Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

fazulka1512
4. sep 2009

baby dakujem za vysvetlenie
a meria sa stale v ten isty cas, ze mam nastavit budik na rovnaku hodinku, zasunut teplomer, a kazdy den robit to iste
ja by som len chcela poprosit tie baby co si meraju aby mi potom pomohli zistit podla teplot kedy mam ovu, a vsetko okolo toho

fazulka1512
4. sep 2009

tak ja to skusim, som stale doma do prace nechodim tak budem sa tomu venovat
nadi ty si raz polala link na nejaku stranku co si si tam ty zapisovala, ja som tam uz zaregistrovana len ju neviem, posles mi

nadenkaaa
4. sep 2009

dievcata vo vedlajsej teme sa normalne povadili 😕 baby kvoli tomu ze tam prisla nejaka dievcina ktora podla grafu vyzera tehu a snazili sa s mm iba 2 mesiace .normalne mi to prislo take hlupe a smutne zaroven lebo ani my s mm sa nesnazime od jula a aj napriek tomu sem chodim do temy prave preto ze sme sa tu zisli taka super parta 😎 a ani jedna sme si tu nezacali vycitat ze ktora sa kolko-ako dlho snazi ci je to od jula alebo od marca ved je to jedno hlavny je ciel..niekedy je cesta dlhsia niekedy kratsia ale verim ze sa dockame vsetky prave preto ze tu vladne pozitivna energia 😉

nadenkaaa
4. sep 2009

fazulka myslis fertilityfriend.com?alebo womenzone.cz?

fazulka1512
4. sep 2009

asi tu cz

dzou
4. sep 2009

hej hej ja mam nastaveny budik aj cez vikend tak jak vstavam do roboty... odmeriam a spim dalej...
no najlepsie je sa prihlasit na fertilyfriend a ta ti aj vyznaci kedy ovu bola http://merenibt.xf.cz/index2.html tu je adresa na super stranku kde je to vsetko vysvetlene a este je tam aj ta statistyka z kolko zien otehotnie po kolkych cykloch snazenia to mi velmi pomohlo sa ukludnit ze zatial sa nic hrozneeeee nedeje

nadenkaaa
4. sep 2009

fazulka najlepsie je merat vzdy v rovnaku hodinu plus minus pol hodina a predtym ako merias musis mat dostatok spanku aspon 6 hodin a merias este pred vstanim z postele

dzou
4. sep 2009

nadi viem bola som v tej teme ked sa to udialo a fakt to nebolo ku tej babene feeeeer ako keby ona za to mohla ze jej sa podarilo a inym nie tiez ma to dost nahnevalo... sak ani ja sa nesnazim od jula ale od juna a co teraz sa pose...m?

nadenkaaa
4. sep 2009

fazulka skus skor tu fertilityfriend na tej stranke co ti poslala dzou sa aj dozvies krok po kroku ako merat a pripadne ako sa zaregistrovat na fertilityfriend pokial si si nie ista svojou anglictinou 😉

dzou
4. sep 2009

nadi a nestaci spat aspon 4 hod? ako ja normalne spavam tak 7ho ale dakedy sa mozno udeje ze cez viken pojdem sapt neskor ale rano meriam tak isto 😒

lucialen
4. sep 2009

Dzou a ty ktory cyklus snazenia zacinas?
Nadi, aj mne to niekedy pride nespravodlive (hlavne ked dostanem mrchu), ze niekomu to vyjde na prvy, druhy sup, ale to skor v takom zmysle, ze to vyjde tym, co babo nechcu, alebo chcu dieta len ako riesenie nejakeho problemu 😒 Ale co uz, ku nam tiez pridu malicke a budu uz poriadne vytuzene a milovane 🙂

nadenkaaa
4. sep 2009

fazulka okrem toho ti fertilityfriend podla tych teplot oznaci ovu normalne je vo velmi inteligentny program a aj ti oznaci kedy buy si mohla potencionalne testovat 😉 a okrem toho nic to cloveka nestoji 😉
dzou my sa snazime od decembra a chodim sem 😉 ach jaj kde je viac zien tam moze prist lahko k problemu 🤐

nadenkaaa
4. sep 2009

luci ano aj mne to pride obcas nespravodlive hlavne ked dostanem tetu z ameriky 😀 ale to trva tak prvych 20 sekund 😉 potm si poviem ze mnohe zeny by neviem co dali vobec za to zeby mali pravidelny cyklus takze treba sa tesit z mala, ja sa momentalne tesim z toho ze som mala ovulku 15DC a teraz mam vraj pekne poovulacne teploty 😉

fazulka1512
4. sep 2009

baby uz tu maturujem

dzou
4. sep 2009

no sak nadi nechapem ako mozu riesit ci niekto skusa 2 mesiace alebo 2 roky stale to zaboli ked dojde mrcha a tiez ked inej nie a je tehu, sak to je prirodzene ale ako sa mozu obvinovat a zavidiet si to nechapem sa ako som aj pisala do tej tey sak vsetky sme ine... aj nasi muzikovia, byvame v inom prostredi, mame inu zivotospravu... tak ako sa mozeme v podstate porovnavat 😒 nechapem
luci no teraz zacinam 4.cyklus

dzou
4. sep 2009

fazulka aj ja som maturovala ale ta stranka je napisana veeeeeelmi dobre laicky a zabavne takze sa to da

nadenkaaa
4. sep 2009

fazulka drzim palce 😉 mas pravdu dzou 😎

fazulka1512
4. sep 2009

ved dufam ze ked nebudem nieco vedite tak mi pomozete 😉

dzou
4. sep 2009

jasne sak aj ja v podstate s meranim len zacinam... trochu som meral minuly cyklus a tento bude prvy cely tak sa tesim sa uz nevie dockat 😀

fazulka1512
4. sep 2009

dzou to heslo dostanem na mailovu adresu, ale nechce mi otvorit centrum takze som bez hesla

nadenkaaa
4. sep 2009

fazul najlepsie pokial mas email na gmail.com

dzou
4. sep 2009

hej a preco ti nejde otvorit centrum? aj ja som na centrume a ide mi v poho

fazulka1512
4. sep 2009

dala som na azet a heslo mi este nedoslo,tak cakam

nadenkaaa
4. sep 2009

fazul to moze trvat dlhsie

fazulka1512
4. sep 2009

hej a ja tu netrpezlivo vyckavam

dzou
4. sep 2009

ja som si ju raz dala preposlat lebo som heslo nejak stratila a prislo mi to hned, tak neviem

nadenkaaa
4. sep 2009

😉fazul aj u vas je take o nicom pocasie? 😒

dzou
4. sep 2009

no tu v uk je hrozneeeeeeee strasne fuka a je zima 😒

dzou
4. sep 2009

jeeeee nadi akurat som kukala na tu tvoju tabulku co si vytvorila zo kto kedy otehu sak aj bris za chvilu tam mozes dat 😉 si teda sikulka

nadenkaaa
4. sep 2009

ja viem ze mozem len bris to este nechcela pokial este nesla k lekarovi 😵 tu prsi a je zima uplne tak sychravo mi to pripomina tak koniec oktobra

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre