Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
18. nov 2009

sisus moc drzim palecky.... kolky tyzden si???

michelle
18. nov 2009

...ked uz sme pri tej tabulke... tak ma odtial mozte vysupnut... nech nazavadziam ako jedina netehu po tych vianociach 😉

motylek17
18. nov 2009

michell mozno, ze to nebude do vianoc ale urcite to raz bude... uvidis.. 😉

sisa2
18. nov 2009

michelle - ziadne vysupnutie. si nasa tak ci tak 😉
danielko sa hrozne tesi, stale chodi a hladka a pusinkuje mi brusko, rozprava babatku, ze bude velky bracek, ze mi bude pomahat a tak .. sa divim, ze to este nevykvakal vsetkym naokolo 😀

petafr
18. nov 2009

ahojte kocky, ja sa mam dnes fajn, rano som nespinila, dufam, ze ani nebudem... v noci som sa zobudila na strach, neviem preco, ale nejako som sa prestrasila, strasne sa mi rozbuchalo srdce a potom som mala problem ukludnit sa, pritom si stale hovorim, ze je vsetko v poriadku...
Dnes som si stiahla jeden film, skoda ze je francuzsky, je to o tehotenstve a porode, perfektne vsetko vysvetlene a babatko v 3D, takze dnes bude mat mm povinny film na pozeranie... aby sa zacal trosku aj on zaujimat...
Dzou, pekne ti to stuplo, tak som ohromne zvedava, mam na teba dobry feeling. Maji, ty tiez, mas podobny graf ako ja vlastne... tak dufam, ze to bude fajn...
Michelle - SERVUS, dufam, ze zavitas castejsie aj ked uz nebudes snazilka, zvykli sme si tu na teba...

sisa2
18. nov 2009

maji - moc moc dakujem 😵 teraz 7tt (6+2)

petafr
18. nov 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/298c74, este grafik pre radost... 😉

michelle
18. nov 2009

motylek, urcite to nebude do vianoc... teda... aspon do tychto najblizsich nie 😉 ...a bude to tam potom este niekto, teda nadenka doplnat? ked vy uz bude svojich mrnuskov krmit, prebalovat... nejaka tabulecka vas uz nebude zaujimat... ci? 😉

motylek17
18. nov 2009

peti este stale merias???? 🙂 dufam, ze to spinenie odislo uz nastalo...
a ako sa inak citis??? uz pocitujes tehu priznaky??? 🙂
sisus ten maly je uzasny... 🙂 musi to byt krasne... 🙂

groka
18. nov 2009

baby vy ste toho popisali,co som ja som utrela prach a umyla kvantum riadov 😀
michell,dnes druhe dne ms cize 2DC este len
ako to pokracuje teba domka?mozes ip ak chces
motylke tak ja som truba a ja by som vyskusla ovu test
peti,uz nebudes spinit,kedy ides ku genykologovi najblizsie?

sisa2
18. nov 2009

peti - super, tesim sa, ze nespinis. dufam, ze ti to uplne prejde a uz ani nebudes. pekne oddychuj. a nocne mory posli dalekooooooo 😉

petafr
18. nov 2009

maji, este hej, ale uz som si vcera vravela, ze prestanem, ale zvyk je zvyk a pritom ma tesi, ze teplota ostava hore, zajtra este chcem testovat, len pre radost z riadnej druhej ciarky a potom uz nebudem...
jarka, som objednana na utorok, tak sa tesim, ale pochybujem, ze nieco uvidi, to budem len 5tt+2, takze asi tazko...

janulka04
18. nov 2009

😵 ahojte tehulky a snazilky 😵
dzou 😕 😵 vyzera to dobre....velmi ti prajem, aby len stupala... 😉
majka 😅 ....supeeeer, zatial...este vydrz s testovanim...ja som testovala 14DPO...vyzeras nadejne

babule, ja vam taaaak drzim vsetko, co sa daaaaa 😵

siska...fuha...uz 7tt....paaaanecku
a ta reakcia maleho je super, ja som sa bala, ze male budu strajkovat, kedze su dlho len dve....a velmi ma prekvapili, ako sa tesia...a kazdykrat, ked sme niekde v obchode a je tam nieco pre babatko, najradsej by mu nieco kupili... 😉

peti, nebojkaj....dufam, ze to najhorsie mas za sebou....ja tiez obcas stresujem....ale verim v ten maly zazrak, ze bude bojovat...

a michelle...ahooj, kocka... 😉

miskahryzka8
18. nov 2009

ahojte 🙂 , jeeje vy ste toho popisali uz aj dnes 😕 😅 , tak idem rychlo citat, ci su nove tehulky 😵

motylek17
18. nov 2009

michell inak neposles mi fotky z dovci??? chcela by som sa pokochat... 🙂
jani dakujem... 🙂

janulka04
18. nov 2009

groka....ty si zase od rana taka sikovna, no ja sa hambim, len pred chvilou som z perin vyliezla 😀

ahoj miska....ty ako?

sisa2
18. nov 2009

michelle - moc drzim palce, nech sa vsetko vyriesi, hlavne k tvojej a natkinej spokojnosti. musi to byt tazke 😔

maji - no je. ja sa niekedy az divim, aky je citlivy, kedze je chlapec. on je strasne mojkaci. uvidime dokedy 😀

groka
18. nov 2009

peti ale pozrie to spinenie aspon

janul,no ved co budem robit?chystam sa zehlit,mam chut na puding so slahackou,len cakam aspon na 12:00 nech ho ma maly cerstvy ako tak,mozhla by som vydrzat az do 14:30 s nim,ja ani neviem co by som jedla,tato mrcha je strasna

michell aj ja by som rada kuk fotky,uz minule som hladala ze kde si ich davala ale to si len na mail posielala tusim nadenke

groka
18. nov 2009

janul keby som nemusela maleho zaniest do skolky ja spim do pobeddia urcite

sisa2
18. nov 2009

jani - ten spanok ti zavidim, aj ja by som sa tak rada vyspala. ale my aj cez vikend vstavame o siestej 😖

miska - ahoooj, ako si sa mala? tehulka je petka a nadejne majka a dzou. ty ako??

janulka04
18. nov 2009

baby, michelle je taaaak silna zienka....smekam pred nou 😉
ja som groka ako zdochlina, s prepacenim...ale to len rano a potom vecer...

sisa2
18. nov 2009

peti - presne, aspon ta pozrie, budes v 6tt, na dobrom utz (co predpokladam, ze ma, ked som videla kamoskine fotky), uz urcite bude nieco vidiet 😵

motylek17
18. nov 2009

sisus a ty ides kedy k lekarke???

motylek17
18. nov 2009

a odkedy sa vlastne rata tehotenstvo, od ovu????

groka
18. nov 2009

motylek od prveho dna ms,ale mozes aj od ovu to su -2 tyzdne

miskahryzka8
18. nov 2009

dzou, jeej ty si teraz vo faze cakania 🙂 , drzim palce 😵
motylek tiez a drzi a to hore, super 😵
jeeeeeeee co to citam, peta je tehuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵 ???????, teda ste mi nenapisali nikto, ze co a ako 😝 , ale s tym pobolievanim bruska 🙂
michelle ahoj 🙂
sisa, takze vsetko je v poriadku 🙂 ?
motylek, neboj sa 🙂 , ako pisu baby, psychika je svinucha, skus byt naladena tak, ze teplotka sa drzi hore a je to supeeeer 😉
jeeej siska, tak krvi ukazala, ze je fazulka v brusku, tak to je super 😵 😵 😵
no stale som nevycitala, ci je petus tehu, dufam ze hej 😵
a ako rhodos, aj ona mala tewtovat, nie 🙂 ?
jeeej tak uz vidim grafik, huraaaaa peti gratulujem 😵 😵 😵 😵 a tebe to ukazalo na desiaty den, ake super 😵
michelle a preco nejdes pokracovat v snazilkovani s nami 😕 ? Nejake zdravotne problemy...?
siska, janulka, to je zlate ako sa vase ratolesti tesia na prirastky 🙂
ahoj janulka, no ja teraz startujem http://www.fertilityfriend.com/home/2a5235, vlastne prvy mesiac snazenia s grafikom, lebo minule som sice zacala merat, ale sme sa nemohli snazit 🙂

groka
18. nov 2009

miska a to ti nestaci ze ma petka pri mene 5tt 😀

miskahryzka8
18. nov 2009

ahoj siska 🙂 , supis a co rhodos 🙂 ? No ja som nemerala na lyzovacke, bolo uzasne pocko super sme sa vylyzovali 🙂 , idem prat, sa pokazila pracka, kym sme boli prec, tak rucne 😠 , potom vas este pridem kuk 🙂

miskahryzka8
18. nov 2009

jeeeeej groka, to som si vobec nevsimla 😕 😀 a to ako uz piaty tyzden 😲 , to sa teda rata od posledneho dna ms?

groka
18. nov 2009

miska od prveho dna ms

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre