Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
22. jan 2010

sak ja drzim palce...mooooooooooooc nadychaj sa virusikov teraz je ich tu kopu 😉

miskahryzka8
22. jan 2010

majuska, neboj nezabudol uz mas albumik 😉 😅

kati a pobolieva ta brusko, ci podbrusko? Luci, tei nebojte sa, rychlo to ubehne 😉 , ja si nahodou teraz vychutnavam, ze som tehu a este nemam balon 😀 , kamoska co sije, tak dnes sme sa bavili a super napad ma, ze mi na leto usije tehu saty, aj viac samozrejme 😀 a potom ich zase zuzi a budem ich moct nosit aj netehu 😵 😵 😵 , uz od nej zopar peknych satociek mam 🙂

kati ja idem k dokimu v stredu 🙂

tei, ty mas severana 😉 ?

moja babka je alica 🙂 , ona ked bola mlada - z fotiek, tak vyzerala ako elizabeth taylor, tak alica mi evokuje taku krasavicu alicu 😅

luci a ty mas zase greka a ci co 😕 😅 ?

a majuska ma tusim zase rimana 😀 , no zaujimave mena maju vasi mmovia 🙂

miskahryzka8
22. jan 2010

este som nestihla docitat...., ale vidim, ze tu ste, xeni nejdete teraz niekedy na to IUI, ci ako sa to vola?

xena1
22. jan 2010

dakujem dzou...dycham... 🙂

tea333
22. jan 2010

miska mam severana iba menom..mojim svokrovcom sa zachcelo mat daga a svena 🙂

miskahryzka8
22. jan 2010

Mne sa paci Nataly a Christopher, ked sa bavite o menach 🙂

sharmi, sabinka je peknucke 🙂

xeni ked mas 5 domin folikov, to mozu prasknut vsetky naraz 😕 😕

xeni tak citam, ze ano 🙂 , tak moc drzim palceky, nech ste uspesni 😵 😵 😵

xeni a to potom ked sa ich uchyti viac ako dve vy to mozte este nejako korigovat 😕 , to asi nie, ci?

tei, zaujimave 🙂 , to su naozaj tipicke severske mena, hlavne sven 🙂

kkatkaa
22. jan 2010

ahojte uz sme doma idem rychlo precitat a zababusit sa do teplych perin

xeni to je super, budem ti moc drzat palce

miska prvy den poslednej mrchy som mala 15.12., ked pojdem dokimu 1.2. budem + - 6tt to mi uz potvrdi ci som ze? a ty? ako ti to vychadza?

miska aky to mas tehu kalendar? ten zlty co mas v albume?

kkatkaa
22. jan 2010

miska ja ani neviem presne co ma bolelo, bola som potom na wc na velkej a potom som si pospala a preslo to 😀

tak ti drzim palce v stredu u dokiho

kkatkaa
22. jan 2010

tak a idem spinkat papa

xena1
23. jan 2010

bre ranko,
miska,jeden z nich je vacsi cize praskne asi skor,a ostatne mozu naraz lebo su priblizne rovnako velke...doktor nas na to upozornil...pytal sa nas ci bude potom broblem eticky keby to bolo treba skorigovat...da sa to urobit,streknu nejaku latku do vajicka a rozpadne sa...nie je mi to jedno,ale moj zdravotny stav a konstrukcia 48kg mi to nedovoluje,aj lekar povedal,ze viac ako dve nedoporucuje,koli mne ani koli babatkam...ja sa modlim aby to nebolo nutne,nech su max dve...na druhej strane,som realistka,kludne sa moze stat ze sa neuchyti ani jedno...

lucialen
23. jan 2010

Dobre ranko 🙂
Xeni, no keby som postavena pred redukciu, tak neviem, ale musis mysliet aj na seba, ved nosit dve a pri tvojej vahe je uz dost, a to uz nehovorim 5, to by bolo riskantne aj pre babatka. To by ma potom zaujimalo, ako vyberu tie, ktore by sa mali rozpadnut 😕 Ale fakt je, ze sa nemusi uchytit ani jedno 😒
Miska, neviem ci zbehnem na SNP do ba, mozno budu mat aj u nas v tesku, dufam 😉 Inak ja mam doma litovca, Majka poliaka 🙂

miskahryzka8
23. jan 2010

ahojte 🙂 , tak dnes oficialne je siesty tt 🙂 , tak v tehu. kalendary som nerala 13.1., som mala 66,5 kg a obvod bruska 91cm a teda som si to poopravila a meriam 6 tt dnes a mam 67,4 kg 😠 😅 a 92cm brusko 🙂

inak poloviciak je tusim tehu so mnou 😀 , dnes a vcera som mala rano trosku kyselinu, tak reku si dam tie ryzove kruzky, pol roka sme ich mali v spajzi a on dva dni dozadu vsetky zjedol ostal len jeden 😀 a vcera som isla spat o jedenastej, som zaspala pri telke, co sa mne nestava a on zaspal pri telke este predo mnou 😀 aj vcera aj predvcerom 😅

kati sranda, ja som mala 13.12. prvy den poseldnej mrchy a som dnes 6tt, takze dam v stredu info co videla dokina, podla mna uz snad nieco vidiet bude 🙂 a jj ten zlty tehu kalendar 🙂 , tak snad uz brusko neboli 🙂

xeni moc drzim palceky, aby to vyslo presne podla vasich predstav 😵

luci skoro som sa trafila - litovec a poliak a greka a riman 😀 😀 😀 , tak daj potom vediet, ci si dostala ten tehu kalendar 🙂

sharmana
23. jan 2010

dobré ránko, pôjdem si prečítat, čo ste napísali, ja som včera normálne zaspala 🙂
miska, no už 6tt, ale to uteká, teraz ste babule nedávno otehotneli a pozerám ako vám tie týždne pekne pribúdajú 😀 super, teším sa z vás...
no ja som trošku naštvaná, lebo sa snažím odnaučit mm fajčeniu, ale vždy si vyžobre peniaze na cigi a zakaždým slubuje že prestane... hrôza... neviem čo mám s ním robit...

miskahryzka8
23. jan 2010

ahoj sharmi 🙂 , jj uteka, havne ked som zistila, ze som tehu a ze uz je to 4 tyzden 😀 😀 a tvoje tt je neuveritelne, juuj fakt to leti 😵

my sme s mm prestali fajcit naraz, teda ja v nedelu o polnoci a on v pondelok naobed, takze ja nefajcim dlhsie 😀 , on isiel na tu magneticku rezonanciu na ruku na prestanie fajcenia, ale kamos co bols nim uz fajci, aj tak je to o chceni prestat 🙂, len ked som uz o tehu, ho to tusim laka viac zacat 😠 , mne cigy vobec nechybaju 😎

tea333
23. jan 2010

shami daj mu vycitku ze tym bude ohrozovat vase dieta, ktore bude pasivny fajciar, bude k nemu chodit zadymeny a dychat na neho to svinstvo, cim si aj dieta privykne, a to velmi rychlo, a bude mat v buducnosti velke problemy, lebo bude podvedome napodobnovat svojich rodicov a zacne fajcit, lebo mu to pride ok, ked ocko stale smrdi od cigariet..

mozem povedat za seba, obaja moji rodicia fajcili a vela, ja som s tym vyrastala, a od puberty som fajcila 🙄 prestala som asi ako 18 rocna,fajcila som asi od 14!!!!A to preto, ze som to mala v rodine, tak mi to neprislo ako ziadna veda a nieco co skodi..

to co robi je prejav zavislosti na cigaretach, on chce prestat, ale jeho zavislost mu nedovoli, a jeho zavislost ho bude nutit fajcit aj pred vasou sabinkou!

sharmana
23. jan 2010

miska. aj ja som prestala, ale už pred tehu som to zredukovala len na občasné kávičkové stretnutia s kamoškami... aj mm to vtedy krásne skresal, ale ako som sa dozvedela, že som tehu, tak vôbec nefajčím a mm zas jak prerába, tak fajcí.. lenže problém je, že aj v práci u nich vyjde vždy pol budovy na fajčiarsku pauzu, a on tam samozrejme nesmie chýbať... je velmi ovplyvnitelný... neviem či sa odnaučí 😠

lucialen
23. jan 2010

Miska, tak ty vlastne zacinas 7tt, Zajtra budes 6+1?
Sharmi aj moj fajci, uz som skusala vsetko mozne, ale on vlastne nechce prestat, teda chcel by, ale este na to nie je pripraveny. Ja myslim, ze by ani nedokazal fajcit a ani nikdy neprestane 🙄

sharmana
23. jan 2010

ahoj tea. ja viem, vôbec som si nemyslela, že s tým bude mat až taký problém, som z toho na nervy, nahnevaná 😠 samozrejme fajčí vonku, v byte by som to nedovolila... ja neviem, ale ja mám omnoho silnejšiu vôlu, chlapi sú tušim slaboši v niektorých veciach...

lucialen
23. jan 2010

Ja som merala obvod bruska minuly tyzden 85 a tento 87 😒

tea333
23. jan 2010

Baby ja v pondelok zacnem 3. mesiac, budem 9+0 🙂 ako sa tesim, uz nech je po prvom trimestri

xena1
23. jan 2010

luci,bude to tazke...preto s amodlim aby to bolo tak ako to ma byt....
sharmi,moj mm tiez fajci,teraz to koli spermiam zredukoval,nechcem ho nutit sa od toho odnaucit,ak bude chciet urobi to sam...fajci len vonku,umyva si ruky a da si nejaky cukrik alebo zuvku...som rada ze nepije a nema ine zavislosti...myslim ze nutenim sa este nic necieli...a vycitkami sa nic nedosiahne....

tea333
23. jan 2010

shami on hlavne nie je tehotny, ale aky prikld bude davat sabinke, a ako bude smrdiet!! moji rodicia cele moje detstvo smrdeli!! 😠 a ja som to samozrejme velmi dobre citila..a vnimala som ako si stale zapalili ked sme boli vonku

sharmana
23. jan 2010

luci. je to pravda, on sám musí chcieť prestať, ale on asi ani nechce, to len ja tu na neho stále vrčím, nech nefajčí... aj teraz si išiel zapáliť na balkon so slovami, že ved on prestane 😔 ha ha sa smejem...

inak čo máte dnes na pláne? ja uvarím guláš a poobede pôjdem asi do Avionu, musím niečo zohnať na tie šaty, svadba je už 6. februára..

tea. a ty už máš všetko nachystané na svadičku? máte aj fotografa a kameru?

sharmana
23. jan 2010

tea. to poznám, aj moji rodičia fajčili a ešte stále fajčia.. oni sa už neodnaučia, sú silní fajčiari, teda hlavne otec...
a gratulujem k 3. mesiacu, neboj to ubehne a budeš vo 4.tom 😉

sharmana
23. jan 2010

no ja mám už riadny obvod bruška 🙂 idem nájsť nejaký meter a odmeriam 😀 no a tie kilá sa na mna lepia každý týžden 😒

tea333
23. jan 2010

xeni ty to tak nevnimas, ale ja svojich rodicov v duchu obvinujem z toho ze na oslavach smradili v obyvacke, a ze smrdeli, a ze si stale vsade zapalovali cigarety, ja som bola neskutocne tuhy fajciar, a keby nebolo daga tak aj som, a pravdupovediac keby ma k tomu nedokopal a nevycital a nevydieral, nikdy by som neprestala, viem aky som k tomu mala vztah, vdaka zavislosti velmi rad prepocujes ked ta niekto prosi, kym nenalieha a nehovori ti hnusnu pravdu, tak si to velmi rada zmazes z pamati, sam nikto nikdy neprestane..moji rodicia prestali preto, ze mojich bratov ako 12 rocnych prichytili fajcit..bola to pre nich taka velka facka, ze prestali zo dna na den..
kym nedostanu vasi partneri taku facku, tak neurobia nic, to vam garantujem..
Ja som sa dostala do stadia, ze som Dagovi klamala ze nefajcim, stale som sa tajila.Ked na to prisiel, bol neskutocne sklamany ze som ho klamala aj ked mu na tom tak zalezalo, a ja som bola na seba nasdrena, ze som ho klamala koly nejakym cigaretam asi pol roka..dovera vo vztahu sa tym znacne narusila a preto som si povedala, ze to urobila moja zavislost, ktoru teraz za to musim stale nenavidiet..

lucialen
23. jan 2010

Aj moja mama fajci, oco nie, ale sem tam mu prepne, teraz zacal fajcit cigary, ale on fajci 3 mesiace a prestane, ja som tiez tak fajcievala, ale vzdy ked som sa zacala citit na tom zavisla, tak som prestala, lebo som sa bala, ze uz nikdy neprestanem. Viem ze mama nikdy neprestane fajcit, ked prestala, tak pomali zacala a pred ocom sa skryvala, ze akoze nefajci 😀 A to iste robi jej brat pred mamou, mojou starkou akoze nefajci 😀 Nejaka rodinna vada ci co 😀 Ved kazdy nefajciar zaciti fajciara, ci si da zuvacku alebo nie 😉
Tea, veru, nech aspon ten prvy trimester ubehne, potom to uz bude take uvolnenejsie. Aj ked ja sa tehotna vobec necitim 😒

fazulka1512
23. jan 2010

ahojte, no teplota 36,7
ale isla som spat o 3 rano, bola som sa trosku odragovat, vypila som aj alkohol, teplou som merala o pol 10, takze neviem co dalej, a na teplomeri bol aj hlien

tea333
23. jan 2010

shami fotografa mame dobreho v rodine, kameru nechceme, ved nie je co tocit 😀
nemame topanky, ale to sa vybavi rychlo, ja si musim dat vycistit saty aby sa narovnali a inak je vsetko zabezpecene 🙂 takze sa nemusim nicim stresovat..
teda vlastne este tie obrucky 😠

tea333
23. jan 2010

luci co mam povedat ja? mne ani raz nebolo zle, ani ma nic neboli 😲
len trpnem do tej poradne, ci je vsetko ok 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre