Aké máte skúsenosti s bonprix? Najmä tehu a nosičská móda

kulumulu123
28. júl 2019

Ahojte tehulky a nosiace maminky ale mate skusenosti s nakupom z bonprix? Kvalita? Velkost? Treba objednat vacsie/mensie ako clovek bezne nosi? Zaujima ma hlavne tehu/nosicska Moda. Je mozne tovar vratit/vymenit? Dakujem.

oira
28. júl 2019

@kulumulu123 tovar vymenis bez problemov, do 10 dni mas urcite peniaze naspät. Treba pozerat zlozenie materialu, ja kupujem len bavlnu. A cislo bud sadne ake nosis, alebo o cislo mensie. Zavisi od konkretnej veci

asia83
28. júl 2019

@kulumulu123 Za mňa nekvalitný, predražený tovar. Treba vyskúšať, tak najlepšie zistíte. Vlastný zážitok je viac než akékoľvek reči či názory. 😉

romiada
28. júl 2019

@kulumulu123 bola som spokojna - tehu tricka - neskor na dojcenie. Ked nie si spokojna peniaze Ti vratia uplne bez problemov spät. Ja si tak objednavam napr.10 veci z ktorych 4 vratim. V pohode. Neboj sa nič objednat 😉

slamka555
28. júl 2019

Za mna super ! 🙂 Ja som mala z bonprixu tehu rifle a zimnu bunddu ;) ( bundu som kupila uz vlete bola v zlave Z nejakych 40€ na 17€ ;)) bola uzasna ( na bokoch zipsy aby sa dala rozsirit) rifle som kupila len o cislo vacsie a tiez som ich velmi rada nosila, pas na brusku netlacil, makke ,fajne 🙂

kristina2412
28. júl 2019

@kulumulu123 ja som bola s tehotenskymi vecami velmi spokojná. Sadlo číslo také aké pred tehotenstvom ,niekedy menšie. Určite čítaj renzie na daný produkt sú veľmi nápomocné. Peniaze za vrátený tovar prídu pomerne rýchlo na rozdiel od iných obchodov.

romiada
28. júl 2019

@kulumulu123 mala som taketo tricko....uplne super na dojcenie...odporucam.

nikiki29
28. júl 2019

Ja mám od nich pár veci, niektoré lepšie, niektoré horšie... ale celkovo som spokojná. Čo nesadne bez problémov vrátim 😊 tehotenské veci sedia cca číslo ako pred tehotenstvom... podprsenky na dojčenie sedia podľa ich tabuľky

lenka2710
28. júl 2019

@kulumulu123 ja som tiež spokojna,keď sa mi niečo nepáči alebo mi to nejde,proste zabalim a pošlem späť,max do 2 týždňov mi pošlú peniaze! Objednávam odtiaľ aj muzovi,malej aj mame,už viem to číslovanie,tak v pohode! Treba objednať buď o číslo menšie alebo aké nosis,podľa strihu oblečenia

luzzia
28. júl 2019

Ahojte, ja by som sa rada spytala tych, co ste uz vracali nieco do bonprixu, ze ako to prebiehalo.
Dali vam nejak vediet, ze uz prijali vas tovar naspat alebo sa vam v ucte aspon objavilo medzi vratenym tovarom atd?
Lebo 18.7. prijali odomna vrateny tovar (moj prvy nakup a skusenost, preto neviem a pytam sa) - teda akoze 18.7. mi dosla notifikacia od slovenskej posty, kde som si dala sledovat balicek, ze ho prevzali. A odvtedy je ticho, nic, ziadny mail, v ucte sa mi to tiez nezobrazuje zatial medzi vratenym tovarom, peniaze mi zatial tiez neprisli.
Je toto bezne? A potom mi proste len pridu peniaze na ucet?

krasnevecinapredaj
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simca06022011
28. júl 2019

@romiada ja také nosím aj teraz 😂

markaterka
28. júl 2019

@luzzia na mail prišlo oznámenie, že mi vracajú peniaze na účet a na druhy deň aj prišli.

luzzia
28. júl 2019

@markaterka aha, cize dakujem, asi to este stale spracovavaju a potom to pride. a kolko dni to asi bolo od prijatia vrateneho tovaru?

markaterka
28. júl 2019

@luzzia to neviem. Nesledujem to, keďže už objednávam roky a nikdy som nemala problém, vždy peniaze do dvoch týždňov prišli, takze som to nikdy neriešila. Koľkokrát som aj zabudla, že som im vracala tovar a zrazu mi len pipla sms z banky. Neboj peniaze prídu.

luzzia
28. júl 2019

@markaterka dobre, vdaka 🙂

simona92101
28. júl 2019

@kulumulu123 objednavam odtial casto,vzdy sa pre istotu premeriam,ale vacsinou o cislo mensie.kojo podprsenky sadli perfektne,za 9 e 2 ks,bavlnene,prijemne,aj teraz ich nosim 😀 aj ostatne oblecenie je fajn,nemozem nic vytknut

saskia_98
28. júl 2019

@kulumulu123 stale pozeram recenzie a podla toho sa rozhodnem. Niektore veci mam vacsie ine mensie, zavisi od strihu. Tovar bezproblemovo vymenis alebo vratis a peniažky mas do tyzdna naspat. Akurat niekedy som za tovarom cakala dlho aj 2 tyzdne, niekedy do tyzdna mam doma. Ako kedy.

mrnoska3
28. júl 2019

zalezi na aky material natrafis ,niektore veci ako handra a ine super ,ja vzdy citam recenzie a aj podla toho sa rozhodujem ale stalo sa mi minule ze mi peniaze az po 2 mesiacoch vratlili a to som im 2 krat pisala inak celkom fajn

elementissa
28. júl 2019

Ja som mala odtiaľ pár vecí - netehotenskych, ale moja skúsenosť - ak si stihla, tak máš smolu. Ja bežne nosím 34 a z bonprixu som ovjednalava 32,treba o číslo menšie vždy, no moja skúsenosť - akoby to bolo 36...no mne to bolo veľké a voľne vzdy. Maju nejaké cudne cislovanie. Moja mama zasa objednáva odtial furt, ale ona ma dosť kíl navyše (co v obchodoch jej býva niekedy aj 48 malé, tak z bonprixu 42,44 úplne v pohode). Kvalitovo sú tie veci dobre, ale ja to beriem už tak, že je to eshop pre moletky

hnedoocko0909
28. júl 2019

@luzzia Ty pošleš balik do Žiliny, odtiaľ to ide do Poľska. Chvíľu to trvá, kým sa Ti ukáže balík vo vrátených. Ale vždy posielaj balík doporučene, ak by sa stratil....peniaze Ti pošlú buď na účet, ktorý napísaná priložený papier, alebo ich vrátia na kartu, ak si platila kreditkou

mrnoska3
28. júl 2019

a mne pisali ze do CESKA to posielaju

luzzia
28. júl 2019

@hnedoocko0909 aha, dakujem 🙂 no ano, ja som to poslala do ziliny, tam to prebrali toho 18.7., viem to presne podla toho, ze som poslala doporucene a prisla mi notifikacia, ze balik bol v ziline prevzaty a odvtedy je teda ticho a preto som nevedela, ze co a ako 🙂 ved uvidime, 2 tyzdne od vratenia by mali byt 1.8., tak uvidime, ci sa nieco dovtedy udeje 🙂

0silvia0
28. júl 2019

@elementissa že eshop pre moletky😁😁
Ja som disproporcna, ale tak cca veľkosť 36 nosím a vôbec sa necítim ako moletka. Mam aj šaty v tejto veľkosti a dokonca sadli presne. Niektoré strihy jednoducho niektorým typom nesedia a niektoré treba objednávať menšie, ale pri väčšine veci sú recenzie, ktoré pomôžu rozhodnúť sa...

simca06022011
28. júl 2019

@luzzia notifikácia od pošty je v jedna vec a prijatie druhá. Zvykne prísť email ak je zadaná adresa o Tom že peniaze vracajú. Od prijatia do 2 týždňov určite prídu.

pininka1
28. júl 2019

Ja mam len tie najlepšie skúsenosti, aj s vrátením tovaru,.ale keďže majú väčšie šitie, tak si kupujem a cislo mensiu veľkosť.

elementissa
28. júl 2019

@0silvia0 ja mam skreslené vnímanie 😉 ja som síce veľmi proporcna, povedala by som tabuľkova a nosím 34 v obchodoch, jasne, v takých ako Orsay, kde je široké šitie 32. A to ja sa stále sťažujem, že som tučná - tu mám spek, tam mam spek. Takže pre mňa je napríklad 38 už moletka. Viem, že asi sa dievčatá tu teraz urazia, lebo tak každá o sebe uvažujeme ako o peknej a štíhle (teda väčšina, ja sa vidím vkuse ako tučná a škaredá 😂 ale už som sa s tym zmierila, že lepšie to nebude). Ale každá mame aj iné oko a inak vyhodnocujeme iné postavy (svoju zvyčajne skreslene, postavy druhých trochu objektívnejsie - okrem mňa, ja mam len dva typy - chudá a tučná)

hnedoocko0909
28. júl 2019

@mrnoska3 no keďže sa tie veci šiju v Poľsku, tak ťažko 😂

mpg
28. júl 2019

@kulumulu123 Z Bonprixu objednávam už dávno (ako sa narodil syn) a vždy si tam dobre vyberiem a farebne zladím oblečenie, treba sa dobre odmerať a potom to sedí. Ak chce kvalitnejšie, tak kúpiť drahšie, ale veľa krát boli celkom kvalitné veci aj lacnejšie.
Mám z tadiaľ viacero kabátov a búnd a veľa známych sa pýtalo kde som kúpila taký pekný kabát a niekedy to bol aj kabát z výpredaja.
Kupovala som tam aj veci na zariadenie domu - záclonky, poťahy na stoličky a pod.
Občas niečo vraciam, hlavne ak je to malé alebo materiál je nevhodný, ale je to zriedka a vždy mi prídu peniaze na účet tak do dvoch týždňov.

0silvia0
28. júl 2019

@elementissa jasne, každá vidíme inú ženu subjektívne. Ja sama seba vnímam tak akurát, ale rôzne spekoidne ženy okolo mňa ma presviedčajú, že som chudá, s čím ja zásadne nesúhlasím. O tebe s tvojou veľkosťou 34 by povedali, aby si sa konečne najedla☺️

saskia_98
28. júl 2019

@0silvia0 presne. Moj manzel ked vidi zeny s velkostou 32,34 hovori ze su jak anorektičky (nemyslim to jak uražku) len každy vníma postavu inak. Preto netreba posudzovat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre