Štvrté veľké stretnutie marcoviek 2008

jaja0110
27. jan 2012

Tak babenky ale to leti, chystame 4. stretko termin je vybraty 25-27.5.2012 uz len dohodnut KDE to bude 🙂
Bojnice teda nie, mate pravdu uz sme tam boli 2x, tak vyberajte, piste niekde nas hadam uchylia kedze tento rok ocakavame masivnu ucast... ako vzdy 😀 😀 No a este ak by ste chceli zase tie tricka z BESS pre drobce s nejakym originalnym napisom mozme porozmyslat a objednat cezo mna 😉

blcha
27. jan 2012

@jaja0110 supr temicka uz sa tesim na stretko idm brusit po nete kym mala spi a hladat neake pekne miestecko a tricka by boli super este vymysliet neaky paradny napis nech su nase deticky in 😉

anezena
27. jan 2012

baby ja som len tak popozerala v tom okoli lipt. mikulasa.

ale fakt by bolo naj zistit kolko nas presne bude, aby sme podla toho vyberali 😉 😉
my ideme, teda ja s danusom urcite, majo este nevie, ale dosiel by aspon na jeden den, al. jednu noc a den . uz sme sa vcera o tom bavili a moc sa tesi 🙂 🙂

anezena
27. jan 2012

a jasna vec, tricka musia byt 🙂 🙂

blcha
27. jan 2012

tak my ideme tiez urcite ja juraj eliska terezku by som aj nechala doma ale nikto by ju nechcel 😀 😀 😀 😀 😀 😀
inak tam na liptove mozme spravit aj neaky vyletiky tak je krasne s jurajom sme tam bli na dovolenke este bez deti aj v jaskyni sme boli kuknut a cely cas sme sa mrochtili v tatralandii teraz je to tam omoc lepsie vynovene paradne ved 9 celorocnych bazenov a aj tobogany takze aj keby mrzlo mozme sa mrochtit ja som pozerala aj ubytovania priamo v tatralandii idem to este omrknut 😉 to by bola parada rano sa zobudime a rovno sa slahneme do bazena teda ja budem este riadny vorvan ale nevadi 😀 😀

jaja0110
autor
27. jan 2012

A hned ma napadol jeden tip, Valcianska dolina- chodime tam s drobcami kazdy rok ked sme doma, mozno si pamatate aj foto z FB taka krasna priroda s detskym ihriskom pieskovisk, tranmpoliny, smykacky... paradna restika s ubytovanim... robia tam rozne akcie-firemne, stuzkove.... my tam budeme mat vikend "po nas" 2.6 celoslovenske stretko dvojiciek-sa tam chystame 🙂 fakt je tam nadherne a hned je tam salas s oveckami a hore na salasi predavaju syry a kade co.... da sa tam robit kotlikovy gulas aj grilovanie v prirode, dookola su nejake turisticke chodniky ja neviem vela je toho...
tu je par foto z okoli ked sme tam boli http://www.facebook.com/media/set/?set=a.137173...

a tu je ich stranka, treba sa preklikat co vas zaujima, ale aspon s ubytkom by nebol problem aj vacsi pocet rodin 😉

blcha
27. jan 2012
jaja0110
autor
27. jan 2012

ja neviem, mna to plavanie a bazeny nejako vobec neberu ci nelakaju 😅 ale tipujem ze sa tam da nieco robit aj na suchu 😀

anezena
27. jan 2012

super, vyhadzuje mi to, ale nikde nevidim, ze pridat medzi oblubene, baby vy to niekde mate?

blcha
27. jan 2012

@jaja0110 tam by sa super lyzovalo

blcha
27. jan 2012

@anezena musis dat paci sa mi to a to sa ti da do oblubenych ja som to tiez hladala ako pako 😉
no ja vodicku mozem a moje decka tiez maju tam super bazeniky tak by sa im tam pacilo ale sak prisposobim sa vacsine inak su tam aj detske ihriska vseliake na suchu 😉

jaja0110
autor
27. jan 2012

@blcha, no je to v zime ako snowland vzdy je to v lyziarskej sezone narvate, ale aj v lete je tam nadherne ja sa tam vzdy kazdy rok ked sme doma tesim, lebo sa tam obzeriem bryndzovych halusiek a kapustnice 😀

@anezena, ani ja neviem kde to pridat medzi oblubene, nevidim to tu 😝 a ty si preco PRO? to co znamena?? 😕

jaja0110
autor
27. jan 2012

@blcha, aha uz to mam medzi oblubenymi dikes 😉

blcha
27. jan 2012

@jaja0110 som tam bola lyzovat raz tusim je mi to neake povedome
a anez je preto pro lebo tu ma reklamu na chatu na ubytovanie preto je v pro 😉
idem asi vytiahnut mapu lebo ja som neaka domylena z toho slovenska 😝 😝 😝

anezena
27. jan 2012

no ja som dala paci sa mi to, ale medzi oblubenymi to nemam. kaslem na to
kde ta valcianska je? v ziline?

blcha
27. jan 2012

baby ja som za ten liptovsky mikulas len najst neake dobre ubytko a toho je tam vela a mohli by sme dat jeden den tu jaskynu co poviete ja myslim ze decka by boli z toho uplne hotove keby isli do jaskyne eliske by sa to urcite pacilo tu je ta jaskyna je to kusok od mikulasa http://www.ssj.sk/jaskyne/spristupnene/demanovs...

anezena
27. jan 2012

kukam tie jaskyne, paradaaa

anezena
27. jan 2012

a kukajte jake ubytko

a dokonca deti do 5 rokov zadarmo, co podla mna nikde nenajdeme, vsade je do 3 rokov.
cena je 13 - 16 € noc
maju aj ranajky, aj vecere
a pozeram ze maju aj bazen,. virivky, ihrisko, paradaa
baby my si mozeme dat aj masaz 😀
tatralandia je 6 km
tarzania 6 km , aj bobova draha tam je
sak pokukajte
no ja som uz pokukala viacero hotelov, penzionov a tento zatial vyhrava

jaja0110
autor
27. jan 2012

Tak som o stretku poslala oznam aj zvysnym maminam na FB, celkovo mi to vyslo 20 bab, tak dufam ze minimalne polka pride hlavne piste kto by mohol aby sme vedeli aka je predbezna ucast 🙂

@anezena, ano v ZA

blcha
27. jan 2012

@anezena ten penzion alzbeta je super mne by sa to pacilo a uz mam vymysleny aj program jeden den jaskyna druhy kupanie v tatralandii vsetko je to blyzko
len teraz kto sa ako vyjadri lebo sak zasa tu piseme len mi tri 🙂 🙂

anezena
27. jan 2012

noo aj mne sa to lubi, aj bobova draha tam, blcha ja to vidim ze my pojdeme na 4 dni a ne tri 😀 😀

blcha
27. jan 2012

@anezena ja som sa do neho tiez zamilovala no a ta taraznia to je hned vedla tatralandie to su take tie preliezacky aj pre deti aj pre dospelych ako v trnave slavia len vacsie to je 😉
baby podme do tej alzbety to je fakt super aj ceny aj vsetko mne sa to fakt paci 😉 pojdeme aj na masaz a do sauny mozeme do vyrivky sa vecer nalozime ked budu decka spat to bude amerika teda ja dufam ze uz bude aj terezka lepsie spavat nech nevyrivkuje somnou 😀 😀 😀

anezena
27. jan 2012

baby tak ja som tam uz aj volala, maju to zatial volne, dokonca maju skusenosti s takymto stretkom, ze tam boli nejake decka z modreho kona
a ze mame vsetko spisat do mailu a ona nam urobi super ponuku
baby, tak napiste, kto ma zaujem ist 25. - 27. maj do penzionu Alzbeta v Nizkych Ttarach, Demanovska dolina
aby som jej vedela napisat kolko nas bude.
a isli by sme od piatka al. uz od stvrtka? ja by som bola aj za ten stvrtok. sak tam je kde chodit. a budeme to mat takuu mini dovcu na SK 🙂 🙂

ivularadula
27. jan 2012

babulky ale ste toho už popísali 😕 , nemám čas teraz pozerať, idem do mesta kúpiť lístky na Spievankovo, aby sa nám ušli 😕 😉 ale hneď ako prídem tak budem surfovať 😵

blcha
27. jan 2012

@anezena no ja by som bola aj za ze od stvrtka len neviem ako bude juraj s robotou podla toho sa ja mozem rozhodovat teda on bude rozhodovat 😀 😀

jaja0110
autor
27. jan 2012

@anezena, si sa nejako rozbehla ved pockaj nech sa aj zvysnych 20 baby vyjadri 😀 ci ideme na stretko len mi tri 😀 😀

anezena
27. jan 2012

@jaja0110 jasaan 😀 😀 ale sak treba konat, aby sa nam aj uslo neco 😉 😉 😉
baby, sup sup vyjadrujeme sa 😀

jaja0110
autor
27. jan 2012

Inak aj mne sa to lubi aj hotel aj prostredie, len neviem ci baby z BA, NT to nebudu mat daleko (bubli, capy...) ale zase @zrzuska to bude mat na skok takze ziadne vyhovorky 😉 😉 A my mame v Mikulasi rodinu, sesternicu s rodinou tak by sme ich hned aj isli pozriet potom, takze ja som za 🙂

blcha
27. jan 2012

@jaja0110 sak trnava nitre to je od seba kusok a sme z celeho slovenska vzdy to bude mat nikto daleko 😉
ja som si to vygooglila a mam to 207km tak z ba to je286km z nitry 194 z trnavy 243km z martina 68 ty to mas cobydob 🙂

anezena
27. jan 2012

z BA a TT to je jedno, elbo to ideme cely cas az do Ziliny po dialnici, to je pohodka. a dokonca Nitra to ma este aj blizsie, tak parada. jaz to bude mat okolo 270 z PK. ja predpoklada, ze cca. 3 hodky bude trvat cesta od nas. to je v pohode. a ja fakt rozmyslam, ze ked je to tak dalej, asi by sme sli uz vo stvrtok, aby sme si piatok uzili cely den 🙂

lienockaa
27. jan 2012

baby, paci sa mi co ste vybrali, ta alzbeta..🙂ja budem v tom case pravdepodobne na vychode, takze je mi jedno, odkial pojdeme, ci z NR, alebo z SP, mam to tak na polceste..my sme teraz z NR na Liptove pomerne rychlo, ked sa urobila ta R1, neni o com..len aby to vyslo..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre