Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
13. okt 2009

no hej ale ked este nie je doma 😠 ale ked pride hned sa zahram na kropackovu a hups 😀 😀

nadenkaaa
13. okt 2009

ahoj slavka ja som nada co je zrejme z mojho nicku 😉 😉 vidis ty si na to myslela a ja som to povedala na plnu hubu 😀 😀

nadenkaaa
13. okt 2009

prosim ta len nie taku 100 rocnu kropackovu skor taku krasnu kropackovu v najlepsich rokoch za mlada 🙂 😵 😀

nadenkaaa
13. okt 2009

no sak ale si si uz prelakovala nechty 😉 🙂

dzou
13. okt 2009

nadi ale sak my sa tu predsebou nehanbime no nie? si povieme vsetko a musim povedat ze s tym poctom pripevkov co tu mame sa este nastastie nestalo zeby sme sa nejak pochytili 😉 teda ja aspon o nicom neviem......
inac Slavi ja som Joja 😉

nadenkaaa
13. okt 2009

no ved sme sa tu zisli taka 😉 super partia sice raz k takej miernej roztrzke prislo kvoli andzi ale uz aj to je v prepadlisku dejin 😉 😀

dzou
13. okt 2009

hej hej uz su prelakovane 😀 a 100 rocna urcite nie to sa neboj.....
no o tej roztrzke neviem a ani nechcem......

nadenkaaa
13. okt 2009

ved to osm samozrejme zartovala 😉 dzou
som si myslela ze ty si to uz pamatas nevadi to uz nie je dolezite uz sme vsetky zabudli 😉

dzou
13. okt 2009

hmmm neviem asi nepametam ale to je fakt jedno
sak ja viem ze si zartovala..... a kde je ta groka s fotkou?????

nadenkaaa
13. okt 2009

ale je pravdaa ze sa tu vsetky rady stretavame a malokedy sa stane zeby sme neboli na prvej strane tak aj to svedci o tom ze tu radi kecame spolu 🙂

nadenkaaa
13. okt 2009

groka caka kym jeje mm zaspi lebo zobrat mu mobil je priam partizanska uloha 😀

dzou
13. okt 2009

hj sak ked kukam v robote potajomky vzdy sa modlim ze aby ste boli niekde vysoko ze nemusim dlho hladat 😀

nadenkaaa
13. okt 2009

sranda ze este aj v robote sa musis schovavat aby si si mohla pozret co piseme 😀

dzou
13. okt 2009

no to asi hej nadi groka je teraz taka partizanka este ze ty partizani neprisli ku nej 😉
inac uz ma aj zacina nejak trosku pobolievat podbrusko takze ovu sa bliiiiiiiiiiiiiiziiiiiiiiiiiiiiii som zvedava ci bde zajtra...

nadenkaaa
13. okt 2009

no dnes to poistite a zajtra takisto 😉 🙂 no ma to tazke ked tie vydobytky techniky ma mm a ona nema k tomu "vodicak" 😀 😀 😉

dzou
13. okt 2009

hej hej poistime 🙂 dufam ze tentokrat sa trafime do ovu... ale zatial mi to vychadza ze seksikujeme ked mame chut.... a dnes je takze bude 😀
no groka to ma tazke

dzou
13. okt 2009

no ako moze sa stat ze bude az vo svtrtok... aj min.cyklus ma jeden den bolelo trochu a potom az na dalsi ovela viac... tak uvidime....

nadenkaaa
13. okt 2009

no ale urcite ma minimalne krasny pocit a este dnes sa jej bude nadherne zaspavat 🙂 😵
dzou dolezite je ze keksikujete ked je chut nie kvoli plodeniu nie? 😉

dzou
13. okt 2009

no sak presne tak to chcem teraz ale viem ze mm bude mat chut dnes sak som rano pisala ze on uz bol aj rano ''pripraveny'' len sme nestihli tak ako ho poznam to ho urcite nepreslo... no zacinam si mysliet ze ovu je pomaly tu... uz ma dost boli to brusko 😉 ale tak u mna sa to vzdy da vydrzat... no tak drzte palce aby ta spravna spermijka dorazila nacas ku vajicku 🙂 a uvidime co spravi teplota zajtra......
a groke no to verim ze bude krasne spat 😵

nadenkaaa
13. okt 2009

budem na teba mysliet dzou a drzat ti palce 😉 🙂 pojdem ja uz off za mojim tarzanikom 😀 😉

dzou
13. okt 2009

tak bezkaj a aj ja tebe drzim palce a budem mysliet 😉 bru nocku

nadenkaaa
13. okt 2009

dakujem dzou aj ja na teba a peknu plodnu nocku zelam 😉 🙂

slniecko77
13. okt 2009

tesi ma dievcata,vrrr pokusam sa pridat prispevok a nic ☹ ale chyba je v mojom prijimaci,

dzou
13. okt 2009

diki nadi 😉
je tu este niektoooooooooooooooo moj mm este stale nie je doma 😠

dzou
13. okt 2009

a uz prisieeeeeeeeeeeeel tak bru nocku 😉 😀

slniecko77
13. okt 2009

tesi ma dievcata
..prepacte, ale blbne mi net vrrrrrrrrrr 😠 uz hodnu chvilku sa s vami snazim nadviazat kontakt xixi
..Nadi a to kafe mozeme dat kedykolvek ak budem v ZA a ty budes mat chut spoznat noveho cloveka 😉
..ja som tuuuuuuuuuuu, len mi blbne net

dzou
13. okt 2009

ne uz prisiel mm tak ja sa idem venovat dobru noc slavi 😉

groka
13. okt 2009

dzou vy vydrzite ale ja uz asi nie,dnes uz asi nic z toho nebudem a ked bude tak neskoro a to vy uz sem nechodite,este to mozem skusit rano zavcasu dufam ze ma nevymakne,ja som strasne unavena,ani odsudene nedokukam

miskahryzka8
13. okt 2009

baby a stale ste mi nenapisali, na co je dobry ten cajik alchemika 😉
kati teraz to dopadne dobre, ve dvou se to lepe tahne 😀 😉 , uz si si pred tym merala cykly?
dzou, no my sme teraz cerstvo prestahovani a preeesne taku vrzgonu teraz mame 😀 , ale ja tvrdim, ze deticky sa zadaria na netradicnych miestach, tak sa podla toho snazime riadit 😀

nadi na zajtra moooc drzim palceky 🙂

jaaaj uz nevladzem citat, dnesste vela popisali, poloviciak ma zvadza pomelom, tak idem aspon bastit, ked teraz nekeksikujeme 😀 , dobru noc vsetkym 🙂

dzou
13. okt 2009

no ja sa este na rychlo hlasim ze som moc zvedava na zajtrajsiu teplotku kedze ma uz teraz doooooooooost boli brucho ... zeby ovu dnes? ale neviem sak teplota taka ista 3 dni 😕
groka tak hof fotecku rano kukneme 😉
miska len tak narychlo alchemilka je dpobra na zenske organy na prekrvenie maternice ale pije sa len do ovulky potom uz nie lebo stahuje maternicu aby sa nahodou nepotratilo... niektorym babam dopomohla ku plodnejsiemu hlienu.... daj si vyhladat na nete urcite najdes lepsie vysvetlenie 😉
tak uz idem bru nocku idem uz konecne poistit ak by nahodou bola ovu dnes......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre