Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
2. nov 2009

sabiatko, koncne nesiestujem na zachode, takze uz vyborne, uz ani unavu nepocitujem ziadnu...proste si to konecne uzivam 😉
groka...takze ides sa ucit?
malalady...tak j ati tiez drzim palce na malu balmbulku 😅

sisa2
2. nov 2009

maji - ideme na vikend 11 - 13.12., velka lomnica, hotel international. vy kam?
to musi byt u vas vtipne, ked ta vsetci v robote sleduju 😀

malalady
2. nov 2009

sisuš.. och keby.. 😀 ja neviem prečo som taká zavislá,že chcem babu.. 🙂 😉

sabiatko
2. nov 2009

tak to sa tesim janulka, teraz uz prichadza ta lepsia faza 🙂 inak musi to byt dost tazke, ked uz mate deti a popritom byt tehotna... to si neviem predstavit taketo stavy a este sa starat o deti...

sisa2
2. nov 2009

jaj baby, ste fakt zlate. bodaj by ste mali pravdu, by som bola od radosti bez seba 😵 a vyslo by to aj s prekvapkom pre mm - vzdy som chcela, aby to bolo prenho prekvapko, ale kedze pri danielkovi sme uz riesili CAR, tak presne vedel. len tento cyklus vobec netusi, kde sa nachadzeme, tak by to bolo super 😵

malalady
2. nov 2009

janulka.. no u mna je to posledná šanca.. bo tretie dieta už neni v pláne u priatela 😀

motylek17
2. nov 2009

sisa kedy to idete do tatier a kam???

sisa2
2. nov 2009

malalady - ja by som tiez radsej druhe dievcatko. prve som chcela chlapca, aby sme mali ochrancu pre druhe dievcatko 😀 moc moc drzim palceky na vrkociky!!! 😵
s tou zravou nemocou si ma celkom ukludnila. lebo to je fakt des. este stastie, ze sa viem ovladat, lebo neviem, ako by to dopadlo.

sisa2
2. nov 2009

maji - ideme na vikend 11 - 13.12., velka lomnica, hotel international. vy kam?

janulka04
2. nov 2009

sabiatko, moje male chvalim, kadial chodim..stale vravim, ze ich mam za odmenu..trosku sa aj desim, ze co to bude teraz za cislo, asi som si uz svoje dobre deti odrodila 😀 😀
mne, ked byvalo zle, ze som ani z postele von nemohla, male sa sami najedli...sice studena strava...ale hladne neboli, ja by som sa vtedy nedonutila varit a mm varil, ale iba ak bol doma, alebo prisiel skoro z prace..
ked ma nasli na zachode....zacali ma hladit ...bolo to take mile....ja tam zvraciam o dusu 😀 a tie male rucky ma hladili a ze: mami, to grckas, pretoze mas v brusku babatko?...bali sa o mna...su to moje poklady...takze ja som nepocitovala, ze by to bolo horsie..a ked som nieco otrebovala, podali, doniesli, jablcko umyli...moje pomocnicky... 😅 😵 😅

motylek17
2. nov 2009

my to iste, ale 3-4.12... ty kokso...

sisa2
2. nov 2009

jani - fakt mas doma pokladiky 😵 to sa tak krasne cita 🙂

sabiatko
2. nov 2009

no teda, ja a jedlo... od kedy mi je lepsie, tak jem jak sialena. sak som uz aj nabrala. prve 4 mesiace nic a teraz som sa uplne utrhla 😅

janulka04
2. nov 2009

sisa....tak ti to prajem este viac, viem ake to bolo krasne, ked som to mm oznamovala k narodeninam 😵
malalady, ani u nas tretie nebolo v plane...tento rok sa plany zmenili a ze co tak este jedno babo???? 😀

sisa2
2. nov 2009

maji - to je haluuuuz 😀

sabiatko
2. nov 2009

jeeeej, jani... ake zlate 😵 to su naozaj zlaticka. dufam, ze adamko bude tiez pomahat za par rokov...

janulka04
2. nov 2009

sisa, zatial ano, ale vravi sa, ze sa to zvykne obratit....tak dufam, ze nie...dufam, ze take zostanu 😔

sisa2
2. nov 2009

jani - tak ked to vyjde, uz len budem musiet vymysliet nejake prekvapko 😀
pre starych rodicov viem - danielko k nim pride v tricku "budem velky bracek" - hehe, len ci si to na tom tricku niekto precita 😀 😀 😀

motylek17
2. nov 2009

jani to je uzasne co doma mas.... tesim sa za teba.... 🙂

janulka04
2. nov 2009

jasne, ze bude, sabiatko...deti do urciteho veku radi pomahaju....ale akoze nechcem tu machrovat... 😀
tak minule, ked som im povedala, ze jedna psovi vodu, druha granule, tak LLaura, ze: Zase ja???? 😀 😀 😀 som sa chcela smiat, mi bt prislo, ako mala pubertiacka....
veru sisa, uz by sa patrilo to tu odcarovat 😵 ...ved po mne nik 😢

motylek17
2. nov 2009

aj ja by som chcela kupit tricka "ze najlepsi dedko babka na svet" bol by to najkrajsi darcek pod stromcek, ale tak mozno na buduci rok

sisa2
2. nov 2009

jani 😀 😀 😀 a bude to horsie, co? 😀

veru, patrilo by sa. dzou aj s veronikou vyzerali tak nadejne a nic z toho ☹ tak ja tomu tiez nejako neverim.

sisa2
2. nov 2009

maji - zatial nie je nic stratene, este stale sa to v pohode stiha. len nech vam to vyjde. moc moc drzim palceky 😵 tebe tiez vestila salute? co ti napisala?

sabiatko
2. nov 2009

😀 jani, tak nemozu byt dokonale, to by uz bolo podozrive 😀 my by sme tiez chceli hava, ale az ked budeme mat dom, tak to je zatial piesen buducnosti. teraz sme mali zajacika feriho, ale sme ho predtyzdnom vratili manzelovmu ujovi, ktory ich chova, ze aby sme tu nemali zajacie bakterie, tak mi je aj troska smutno ☹

sabiatko
2. nov 2009

s tymi trickami je to uplne origos napad, zlate 🙂 sa bude danielko strasne tesik, ked mu povies, ze uz je babatko v brusku 😵

motylek17
2. nov 2009

sisa presne slova salute: Ahojky Majko tak prstýnek povídá...tak jsi plodná hodně..nevidím tam žádný problém možná jsi už ted těhotná nebo bereš nějaké léky na plodnost??klučíka bys měla mít budeš maminkou a už brzy...

janulka04
2. nov 2009

sabiatko, ja som si psa kupila uz davnejsie, mi bolo doma smutno samej, ale to ani neni pes, to je macka...mame totizto civavu 😀 , ale chceme este jednu k nemu do paru, nech ma aj on trosku radosti z toho zivota 😀 😀
vidis sisa, tebe co to salute vyvestila? pripomen...

sisa2
2. nov 2009

sabi - no ten by sa veru hrozne tesil. strasne moc by chcel surodenca. hehe, ktovie kolko mu to vydrzi 😀

sisa2
2. nov 2009

maji - tak to mozno tento mesiac vyjde!!! tak by som ti to priala 😵

sisa2
2. nov 2009

no mne napisala:
ahojky silvi..plodná jsi miminko mít budeš v roce 2O1O bys měla být maminkou..holčička...ted to ukazuje jo i ne ..nevím tedy jak to dopadne...,ale těhulka budeš neboj se a věř tomu.

tak neviem, co znamena to "jo i ne" 😕 nechame sa prekvapit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre