Stretko - decembrovky 2007 🙂))

ivka22
16. mar 2008

Kedze som sa este na MK nedocitala o ziadnom stretku decembroviek 2007, zakladam tuto temu a verim, ze sa vas co najviac prida k diskusii a neskor aj k stretku....
Uz teraz sa tesim... 😵 😵 😵

ajula25
27. jan 2009

ja som za košiceeeeeeeeeeee 😀
ali ale tá popenzia so zľavou je neporovnateľná u šuštiho....ona nám núkal 5,5 € na osobu....

telinka
27. jan 2009

jani...uz som mala tu cest...kempovali sme v ke....to som v zivote nezazila...kemp uprostred panelakov 😀 😀 😀 ale centrum je krasne ..a ta vasa fontana 😵

anina1
27. jan 2009

teli aj ja hlasujem za teba 😀

anina1
27. jan 2009

čo si bola na Luníku? 😀

ajula25
27. jan 2009

teli tak to musí byť nezabudnuteľné... kemp uprostred betonovej džungle....ta ale ja na východze, ňe? 😀

ajula25
27. jan 2009

anina podľa toho na ktorom. máme ich tu 9....ten 9. je najkrajší 😀

anina1
27. jan 2009

no ten som myslela, tam sa kempuje néé?

ajula25
27. jan 2009

tam sa všetko.....čo len chceš. a večer máš aj kultúrny program zadarmo. taká naháňačka s mačetami.... 😀

janka1874
27. jan 2009

no veru veru ja hlasujem za Lunik 9 tak je živoooo a nezabudnteľne

telinka a tá fontána v meste je fakt pekná až na tú umelú zvonkohru tá predtým bola taká prorodzená ale táto je namňa moc umelá taká upišťaná

centik
27. jan 2009

ja som tiez za Lunik IX myslim ze ten vylet bude nezabudnutelny 😀

telinka
27. jan 2009

a co vsetko si odtial mozeme doniest a zadarmo...napr zltacku vsetkych typov a pod. 😅 😅 😅

janka1874
27. jan 2009

no veru veru to by bol nezabudnuteľný výlet a zadarmo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alinka76
27. jan 2009

keď ja sa toho šuštiaka obávam, že bude protivný, aby sme potom nebanovali. no však navrhujte, ja sa prispôsobím. ak poviete šuštiak, tak ideme tam a nebudeme špekulovať.

centik
27. jan 2009

alinka ved bud aktualna, momentalne hlasujem za lunik IX 😀

janka1874
27. jan 2009

alinka ušiel ti posledný návrh 😀 😀 😀 😀

janka1874
27. jan 2009

ale nie teraz vážne ja už sa v tom nejako strácam čo okrem šuštiaka pripadá do úvahy
skúste urobiť nejakp tabuľku a bude sa normálne hlasovať lebo ak takto budeme pokračovať tak do 11.6 budeme len špekulovať

alinka76
27. jan 2009

dievčatá, penzion Durko je v krásnom prostredí terchovej, všimnite si aj na dvore majú detské ihrisko, krásne posedenie na terase. A ceny sú tiež super. http://www.durko.sk/foto.html Lenže jún už majú plný. Iba ak by sme skúsili máj, či to je zavčasu?

silvika
27. jan 2009

alinka aj mne sa ten durko velice paci hlasujem zan

silvika
27. jan 2009

ani a centi aj pes je len za stofku

luculka
27. jan 2009

silvi 😀

silvika
27. jan 2009

no pekne je to tam nie luc? a jaa by som aj nieco pokukala tiez ale kym sa k tomu dostanem poriadne sa zahlbim sa mi isto ten moj poklad zobudi

centik
27. jan 2009

super vyzera ten Durko,
hadam by sme sa mohli na koniec maja dohodnut?

alinka76
28. jan 2009

Dievčatá, majú len 29 postelí, to je nám málo. OStatné rekonštruujú. Takže až o rok .

Takže aká je situácia? Čo nám zostáva k dispozícii? Iba šuštiak ☹

janka1874
28. jan 2009

alebo tie nízke tatry čo si pridávala alinka

martinaj
28. jan 2009

ale naco pojdeme sustiakovi, ked su nanho zle ohlasy? 😖
ak to bude tak ako to ta zuzka pisala tak si zbytocne pokazime vikend a bohvie ako to budu znasat nasi chlapi 🤐

luculka
28. jan 2009

aj ja som bola za šuštiaka,,,ale myslim ze je onicom ist tam uz s tým pocitom ze mame byt pripravený na najhorsie 😠 😅

alinka76
28. jan 2009

kto robí tu tabuľku? je aktuálny ten počet ľudí?

janka1874
28. jan 2009

alinka tabuľku s počtom ľudí robila ajula ale inú nerobil nikto

bzuco
28. jan 2009

ahojte...toto mi odpísala zuzpidka na šuštiak

zlé bolo to, že sa tam motal celý pobyt, sledoval skoro každý náš krok. vadilo mu, že deti skúmajú jeho kvetinovú výzdobu okolia chaty. najviac nám vadilo, že všetko sledoval a každému chodil otvárať izbu zvlášť. neotvoril jednej, ktorá to vybavovala naraz celú chatu a všetky izby, ale zakaždým keď došli rodiny, tak každej otváral izbu. a samozrejme pohľadom skontroloval našu činnosť. to bolo také nepríjemné. nemali sme tam žiadne súkromie.

bzuco
28. jan 2009

baby...treba mu napísať mail, že si neželáme, aby robil špióna...že to o ňom vieme 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre