bojim, ze budem sklamana...

petafr
28. nov 2009

to je asi rapiclear, nie? tie neukazuju dobre, treba mamatest... zmeraj si teplotu aj teraz, daj do grafu bielou bodkou a uvidime...

majuska7979
28. nov 2009

necham to do pondelka peta, vsak ak pockam to ma nezabije 😉
ty si v 6tt, mas nejake priznaky??? lebo ja iba velke prsia, take plne az mm sa zacal smiat 😨

majuska7979
28. nov 2009

to je ACON, neviem tu znacku ani nepoznam, vsak pusti chlapa do lekarne??? 🙄

lucialen
28. nov 2009

Maji, no 16DPO je dost aby ukazal aj s cit 20 😒
Ahoj Peti 🙂 Tak za chvilu ti mm odchadza? ☹ To nieje bohvie co. A musi ist? A na sviatky budes u vasich?
Dufam, ze vsetko bude dobre a uzijes si pekne vianoce a mesiac rychlo ubehne 🙂

majuska7979
28. nov 2009

nic baby, s vacsou pravdepodobnostou mam nejaky problem 😖 ale nevadi, to sa vyriesi, pockam si do pondelka 😕

petafr
28. nov 2009

maji, ja som vela priznakov nemala, ale byvalo mi dost zle uz od oplodnenia, potom ma to vsak preslo, asi tak okolo 12 DPO, ja som testovala uz na 10 DPO... prsia ma tiez nejako extra nebolia...
teraz mi nie je uz skoro nic vlastne... od vcera uz aj menej spinim, dnes rano som nespinila vobec, tak to je novinka... bola som si dat predpisat duphaston, lebo doki ma objednal na buduci tyzden, ale nic mi nedal, tak som si musela pytat, no co uz...
Luci, musi ist, mal ist na urad prace 25/11, ale povedal, ze je na dovolenke (no vo FR maju nezamestnani pravo na dovolenku 😀), a tak nevie, kedy mu pride predvolanka na dalsie, takze nemozeme ani kupit letenku... je mi z toho nanic, hlavne ak by som mala naozaj to mmt, tak si to neviem predstavit, navyse nikto okolo nevie, ze som tehotna, to malo byt prekvapenie...
nasi by z toho boli velmi smutni, navyse su daleko, a otca v pondelok operovali, takze mama sa stara o neho a nepotrebuju sa stresovat aj o mna... navyse vnuca strasne chcu a ja nechcem, aby sa ma potom stale vypytovali, ci uz som tehotna, ak sa toto nepodari...
mam tu jednu kamaratku, ktorej doverujem, ak bude zle, poviem to jej, aby niekto o mne nieco vedel, keby to nedopadlo dobre, clovek nikdy nevie...

petafr
28. nov 2009

maji, napr. rapiclear 10 je menej citlivy ako mamatest 20, takze tomu by som vobec neverila... to je marketing. v praxi to vacsine bab nefunguje...
a do pondelka cakat samozrejme mozes, to je pravda, ze ak cakas babatko, tie dve ciarky tam do pondelka pockaju... drzim ti moc palceky!! dufam,ze to vyjde!!! 😉 🙂

lucialen
28. nov 2009

Viem, ze teraz je tazke vypusiti z hlavy to zle a verit v dobre, ja som bola v takej situacii dva dni, ti poviem, najdlhsie dni mojho zivota, a neviem ako by som to vsetko zvladla bez mm a rodicov 😒 No pre teba je to este horsie. Ak by to bolo nieco vazne ako MMT ,ja by som asi rodicom povedala, viem, ze ich chces ochranit, aby sa netrapili, to som si hovorila aj ja, ze uz by som im to nepovedala, ale nemozes byt na to sama a oni by urcite chceli vediet, keby sa nieco stane ich dcere. A potom im mozes vysvetlit, aby sa nestrachovali kazdy mesiac ci si tehu alebo nie. Ale to len v tom horsom pripade 😉

majuska7979
28. nov 2009

peta, dakujem 😉 ja si pockam nikde sa neponahlam 😉 ja nemam ziadne priznaky ako som pisala, len teraz take plne prsia, a mala som hrozne vela vyrazok na tvari ako vzdy pred kramamy, ale zmysli uz, tak uvidime do pondelka 😉 co bude to bude, nenahnem sa mrche, lebo budem mat dost prace a musim si odrobit par dni lebo teraz robili zname za mna 😉 a ak bude fazulka tiez sa nenahnevam, ale bude to unavne hlavne v praci 🙄

cheerlady
28. nov 2009

ahojte babulky,co noveho? 🙂
vcera som tu vobec nebola,boli sme na tom pohrebe kamaratovej maminy 😔 a vcera mm zazil dalsi sok-prisiel rano do prace a nasiel tam na zemi mrtveho kolegu... 😢 este sa ho snazil podla instrukcii lekara zachranit,ale vraj uz bol mrtvy asi 2hodiny... 😔 a potom tam prisli policajti a este mm vypocuvali 2hodiny,jak keby on ho zabil! a on chudak mu daval prvu pomoc,bol z toho hotovy a oni z neho robili vraha 😠 strasny tyzden toto ☹

petafr
28. nov 2009

preboha, cheer, to je strasne.... ☹ musi byt z toho strasne otraseny... a co sa mu stalo?

cheerlady
28. nov 2009

peti vraj silny infarkt...55rokov mal 😔 a aj ta kamaratova mamina mala 55 ☹
ty ako sa mas,nieco nove? 😕

petafr
28. nov 2009

ani nie, od rana nespinim, ale nechcem to zakriknut, uvidime, len cakam na buduci stvrtok, idem na sono, tak mi povie, kde to mam a co to je... ale sanca vraj mala, aby to bolo v poriadku, tak len dufam, ze sa strasne mylia...

cheerlady
28. nov 2009

a bolesti nemas ziadne? 😕 jaaaaj,strasne ma to mrzi,keby sa tak fakt mylili... 😔

petafr
28. nov 2009

nie bolesti ziadne, nastastie, ale ani to nechcem zakriknut... obcas citim podbrusko, obcas ma v nom taha, a dost sa mi toci hlava a unava... ale to je aj normalne, uz dva tyzdne som na pnke a nic nerobim, vsak som uz uplne ochabnuta 😅, vcera som bola peso na poste a v lekarni, prisla som uplne vysilena a to som bola vonku ani nie polhodinku... si neviem predstavit, ked nastupim do roboty, bude mi trvat, kym sa zase dostanem do formy...

cheerlady
28. nov 2009

peti mne sa hlava toci dodnes-mam nizky tlak 😝 a unavena som byvala aj ja a strasne,prespala by som aj cely den.tak musis cakat az do stvrtka,kokso,pekne ta natahuju.. 😖

dzou
28. nov 2009

dobre rano no som zvedava ako dlho ma zase bude ta mrcha jedna na natahovat 😠 http://www.fertilityfriend.com/home/dzou
petka super ze uz nespinis moc drzim palce aby to dobre dopadlo 😉
cheer boze mm muel mat ine soky chudak

petafr
28. nov 2009

dzou, tak pozeram na ten tvoj predchadzajuci graf, no inac by som ti hovorila testovat, no ale este nadej je... drzim ti palce... no ja neviem, ci je to fajn, ze nespinim, resp; ci to vobec nieco znamena... ale ved co naspekulujem... ale este ze som hovorila, ze mi je dobre, uz dve hodiny mam divne brucho, tak dufam, ze to prejde, som sa najedla, ze mi bude lepsie a nie je velmi, tak len zalahnem a cusim... 😀 😝

miskahryzka8
28. nov 2009

ahojte kocky 🙂 , tak aj takto, uz to ide hore 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235, dnes sa citim ako by ma presiel parny valec 😠 , vcera som bola na masazi a mam z toho svalovicu 😕 a boli ma hlva a je mi zle dokelu, ble 😠 , nemozem byt teraz chora ☹

uz som dala fotecky na stranku z malinovskej zumby www.zumba-miska.wbl.sk 🙂

dzou
28. nov 2009

hej vyzera to presne tak isto ako minule takze nic z toho nebude 😠 😠
tak dufam, ze ta to prejde 😉

mata1001
28. nov 2009

ahojte, dzou no ako testla si?

dzou
28. nov 2009

nie preco?

dzou
28. nov 2009

a ty?

mata1001
28. nov 2009

som myslela ze testnes rano...ja hej este v stredu a nic. jedna / 😢 😢 😢 ale newa ideme dalej...

dzou
28. nov 2009

ved viem ale ze ci si este raz nie.... sak streda bola daleko ak nemas mrchu 😉
no ja nie sak klesam tak cakam mrsinu 😠

mata1001
28. nov 2009

ja som od stredy netestovala...aj ja cakam ms uz najblizsie dni....uz ani nebudem testovat,myslim ze skoda penazi.ak sa ms nedostavi,tak testnem ale urcite si nekupim radidclear 😅

dzou
28. nov 2009

a grafik mas aky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre