Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

dadus
autor
26. aug 2008

dobry vecer babulky? ako sa dari, my sme dnes boli cely den na zahrade....bolo fajne....co mate nove? no piste a prehanajte...
verus ty si mi vcera na tom diele riadne zdrhla 😀 😀 😀

alexiss27
27. aug 2008

dobre ranko no dadus akosi to tu viazne asi sa dievcata snazia uzivat si este posledne dni leta 🙂
dievcata mam na predaj ak chcete nove veci pre deti aj dospelych pre deti od 1 do 6 - 7 rokov, svagrina rusi obchod... viac mailom 🙂

dadus
autor
27. aug 2008

pekny vecer....no dnes nam bolo ale nadherne, sa ani necudujem, ze tu nikoho cely den nebolo.....
my sme boli cely den vonku,bolo paradne.....keby takto chcelo byt do konca septembra, vobec by som sa nehnevala..... 😀 😀 😀

kutina
27. aug 2008

Ahojte,
vložila som 3 foto zo svadby 😉

kutina
27. aug 2008

malá spala 12 hodín u tety ELzy, všetko dopadlo supeeeer
dakujeme za gratulácie

strunka
27. aug 2008

kuti krasna rodinka, pristalo aj pristane vam to 😵

dadus
autor
27. aug 2008

no super kut....a fakt vam to pristalo a mala s tymi okalmi...no uzasna princezna 😉
struni ako mate?

strunka
27. aug 2008

ajoj dadka,
maly trochu sopli, ale inak vystraja za troch takzé vesel 🙂 clovek aby mal oci aj na zadku 😀
a vy? akeca nam to..... 😵

dadus
autor
27. aug 2008

no nam tiez, vsetko opakuje.....ozaj leni pytala sa na teba p. catlosova, ze ako s plavanim......

strunka
27. aug 2008

na to som veru aj zabudla a teraz tie sopliky... vy chodite dokedy? lebo tieto dva tyzdne nemozem ale potom by som ak budeme zdravi bud isla alebo ti to prenecham

dadus
autor
28. aug 2008

ahojte, vonku je dnes nadherne, co? aj my sa chystame, len cakam kedy sa mi mala zobudi.....dnes bude mat premieru na motorke 😀

evkastipka
30. aug 2008

Pekny dnik prajem, je tu niekto?

kutina
30. aug 2008

Ahojki Evik 🙂

dadus
autor
30. aug 2008

ahojte, my sme akurat dofrcali zo zahrady, ale ostala akasi zima ci co 😠 zajtra ma byt podla predpovedi pekne, tak chceme ist opekat do prirody, tak som zvedava, ako to dobojujeme 😀 co mate inac nove? moja maca je posledne dni dost placliva, neviem, ci jej nahodou nejdu ocne zubky...ale hadam to prezijeme...

evkastipka
31. aug 2008

kutina, dadus...awoooj 🙂

kutina
31. aug 2008

Ahoj Evik, akosi sa míňami....my sme tiež rozlietaní,...a teraz čakám návštevu, tak opať len nakúkam, že čo tu nové 🙂

dadus
autor
31. aug 2008

Ahojte vospolok 😉no veru sa tu miname, no co babulky, ako travite dni...my sme si dnes s malou urobili taku opekacku tu na hradisku, tak sa jej polubovalo....behala okolo ohnika ako maly janosiiiik 😀 Tatino jej dal mensi kurz prikladania, tak prikladala o sto sest 😀 😀 😀
evi to meno birkoff ma zaujalo, moje krsna ma plysoveho zajacika a toho tak vola a ja som stale nevedela, ze odkial to meno...a ono ti to vazne meno je...super, ale zaujimave 😉
kut mala uz je aklimatizovana na maminu? 😉

alexiss27
1. sep 2008

ahojte tak sme zasa chori 😒 okrem tatina

evkastipka
1. sep 2008

Pekny vecer 🙂
dadus...mojho draheho tak v praci prezyvaju, ale zatial som na nete nenasla Birkoff uvedene ako meno, len ako priezvisko...neviem, ci by nam drobca pod takym menom na matrike zapisali 😕
kutina...Kuk..uz som nakukla aj v takuto nocnejsiu hodinku a nikoho tu asi niet 🙂

evkastipka
1. sep 2008

alexiss27...Ahojcek, rychle uzdravenie prajem.

alexiss27
2. sep 2008

tak uz aj tatino je chory ☹ hm ani na zahradu sa nam neda ist...

kutina
3. sep 2008

Ahojte maminy,
čo máte nové? myslím, že to tu trošku viazne, takže navrhujem stretko napr. budúci týžden , utorok od 15.00 na štvorcáku....čo vy na to? máme tu aj nové maminky a tehulky, tak sa mžme lepšie spoznať 😉

montinka
3. sep 2008

alexis no hadam sa coskoro vyliecite.

lahodacka
3. sep 2008

ahojte babiky, tak kuti stretko, hej?...no hadam sa pridam aj ja..
😉 aj ked niesom tehu...môzem?

evkastipka
3. sep 2008

Pekny vecer 🙂...jeeeeeej stretko, super!!! Lahodacka predpokladam, ze urcite mozes 🙂
Ozaj ja som este stretko v Ziline neabsolvovala, ako mate poznavacie znamenia? 🙂 Cerveny karafiat (ci ako sa tomu kvietku hovori) v ruke?

lahodacka
3. sep 2008

no to ked uvidis kôpku kocikov na namesti, tak to sme my 😀

evkastipka
3. sep 2008

lahodacka...no...dufam, ze trafim k tym spravnym kocikom 😉

lahodacka
3. sep 2008

ale urcite, nic neboj, nas nemôzes prehliadnut
😀

dadus
autor
3. sep 2008

Ahojte, no ja suhlasim, zatial nic nemam, teda aspon o tom neviem.....
evka ak chces tak ja si ten cerveny karafiat kvoli tebe vezmem 😀 😀 😀

evkastipka
3. sep 2008

lahodacka...o.k. uz sa nebojim 🙂
dadus..ahoj, tak to by som asi od smiechu nerozdychala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre