Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
10. aug 2009

sisa tak potom paaa paaa moje caje 😉 ale mozno dostanem odporucanie, lebo ja mam nizucky tlak casto sa mi mota hlava a mam cierno pred ocami 😒

sisa2
10. aug 2009

niektore zeny ani ja nepochopim. je fakt, ze niektore by sme sa aj na hlavu postavili, keby to pomohlo a druhe ostanu tehu ani nevedia ako a vobec si to nevazia 😒

nadenkaaa - kvoli tomu sa aj obcas pred IVF nasadzuje HAK?

sisa2
10. aug 2009

tea - bohuzial tieto stavy doverne poznam ☹

tea333
10. aug 2009

my sme inak doma mali veselo, moji bratia boli odmalicka hyperaktivne strely riadene neriadene 🙂 a oni dvaja robili tolko hluku a bordelu ze to mozne nebolo hehe..a este boli aj hrozni jedaci, ked sa narodili boli veliky uz, mama vyzerala doslovne ako autobus a nabrala asi 30kg 🙂

tea333
10. aug 2009

ale napriek tomu je to fakt super, odmalicka sa nemuseli pozerat na to co robia ine deti, oni mali jeden druheho, stale sa podrzali a stale boli najlepsi kamarati, a doteraz su (maju 18)

nadenkaaa
10. aug 2009

Pici pokial beriesHAK ta zabranuje uvolneniu vajcka pocas ovulacie zhustuje hlien v krcku aby nemohli tade prejst spermie,posobia na sliznicu maternice aby nenarastla-co dsa v prirodzenom cykle zeny bez HAK deje a pokial zena HAK prestane brat tak ten dalsi mesiac -sa v podstate telo dostava do normalneho cyklu ked uz vajecniky zacnu pracovat -lebo mu v tom nebrania ziadne hormony a vtedy sa moze stat ze vajecniky vylucia nie jedno ale dve vajicka naraz v jednom cykle a pokial su oplodnene tak vysledok uz poznate-dva uzlicky 😉
Zena ma pocas zivota urceny pocet vajicok od narodenia u muza sa spermie tvoria stale,
normane v cykle sa zvycajne vytvori jeden dominantny folikul ktory vypusti jedno vajicko ale po HAK sa moze stat ze tych folikolulov bude viac a teda sa do vajickovodu vyposita aj dve vajicka ktore su schopne oplodnenia v jednom cykle 😉

pici
10. aug 2009

sisa prave kvoli tomu ze pocas uzivania hak vajecniky spia a potom po vysadeni sa ich cinnost obnovi tak kje vacsia sanca na otehotnenie..nie vzdy to plati. ja som prikald toho ako tonefunguje

nadenkaaa
10. aug 2009

ano vela krat sa to nasadzuje pred IVF alebo ak sa nedari mat dieta tak zene na jedne mesiac nasadia HAK a na druhy mesiac vysadi a otehu -aj kamoska takto otehu 😉

tea333
10. aug 2009

nadenka dik za odborne vysvetlenie 😉 zas som mudrejsia 😲

monikapd1
10. aug 2009

tea mne osobne by nevadilo keby priberiem cca nejakych 15 - 20 kg len nech je to zdrave a ta postava sa da potom upravit aj svagrina pri malej dost nabrala tiez okolo 20kg a teraz je skoro na povodnej vahe, sice je uz 20,5 mesiaca po porode, ale vahu si drzi a nechudne drasticky

kkatkaa
10. aug 2009

vitaj ninka medzi nami dufam ze sa ti zadarilo na prvykrat ak nie tak ti prajem prijemne snazenie s nami 😉
tiez nechapem preco to niektore zeny robia ja by som nemohla vedome ublizovat tomu malinkemu 😠
inak aj ja mam nizky tlak na to mi pomahala ta kava (a niekedy aj kola), casto sa mi toci hlava, ale to hlavne preto, ze malo pijem a nie vzdy dodrzujem pitny rezim, viem o tom, ale niekedy hlavne v robote nemem cas sa ani napit 😠

nadenkaaa
10. aug 2009

pici na to vplyva velmi vela faktorov

nadenkaaa
10. aug 2009

fu tea snazila som sa vysvetlit 😉 dufam ze to neberiete v zlom ze vam tu davam nejake rozumy -tak nechem aby ste to brali 😔 😅

tea333
10. aug 2009

kkatka sak si ucka 🙂 pi cez prestavky 🙂 inak kde ucis?

kkatkaa
10. aug 2009

super tak ked sa nebude darit nasadime hak potom vysadime a vyskusame co to urobi 😉

tea333
10. aug 2009

nadi to je super praveze 😉 je dobre mat niekoho kto vie viac online predsa, ja sa vzdy tesim ked sa dozviem nieco nove 😕

pici
10. aug 2009

no to mi je jasne nadi....

kkatkaa
10. aug 2009

nadenkaa neboj ziadna to tak neberie ved napriklad toto sme nevedeli preto sme sa pytali ja osobne som sa tu naucila tolko veci co som predtym nevedela a vzdy som rada ked sa nieco nove dozviem takze diky 🙂

tea333
10. aug 2009

musim zas spomenut biancu..kde je ta baba?

nadenkaaa
10. aug 2009

😉 😉 pici sme na tom rovnasko my sa tiez snazime od decembra 😔 a vidis nedari sa ale budem to riesit najskor v novembri ked to bude rok

nadenkaaa
10. aug 2009

babulky som rada ze vas poznam aspon takto virtualne cloveku to pomaha-teda aspon mne 😉

kkatkaa
10. aug 2009

tea som lenze nie vzdy sa to da ono to uckarstvo uz nie je o tom co to byvalo ze ucka bola boh a svoj cas mala pre seba ako si ho zariadila tak ma, teraz sme pod takym tlakom ze az a ked mas 5 min prestavku a potrebujes aj na wc a este ta niekto otravuje s nejakymi kravinami tak fakt casto ani nemas kedy 😠 ale som sa zaprisahala ze teraz ked sa snazime o malicke tak tu budem hlavne pre seba a babatko a moje potreby budu prvorade a hotovo 😎

nadenkaaa
10. aug 2009

tea to naozaj neviem kde je ale snad sa uz skoro objavi

kkatkaa
10. aug 2009

inak bianca nam vsetkym asi vrta v hlave ze sa neukazala a pritom nam mala priniest spravu 🤐

tea333
10. aug 2009

kkatka a co ucis? precitam vas potom baby idem za kamoskou 😉 a k vetovi so psom 😉 lebo sme nejaki chori v posl. case ☹ paa zatial

kkatkaa
10. aug 2009

tea ucim angl a angl. business uz som pisala

monikapd1
10. aug 2009

veru fakt ja som tu tiez biancu hladala, noo mozno fakt len tak dlllho oslavuje 😉

kkatkaa
10. aug 2009

tak nam nezostava ine len cakat kedy sa tu ukaze a drzat jej palce 🙂

pici
10. aug 2009

mozno bianca nema dovod na oslavu a preto sem nechodi... 😖

kkatkaa
10. aug 2009

pici ved baby pisali ze to je ta druha moznost ☹
tak jej len dajme cas a ked sama uzna za vhodne tak sa tu urcite este ukaze 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre