Akú podprsenku si mám kúpiť po ukončení dojčenia?

matazi
12. máj 2011

Ahojte maminy, mohla by mi niektorá prosím poradiť akú podprsenku si mám kúpiť po ukončení dojčenia, alebo nejaký dobrý obchod s veľkým výberom a ochotnou predavačkou v BA. Ešte síce malého dojčím ale iba v noci a moje prsia sú úplne zničené, ovisnuté, scvrknuté, striové...no proste bieda. Kúpila som si push up-ku ale keď sa 2x zohnem k malému tak mi proste vylezú prsia z podprsenky. Poraďte niečo ĎAKUJEM

katy1979
12. máj 2011

@matazi ja tipujem ze si si jednoducho kupila zlu podprdu ked vyliezaju pri zohnuti von. skus podotahovat ramienka mozno ich mas prilis volne. ak nie tak novu podrpdu. ja ked si nejaku skusam tak sa rovno aj zohnem ze co to urobi. neviem ci tam ta baba este je ale na namesti snp bola vzdy baba co poradila pokukala.

katrinka8
12. máj 2011

@matazi - ja som si praveze pocas dojcenia (stale dojcim) mala problem vybrat podprdu. Tie pre dojciace mamicky mi nevyhovuju, neviem, akosi mi vadi ich tvar, vzhlad, ci co... Nakoniec som natrafila na podprsenku, ktora je ako keby polovystuzena, s kosticami (nie je urcena specialne pre dojciace zeny) a je vyrobena zo specialneho materialu, ktory sa prisposobi kazdym prsiam a kazdemu tvaru. Je to vraj nejaky novy material, na ktory ma vyrobca patent. Neverila som, ale je to fakt, obliekla som si ju a je to ako moja druha koza (doteraz som si skusala snad 50 podprd a ziadna mi nesedela) - sedi perfektne a este aj tvar prs mam konecne normalny pod trickami. Lenze ja truba som zahodila z nej ten listok, a nie je na nej napisane meno vyrobcu ☹ Ale skus sa opytat na ten specialny material, myslim, ze predavacky by o nom mohli vediet...Ja som z MT, takze co sa tyka obchodu v BA to Ti neporadim...

katy1979
12. máj 2011
https://www.youtube.com/watch?v=ppwmVgl2UDY


pozri si toto mozno ti to pomoze

katy1979
12. máj 2011

@katrinka8 tak toto by zaujimalo aj mna co to mas za podprdu. nespomenies si ani nahodou na vyrobcu?

katrinka8
12. máj 2011

@katy1979 - no, ved tam ta visacka, co bola, som ju odstrihla a vyhodila, lebo som si myslela, ze daka cedulka bude este prisita na tej podprde, ale ziadna cedulka tam nie je ☹ Ale mala som v plane kupit si este jednu (ked sa dostanem do mesta) a to by som si uz pozrela a zapamatala 😉 Dokonca pred mesiacom, ked som ju kupovala, bola v akcii za uvadzacie ceny. Nestala ani 20 €...

katy1979
12. máj 2011

@katrinka8 tak ked sa nahodou k tomu dostanes hod info.

matazi
autor
12. máj 2011

@katrinka8 skús si spomenúť, alebo aspoň obchod kde si ju kupovala, please

nibiru
12. máj 2011

no ja mam problem s podprsenkami od svojich 14r. kedze uz v tedy som mala kosiky D teraz by som mala mat kosik H ale bohuzial podprsenku na dojcenie som nezohnala ani v internetovych ani v znackovych obchodoch takze nosim na dojcenie ovela mensiu a musim ich kupovat stale nove kedze sa strasne opotebuvaju.ak mas vätcie prsia zabudni na pusch ap a cele vyplne ja nemozem mat nic vystutene vzdy mi z nich vypadavali prsia ale kostice alebo pevny spodok musia bit.

matazi
autor
12. máj 2011

zatiaľ vám ďakujem, aj za to video je to super...

matazi
autor
12. máj 2011

@nibiru práveže m male prsia

nibiru
12. máj 2011

tiez som mala jednu vtedy este D predavali ju na obchodnej ulici pri zastavke bol obchod zo spodnym pradlom bolo to par rokou dozadu ale tusim tam ten obchod stale je.tez na mileticke je ochod zo spod.pradlom a je tam strsne ochotna pani ktora pomoze 🙂

nibiru
12. máj 2011

co je pre teba male?tak skus ale len tu povystuz s niakou pevnou krajkou 😉 teraz maju pekne v bonprix katalogu

katrinka8
12. máj 2011

@matazi - ja som z MT, kupovala som ju tuto, v MT v obchodiku so spodnou bieliznou Calla, pri Stahlovej trznici. Ked sa dostanem k nazvu znacky alebo vyrobcu, hodim info 😉

matazi
autor
13. máj 2011

@katrinka8 Ďakujem, ja som niečo našla na nete potom to sem hodím

matazi
autor
13. máj 2011

Na nete som našla niečo takéto, budúci týždeň si pôjdem vyskúšať
http://www.bellinda.cz/sl/jnp/sk/collection/lad...

katrinka8
24. máj 2011

@matazi @katy - tak som dnes nabehla do mesta kupit 2. podprdu taku istu ako ta prva 😀 Ani som ju neskusala, ale uz viem znacku. Je to Sassa Mode, nemecky vyrobca. Je to seria basic, typ flexicup: http://www.sassamode.com/collections/basic/mode... 😉

matazi
autor
26. máj 2011

@katrinka8 Si zlatá ďakujem pekne, že si nezabudla.

katrinka8
26. máj 2011

@matazi - aj mna to zaujalo potom, ze co som to vlastne kupila 😀 Ale nemas za co, snad som pomohla 😉

smoulinka22
31. máj 2011

ahojte, moja bývala spolužiačka, už má ročnú dcérku, si kupovala podprsenky zo stránky http://www.klingel.sk/shop/D-mska-m-da-Spodne-p.... Viem to, lebo akurát keď som k nej prišla na návštevu minule tak to mala na PC otvorené :D Ja osobne si nakupujem iný štýl podrseniek, ale zase určite iné si budem kupovať, keď budem tehotná 🙂

dadis
31. máj 2011

@smoulinka22 tak podla toho co som pozerala, tak to hadam kupovala pre svoju maminu, nie ? 😕

ja tiez aktualne riesim podprsenky...a to, ze uz 4 roky nosim s vynimkou par udalosti pohodlnu tehotensku alebo "dojciacu" podprsenku z cistej bavlny..aj na noc...minule som vytiahla zo skrine stare zasoby a dokonca som si aj kupila jednu novu, ze dost bolo materstva 😉 , no neviem si na tie kosticove podprsenky uz vobec zvyknut, stale sa osivam, stale ma nieco tlaci, skriabe..najprv som si myslela, ze to bud velkostou no ani ta nova podprda to nevyriesila a aj tak najradsej si zo skrine beriem tie bavlnene 🙄 ...prsia su ok, praveze viac sa mi pacia v jednoduchej bavlne, kedy maju taky prirodzeny tvar, nezny naznak bradavky 🤐 , nez v push upke, kedy su neprirodzene natlacene k sebe...ale uprimne, bez tricka vyzeraju tie podprsenky dost archaicky a asexualne... neviete poradit nejaku alternativu...bez vystuze a drotov, prijemny material /netrvam na bavlne), pekny strih a sexy 😅

smoulinka22
31. máj 2011

@dadis Som si istá, že pre seba, ona je síce asi až príliš obdarená, tak možno preto sa ti to zdá :D

dadis
31. máj 2011

pozerala som nieco taketo http://www.next.co.uk/x472304s3 mate niektora podobnu?

dadis
31. máj 2011

http://www.otto.sk/d-5982506-trojuholnikova-pod...

aj toto vyzera ok...mate skusenost s otto?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre