Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
2. sep 2009

teraz po case,pred tym som merala,snazime to je na dlho,inak od jula tento august tak poctivo ako sa ma

idem spat,dobru

sharmana
2. sep 2009

a určite sa to podarí 🙂
dobrú idem aj ja do hajan....

nadenkaaa
3. sep 2009

dobre ranko a tu dnes este nikto? 😕 po dlhej dobe som musela ist hladat na druhu stranu 😕 😅

malalady
3. sep 2009

ahojte babiky🙂

nadenkaaa
3. sep 2009

ahoj zuzi ako sa mas este su nevolnosti?

malalady
3. sep 2009

ahoj nadi🙂 už neni sú juj🙂 ale zle mi ešte sem tam je.. 🙂 😉

malalady
3. sep 2009

a ty sa ako citiš? už máš po ovulke či ešte nie? 😉

michelle
3. sep 2009

dobre ranko 🙂
malalady tak fajn ze to ustupuje 🙂

malalady
3. sep 2009

michelle no to som aj ja rada bo potom neviem ako by som vyzerala 😀

nadenkaaa
3. sep 2009
nadenkaaa
3. sep 2009

ved si spominala to chudnutie veru 😅

malalady
3. sep 2009

uuuuuuuuuuuuuu nadi to vyzerá nadejneeeeeeeeeeeeeeee 😉 😉 😉 😉 😉 😉 len tak daleeeeej

michelle
3. sep 2009

nadi fakt ukazkovy graf mas 🙂
tu je moj: http://www.fertilityfriend.com/home/michelle4342

nadenkaaa
3. sep 2009

ved ty praveze mas krasny graf michelleved tebe to po ovu hned skocilo na 37 mne az dnes tak podla mna ja nemam nejaky dobry ten graf 😔

michelle
3. sep 2009

nadi len ty mas celkovo o nieco nizsie teploty ako ja.. ja to mam take rozskakane, tebe ked klesa, tak klesa a ked stupa, tak stupa 🙂 ...ale to je v zasade jedno, hlavne, ze to mame jasne, nie? teraz uz len cakat na vysledok. ukazalo sa ti na grafe, kedy odporuca testovat?

nadenkaaa
3. sep 2009

a to kde mi ukazuje kedy odporuca testovat?

michelle
3. sep 2009

v modrej casti grafu pod kolonkou Stats niekde okolo obdobia, kedy ma prist ms, ti dava biele policko s pismenom T.. ale neviem, ci to nie je len pri VIP clenstve...

nadenkaaa
3. sep 2009

no mam tam datum 18.9

cheerlady
3. sep 2009

dobre ranko babulky 🙂 tak dnes som sa dovolala k tej dr.,co k nej chcem ist a povedala mi,ze buduci tyzden im maju prist vykazy kolko pacientiek z ktorej poistovne mozu prijat,tak hadam buduci tyzden sa k nej dostanem 😉 ale rozmyslam,ze dnes este skocim k tomu mojmu dilinovi,nech sa aspon pozrie,ci malemu bije srdiecko,lebo minule sa ani neunuval zistit to 😠

cheerlady
3. sep 2009

malalady aj mne uz byva trochu lepsie - myslim tym tak raz za 3dni mi je zle,predtym mi bolo kazdy den 😉

michelle
3. sep 2009

nadi ja 19.9... to sedi 🙂 ..vydrzime dovtedy netestovat? 😕
cheer drzim palce, nech to s novou doktorkou vyjde..

nadenkaaa
3. sep 2009

pozri ved uvidime podla teplot ako sa budu drzat inak ms ak bude 30dnovy cyklus by som mala dostat 14.9 tak uvidime 😉 ale ja sa budem snazit vydrzat
cheerlady drzim palce ale myslim ze ta zoberie 😉

cheerlady
3. sep 2009

dakujem,ja dufam,ze to vyjde 🙂 len sa mi nechce cakat dobuduceho tyzdna + kym ma objedna,tak budem na nervy,ci je vsetko ok,tak dnes predsa len asi skocim este k tomu mojmu 😒
inak dnes som mala ist do roboty,ale kolega si chcel vymenit,tak dnes som doma 🙂 ale pojdem pobehat do mesta nejake vybavovacky,co som si odkladala 😅

michelle
3. sep 2009

nadi este pisu toto:
This is my first cycle charting on Fertility Friend. Why is my proposed test date so far away?
The reason the test date seems far away is because we don't have statistical data from you showing a usual luteal phase length. Without this information, we can't know when you are really "late." In this case, we recommend waiting to test until 16 to 18 days past ovulation to avoid the disappointment of seeing negative test results or the confusion of not knowing if a test result is a false-negative or not.

If you know your usual luteal phase length, you can take a test when you are one or two days past that time and you are likely to get reliable results.

takze ak pozname dlzku svojej LF, mozme testovat aj skor, cca 1-2 dni po nej

nadenkaaa
3. sep 2009

tak to by mi vychadzalo tak na 15.9

michelle
3. sep 2009

aj mne 🙂

nadenkaaa
3. sep 2009

cheer aby si bola kludna tak skoc este k tomu svojmu 😉

nadenkaaa
3. sep 2009

no ale ja skor testy robit nebudem aby som nebola sklamana 😔 a okrem toho normalne ma to zacalo bavit lebo podla mna telo ta neklame pokial teda su dodrzane vsetky podmienky merania 😉

groka
3. sep 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/23cc25 ahojte ovu stale nevyznacilo,ale zajtra by mal vyznacit

idem vas rychlo precitat,lebo o 10:30 idem pre maleho do skolky,dnes zas cirkusoval,ale uz na chodniku pred skolkou,chvilu plakal dnu ked ho vzali a potom prestal,som zvedava co mi dnes povie ucitelka

cheerlady
3. sep 2009

groka a to chodi maly len na tak kratko do skoly? 😕 ci to aby si najprv zvykol? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre