Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

motylek17
7. okt 2009

dakujem michelle... a ako to je s teplotou po ovu??? ked ti stupa, tak je moznost otehotnenia????

motylek17
7. okt 2009

jani v chlapoch sa nik nevyzna... 😠

sisa2
7. okt 2009

jani - ty sa liec, nech si rychlo fit!
ja som tiez odpasnuta. danielko to doniesol domov, ja uz tiez soplim a boli ma hrdlo 😖

michelle
7. okt 2009

motylek, je to rozne. ale ak viac menej stale stupa a tesne pred ms je vysoko (teda neklesne), je pravdepodobnost tehu vysoka.. ono v podstate pocas lutealnej fazy sa podla teploty neda vela vycitat, len by sa mala viac menej drzat nad tou horizontalnou ciarou. ak je na taky 7-8 den vyraznejsi pokles a potom zase vzostup, moze ist o implantacny proces, teda zahniezdenie vajka. ale zase palti, ze nic neplati na 100%: aj takyto pokles nemusi skoncit tehu a takisto aj bez takehoto poklesu moze byt tehu... takze asi tak... zhrnute povedane - tak 1-2 dni pred mrchou ak sa drzi teplota hore alebo nebodaj stupa, je sanca, ze ms nepride 😉 ..na to ale treba vediet dlzku svojej lutealnej fazy, ktora sa nezvykne menit (mozno max 1 den hore dole)

motylek17
7. okt 2009

dakujem michell za vyklad... 🙂

janulka04
7. okt 2009

dakujeeeem, babulky... 😉

michelle
7. okt 2009

motylek, nemas za co 🙂
sisi, to chce Cecko a cajik.... kde mas grafik? 😕

cheerlady
7. okt 2009

babule inak ja zajtra zacinam 4.mesiac! 😵

motylek17
7. okt 2009

cheerly tesime sa s tebou... 😉

cheerlady
7. okt 2009

motylek dakujem,som si to ani neuvedomila ako ten cas leti 🙂

motylek17
7. okt 2009

to ti verim... uz je vidiet aj brusko??? kedy budete vediet pohlavie??? chcete to vobec vediet???

cheerlady
7. okt 2009

motylek no uz mi trosku vykuka,ale zatial normalne zapnem rifle,co som nosila aj doteraz 😉 tak zatial som rada,lebo mne netreba vela,aby som pribrala 😖 no ale uz tyzden mozem normalne jest,tak sa bojim,ze to pojde za chvilu hore 😒 jasne,ze chceme vediet,ja by so to nevydrzala a ani mm - on chce strasne dievcatko 🙂 a vlastne vzdy ked sa o mimcu bavime,tak hovori len ako o nej,tak som zvedava ako bude kukat jak puk,keby to bol chalan 😀 ja dufam,ze v nejakom 18tt by sme to uz mohli vediet-asi za mesiac,chcem sa objednat vtedy aj na 3D 🙂

cheerlady
7. okt 2009

motylek a vy budete chciet vediet pohlavie? 🙂

motylek17
7. okt 2009

tak potom daj vediet... som fakt strasne zvedava... 🙂 .... jasne, ze by som chcel vediet... ved treba nakupovat nie??? 😀 a uz mate vybraty kocik??? ci este ste nad tym nerozmyslali...

sisa2
7. okt 2009

cheer - wow! to fakt? 😕 😵 neskutocne to letiiiii. aj ja uz chceeeeem 🙂

sisa2
7. okt 2009

michelle - no u mna v grafe nic zaujimave, teplota si robi, co chce, beha hore-dole, takze FF mi jeden den oznaci ovu, na druhy den zrusi .... dochadza mi trpezlivost http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2

inak dodatocne natke vsetko naj k meninam 😀

cheerlady
7. okt 2009

motylek no jasne,ze dam vediet 😀 ja som este nekupila ani jednu vec,cakam az na vysledky tripple testov a na pohlavie 😉 no kocikov sa mi paci vela,bude tazke vybrat,aj ked mm stale chce ferrari kocik-lenze ten je len v sportovej verzii 😒
sisa ja ti to moc prajem,uz nech ste vsetky tehuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😉

motylek17
7. okt 2009

tripple testy su na downov syndrom???

michelle
7. okt 2009

sisi, nooo mas tie teplotky veru rozhadzane... 😒 ale je mozne, ze ta vyznacena ovu bola... dakujem za prianie 🙂

rhodosbb
7. okt 2009

sisa, sofia chce surodenca, casto sa pyta, ze kedy uz bude 😉 aj ked ona ma nevlastnych surodencov, s ktorymi sa vytesuje, ale su starsi od nej, takze ju len rozmaznavaju a ona sa tesi, ked uz konecne nebude najmladsia a bude sa starat o male babatko 😀

objednala som pobyt v tatrach v permone - mali bleskovu akciu, tak uz mi aj prislo potvrdenie rezervacie, dnes to poviem mm, ze ideme 🙂

cheer, to tak strasne rychlo leti, ze stvrty mesiac 😲

baby, neco na mna lezie, tecu mi sople a boli ma hlava 😒 asi ste ma nakazili 😀 ci mm?

sisa2
7. okt 2009

michelle - neverim tomu, ze by som mala ovu na 15DC, to je na mna mooooc skoro 🙂
a mm bol mimo, takze by aj tak nehrozilo. ale zas bola by som rada, keby sa mi upravil cyklus 😉

rhodosbb
7. okt 2009

michelle, tak hanba mi 😔 , ved ty sim mala meniny 😕 dodatocne vseeetko najlepsie ti prajem zdravie, stastie, lasku, ale najma to jedno jedine, po com teraz tuzime vsetky, aby si co najskor zistila, ze budes druhykrat maminkou 🙂
a pozdrav od nas Natku, ktora mala meninky vcera a tiez jej prajem to iste 🙂

rhodosbb
7. okt 2009

jeziiis 😅 , ale len tu prvu cast gratulacie jej prajem samozrejme 😀

motylek17
7. okt 2009

pripajam sa ku gratulaciam....🙂

michelle
7. okt 2009

veronika 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dakujem kraaasne aj za seba aj za nut 🙂 a tedaaaa duuuufam, ze ona na s rodicovstvom nebude tak skoro nasledovat 😉

michelle
7. okt 2009

motylek aj teba vdakaaa 🙂 ...ty si nam este neprezradila tvoje meno... mozme hadat? ja tipujemmmmmm..... monika, martinka...?

cheerlady
7. okt 2009

ozaj michelle,vsetko najlepsie 😀
motylek ano 😉 aj ked NT s tym tiez suvisi a to som mala ok,nastastie 😵

michelle
7. okt 2009

inac... ak by sa buduci cyklus zadarilo a bola by to zara, tak by mala narodky + par dni po natke a meniny den po mojich narodkach (19.1.)... sranda, co? a teda mali by sme doma dalsieho raka 😎

michelle
7. okt 2009

cheer dakujem 🙂 ...ja sa tych testov na ds obavam... ked uz som tzv. vekovo rizikova.... 😔

motylek17
7. okt 2009

... michell... netravila si... ale na m to zacina... som majka... tesi ma... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre