Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
22. sep 2009

tak som sa práve dohodla s doktorom,že pridem v pondelok na 16DC huraaaa

motylek17
22. sep 2009

... dakujem pekne za uvitanie...

groka
22. sep 2009

tak my sa snazime o druhe,ale ja som to mala dost komplikovane,zacali sme sa snazit minuly rok v oktobri ,mala som ukazkove grafy,od januara sa to zacalo nejako kazit,byvala som casto chora,v marci som uz nemala ovulaciu,ani v aprili potom sa mi zistila znizena funkcia stitnej zlazy,co som mala dost zle,takze ja som bola fakticky aj neplodna chvilu ale museli sme sa prestat snazit a aj ked ovulacia nabehla nemohli sme snazit kym je na tom stitka spatne,lebo by to mohlo ohrozit plod,v auguste som uz mala vysledky v poriadku a zacali sme snazit sice o mesiac skor v juli,ale mali sme malo snazenicka,takze pocitam ze od augusta sa snazime poctivo,takze tolko odo mna

inak by som uz chcela mat v sebe babatko ktore sa ma k svetu a rastie ako z vody a ja si uzivam tehotenstvo,no musim si este asi pockat,panbozko nam zatial nechce dopriat

motylek17
22. sep 2009

... poznam ten pocit... dufam, ze tak isto ako na nas tak aj na vas sa coskoro usmeje stastie.... ako ja som tuna nova, pre mna prve pokusanie o babo, cize niektore vyrazy su pre mna uplne tabu... v niektorych veciach mam uplne chaos... dufam, ze tuna coskoro vsetkemu porozumiem...

groka
22. sep 2009

motylek dostanes sa do toho,len dodrzuj pravidla pri spravnom merani bazalnej teploty=BT,ked uz si sa dala na takuto cestu
dnes si kolky den cyklu=DC?
ti robim aj znacky aby si sa vyznala
znacis si aj teploty na fertilityfriend.com =FF?

rhodosbb
22. sep 2009

dobre ranko,

groka, esteze uz mas to neprijemne obdobie za sebou a teraz mozes v klude snazilkovat 🙂 😉

vitaj motylek
😉
neviete, preco mi stale neukazuje ovulku? 😕

http://www.fertilityfriend.com/home/29b10b

groka
22. sep 2009

rhodos ahoj,no preto,lebo FF musi zaznamet 3 teploty po sebe stupajuce a potom ti ju vyznaci

groka
22. sep 2009

rhodos takze ovulka bola vcera?lebo este dnes moze doznievat

rhodosbb
22. sep 2009

motylek, pre mna boli tiez zo zaciatku vsetky tieto tehu vyrazy spanielska dedina 😀 , ale neboj, medzi nami sa rychlo vsetkemu naucis 😉

rhodosbb
22. sep 2009

groka, dakujem, to som nevedela...motylek vidis? v merani BT mam este medzery 😀

groka, ovu mi ukazalo vcera na teste aj na slinovom testery som mala krasne papradie, tak sme sa snazili 😀
ale neviem, ci test ukazuje ovu, ked je tesne pred nou, alebo aj pocas ovu mi ukaze pozitivny test??

motylek17
22. sep 2009

... fuuuuuuha, ty kokso... pripadam si ako keby som bola na inom svete... tie vyrazy, ach jooooo... ☹ ... v piatok mi skoncili... cize ako si mam pocitat cyklus??? dakujeeeeeeeem

groka
22. sep 2009

motylek cyklus si pocitas od prveho dna menstruacie,takze v den ked si dostala je 1DC

ja mam cyklus 32 dnovy,od prveho dna menzesu po zaciatok druheho je 32 dni

groka
22. sep 2009

rhodos od pozitivneho ovu testu nastane tusim do 12 hodin ,takze treba snazit,ja osobne by som aj dnes snazili hned ked budes s muzom 😀 tak ho prekot

motylek17
22. sep 2009

.... konecne zacinam rozumiet.... 🙂)))))) ako ja som vysadila v juni tabletky a odvtedy mi to lieta.... 33-35 dnovy cyklus... vzdy som mala okolo 28.... ale som rada, ze nie som jedina co ho ma nad 30...

groka
22. sep 2009

motylek ja som mala jednu dobu aj 36 dnovy to ma islo porazit,toto 32 dnove mi vyhovuje,no aj je to 14 dnova lutealna faza,co znamena ze od ovulacie po den menzesu mam 14 dni,to tiez vela robi,toto je ideal,pod 10 dni je zle,lebo tam sa nestiha vajko uhniezdovat a take veci ine

rhodosbb
22. sep 2009

groka, na ovu teste pisu ze od pozitivneho testu nastane ovu do 24-48 hodin... a mm prekotim, to je jasne 😀 , alebo on mna? 😅

motylek, ja som dnes 24 DC, cize presne v polovici cyklu 🙂 tento mesiac mi nejako rychlo uteka 😉

a niekde som pocula, ze september je najplodnejsi mesiac v roku, lebo telo je po lete nabudene, oddychnute, plne sily a energie, cize najvhodnejsi cas na plodenie potomka...tak nech sa nam to vsetkym podari 😉
alebo som to citala tu? uz neviem, ale verim, ze je to pravda 😀

rhodosbb
22. sep 2009

boze, ze 24 DC, 14 DC!! 😉

motylek17
22. sep 2009

rhodosbb kiez by si mala pravdu a o mesiac by sme vsetky pisali ze sme v tom.... 🙂))))) ... strasne moc vam tu vsetkym dakujem....

janulka04
22. sep 2009

ahojte kukucky...pre vas:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTrhodos, jasne, ze sa vam to vsetkym podari...aj ja v to verim 😉

groka
22. sep 2009

janula dakujeme,ja si beriem prvy riadok ak mozem

janulka04
22. sep 2009

kludne, groka....
boze, babule, ja uz chcem mat po prehliadke, strasne sa bojim, ako nie, nestresujem, ale obcas ma cez den napadnu nejake sprostosti, ze ci je vsetko ok...a v noci sa mi snivalo o tom, ze som slabucko krvacala, tak vam to tu pisem, aby sa to nevyplnilo.... ☹
a zaj, k lekarovi mam doniest aj ranny moc, nie? Jalen, ze ked celu noc cestujem, ako to mam urobit.... 😖

motylek17
22. sep 2009

... este by som sa chcela spytat na vas nazor co sa tyka milovania... niekde som citala, ze je dobre kazdy den a inde ze len obcas... tak teraz neviem... aky je vas nazor????

motylek17
22. sep 2009

janulka04 neviem o co ide (bo tu nie som od zaciatku) ale nemusis sa bat, vsetko uricte dobre dopadne... vsetky ti tu budeme drzat palceky.... hlavu hore...

groka
22. sep 2009

janulka teraz este nemusis ides na prvu prehliaku?to ti potom povie ze nabuduce mas doniest
a klud,malinke sa krasne vyvyja

motylek,podla mna je dobre kazdy druhy den,cize obden

motylek17
22. sep 2009

vsetky tu beriete kyselinu listovu???? alebo nejake ine vitaminy???

janulka04
22. sep 2009

no motylek, my dvaja s mm minuly mesiac snazilikovali asi 5 az 6 krat, co je dost malo...a mali sme stresy so svadbou svagrovej, cestovanie na Slovensko, k tomu si mm vybavil, ze to vitazne snazenie bolo na stojaka 😀
takze ja som neni dobry priklad.... 😀 😀
a bojim sa o babatenko...ale to je normalne, ze najprv sa stresujeme s BT a plodnymi dnami, potom, ak to vyjde sa tesime z testu, ale cierny mracik tam vzdy bude...ako vravim, nemyslim na to stale, ale bojim sa on, o drobceka 😉

sabiatko
22. sep 2009

dobre ranko baby 🙂
janulka, tie sny su nenormalne, kolkokrat sa mne uz snivalo, ze krvacam... horory 😒 neboj sa, vsetko bude v poriadku, babetko potrebuje kludnu maminku, tak len pekne mysli na to, ako uzasne rychlo babetko v prvych tyzdnoch rastie a ako mu je u maminky v brusku dobre 🙂
motylek, vitaj 🙂 na tu otazku ako casto ti asi kazda odpovieme inak 😝 uz som tu na fore citala, ze jena kocka otehotnela a to sa snazili len jediny krat v mesiaci, ine tak kazdy 2-3 den, niekto len tesne pred a pocas ovu... my sme sa snazili takmer kazdy den a podarilo sa, ale ktovie, co bude najlepsie pre vas, musis vyskusat 😉

groka
22. sep 2009

motylek ja cajik pijem na plodnost a kyselinu listovu

motylek17
22. sep 2009

... ved to, ze na kazdeho plati uplne nieco ine.... niekto sa moze snazit rok a ini vysadi anti a uz je v tom....

motylek17
22. sep 2009

...groka alchemilku??? bo ja ju mam kupenu a pila som ju len raz.. asi by som mala cim skorej zacat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre