Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
22. sep 2009

a ja som uz spat a tu nik.... ☹

michelle
22. sep 2009

ahoj janulik, ja sa tu ponevieram 🙂 ako sa mi citis? uz aj nejako mamickovsky? 😵

janulka04
22. sep 2009

ahoj michelle, ale houby....vobec nie, vcera bola tycka a dnes nic...len ta maternica.....ta mi dava zabrat, ani svoje rifle nezapnem, som sa teraz rozculovala, nez som sla do obchodu...asi mozem ist na nakupy...keluuuu 😖
a ty ako?

michelle
22. sep 2009

ja? co ti poviem.... nuda 😎 cakam na ovcu, ale mam pocit, ze pomaly prichadza. ked pridem z roboty, urobim si testik..
noo a co chces moja, sak ti to tam secko rastie 🙂 ...nemas tehu oblecko este po dvojickach?

janulka04
22. sep 2009

nemam, ja som to povyhadzovala, michelle...tak mozem nanovo nakupovat, sme najprv dalsie nechceli 😀 😀

michelle
22. sep 2009

fuu, to je skodaa... by sa ti to teraz zislo, co? 😖 ..citala som, ze sa idete stahovat. to je supis 🙂 nemas nejake fotecky noveho bytiku? ci podorys?

janulka04
22. sep 2009

nemam, este nas bude stat kopu sil dat do poriadku...takze potom budem fotit a pysit sa...ja uz sa tesim az tu velku detsku vynovim....ja mam maniu, vylepsovat byvanie 😀 😀 😀

mne sa pacil ten tvoj, volakedy som mala presne v takych farbach vsetko, ale potom ma popadla sialenost, ze zmenit to a tak sme s mm zase komplet vsetko prerabali do zelenej....zelena s hnedou a druha, detska bola zeleno ruzova... 😀 😀 to ja mam take prepinky, mne sa dlho nepaci, ja mam chut stale menit...mm povedal, ze raz pride domov a vo dverach sa otoci a povie, ze pardon, omyl, ze si pomylil byt.... 😀 😀 😀

michelle
22. sep 2009

😀
to ti verim, aj ja by som sa tesila 🙂 ..po case mozno aj ja zacnem vymyslat (zatal tam byvame len nieco malo cez 4 roky)... ale uz teraz by som dala tmavsiu podlahu a prerobila kupelnu. ale momentalne to nehrozi 😉

motylek17
22. sep 2009

... jani chystas sa zriadit aj izbu pre drobceka??? ...

janulka04
22. sep 2009

no, kedze mame stvorizbak, tak jedna izba by aj mohla byt pre drobca, no zatial chceme poprerabat izbu malym, takze mrnus bude s nami a jemu dodatocne 😉

janulka04
22. sep 2009

michelle: mi hovor, ja keby mohla, prerabam stale..strase rada obkukavam tie obchodne domy s nabytkom...

motylek17
22. sep 2009

... vidim ze mas dvojcatka, ake to bolo??? ... nebolo to namahave?????

janulka04
22. sep 2009

nie, boli a stale su velmi dobre...a to hovoria aj v okli, ze mam dobre deti, ze mam byt rada a aj som...oni stale spali, stale...a ako male mi nikdy napriklad nevliezli do mlaky, ani ako babatka, ked zacali chodit, somim povedala, ze je to kako a mala si vidiet, ako sa mlakam vyhybali...ja mam zlate deti, moja odmena, ale velmi som sa bala, ako to zvladnem, no tehulkvanie som bola stale chichichichachacha....tak moja mamam vravi, ze aj preto boli kludnucke a su take slniecka usmievave...i ked obcas vymyslia riadnu certovinu, ale to k tomu patri si myslim...a kde na zahori si? Ja som zila 7 rokov v Stupave

motylek17
22. sep 2009

... ja by vam v solosnici... okres MA.... teraz byvas v BA???? ako kazdy mi hovori,ze mam nabeh na dvojcata a pravdupovediac sa troska obavam... kludne dve, ale pekne po sebe 🙂 ... teraz nemas obavy ze to budu zasa dvojcata??? uz to mas potvrdene od lekara???

rhodosbb
22. sep 2009

michelle, jani, tak to sme rovnaka krvna skupina 😉 , ja keď pridem k niekomu do bytu, tak len pozeram, co by som ako zmenila - je to taka moja mania (inac suvisi aj s mojim povolanim) a uz sa strasne tesim na nas domcur ako sa v nom budem realizovat, mm aj porazi 😀 - uz teraz ma nervy, ked stale menim nieco na projekte - uz mame asi 50 tu definitivnu verziu domu a stale nie je definitivna 😀

janulka04
22. sep 2009

nemam anabeh...ako vravis, mam aj ja...pretze tatkova starka mala trikrat dvojicky...a nebojim sa, hlavne nech je to zdrave... 😀...ja som dojicky nikdy nechcela, ale som vdacna, ze ich mam a ked vidim, ako su na seba naviazane...kam sa hrabu surodenci...dvojicky su spate viac...a nebyvam tam uz, ja som od konca aprila v Bavorsku

rhodosbb
22. sep 2009

jani, ja stale hovorim, ze rodicia dvojiciek si zasluzia medailu 😀 , klobuk dole 🙂 ja si matku dvojiciek predstavujem ako vyflusanu neupravenu strhanu zenu a ty si podla fotky presny opak 😉
jani, rodila si normalne ci cisarskym? a kolko vazili dievcence?

motylek17
22. sep 2009

... ved zdravie je to najdolezitejsie, hlavne v tejto dobe.... a naziva sa vam tam dobre??? zostavate na stalo???

janulka04
22. sep 2009

rhodos: normalne som rodila, male mali 48 cm 2610g a 49cm a 2540g...37tt ukonceny,takze celkom na termin boli...bolo to strasne pre mna, pretoze isli hned po sebe a druha isla koncom panvovym KP, a zasekla sa jej hlavicka a kontrakcie uz neboli, som tlacila ako besna, som bola druhy den samy krvavy flak na krku a na dekolte, ale stalo to za to...boli jak dve babiky a primarka mi pri prepustani povedala: Nenechate nam tu jednu, take pekne babatka, sme tu este nemali...tak som isla s nosom hore domov...ale vazne boli pekne, ziadne flakate, pokrcene neboli...
a never tomu, aj ja bola parkrat ako vidlana....na materskej 😀 😀 😀

motylek17
22. sep 2009

... to je zlate.... mas velke stastie... 🙂))))

janulka04
22. sep 2009

motylek, asi tu zostaneme, lebo je tu pre nas lahsi zivot, na slovensku sme fungovali z ruky do huby... 😀
a tu si uzivame, konecne

motylek17
22. sep 2009

.... ved to je normalne.... ak vam to vyhovuje, tak preco nie... domov sa mozete vratit kedykolvek... aj tam pracujes ci len manzel?

janulka04
22. sep 2009

motylek,ja nastupujem teraz 1.10., muz tu je uz vyse 5 rokov

rhodosbb
22. sep 2009

jani, tak to boli teda ukazkove dvojicky, krasna vaha aj vyska 🙂

janulka04
22. sep 2009

rhodoss, mne by take teraz stacilo jedno...ja obdivujem tie maminy, co porodily 4kg a vecsich valibukov....

motylek17
22. sep 2009

.... jasne, uz si spominala.... 🙂 ci ze on v bavorsku a ty tuna na slovensku???

rhodosbb kolko sa pokusate o babo??? neviem ci som sa ta to uz pytala....

janulka04
22. sep 2009

nie, ja som, motylek od aprila tiez tu, my sme dlho fungovali na dialku 😀

motylek17
22. sep 2009

ja som presne to myslela, ze ty si bola tuna a on mimo.... 🙂))))

motylek17
22. sep 2009

no nic, utekam domov.. majte sa krasne...

monikapd1
22. sep 2009

awojte babule, jani, shrmana gratulujem 😉 a tebe bris gratulujem opat, uz si uzivas na dovci asi 😀 tebe ale je 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre