Aký je váš názor na tehuľku v dvojdielnych plavkách?

babulka
21. jún 2013

Aký je váš názor na tehuľku v dvojdielnych plavkách? Chystám sa chodiť so synom kúpať a zatiaľ som videla tehuľky iba v celých plavkách a pozakrývané ako v Kuvajte
😕 Ja mám klasické celé plavky, ktoré sú mi ale v tehu malé, a potom mám niekoľko pohodlných dvojdielnych, ktoré sa chystám nosiť. Len či nebudem budiť pohoršenie 😀 ?

tova
22. jún 2013

mne to pride nechutne, este do cca 20tt ok, ale neskor? tehotenstvo je prirodzene ale aj obezita je prirodzena a nebavi ma pozerat na nejake pleskace. Je to len o uputani pozornosti na seba. V tehotenstve sa brucho nema opalovat a prehrievat, takisto nemalo by sa moc kupat koli infekciam. Potom by tehotne zeny mohli kludne chodit aj do posilovne len v sportovej podpere. a preco nechodia?

trish31
22. jún 2013

Chod na kupalisko alebo proste k vode tak,ako sa citis Ty.Ja plavky striedam,mam aj dvojdielne aj cele som si kupila,ale mne je lepsie v celych,brusko sa mi tak neprehrieva a aj ked vstupujem do vody,necitim taky chlad.

A co tu pisu osoby o tom,ze je to nechutne,neviem,co si mam mysliet o osobe,ktora napise,ze tehotenske brusko je nechutne.Takze z takych nazorov si nic nerob 😉

katka1981
22. jún 2013

Daj si take, v akych sa budes citit dobre. Krajsie tehotenske brusko, hoci aj so striami ako mischeliny u netehotnej.

usiko
22. jún 2013

oblec si to, v com sa citis dobre..ja osobne som mala cele a pareo...podla mna tehu brucho nie je pekne, ja na tom nic pekne nevidim, ani na tych fotkach s bruchom, co si tu dievcata davaju uverejnovat...podla mna je to otrasne, takze ja mam tento nazor....pre mna je naj obdobie ked mam deticky na svete a som s nimi......asi ma tu ukamenuju, ale na to som zvyknuta😀DD

mahulenka87
22. jún 2013

podľa mňa úúúplne v pohode môžeš ísť v dvojdielnych 😉 veď si nič neukradla.

michaelamilan
22. jún 2013

J ekrááásne keď tehulka ukáže svoje brušenko v 2 dielnych plavkách....nieje sa začo hanbiť, nevidím ani 1 dôvod.......vždy sa mi páčili tehulky o odhaleným bruškom 🙂
A výraz, že sú napr fotky s holým bruškom OTRASNÉ je totálne od veci........ak sa budeš dobre cítiť v 2 dielnych ani neváhaj a šup s nimi na kupko 🙂

barny
22. jún 2013

choď tak ako sa cítiš dobre, mne sa to nepáči, ja by som si dvojdielne plavky nedala, ale keď to niektorá má, nevidím v tom problem ja sa starám sama o seba a nie o druhé 🙂

monyccka
22. jún 2013

cele leto a neskor aj jesen na plavarni som stravila v dvojdielnych plavkach a ak sa aj niekto pohorsoval, mala som ho...pod bruskom... 😉 Tehotenske brusko je najkrajsie brusko na svete, nie je ani jeden dovod ho skryvat (ak nie je zdravotny).

lencika
24. jún 2013

zalezi ako sa citis ty, ale podla je urcite co ukazovat 😉 , mne sa skor zda dost cudne ked je tehotna v celych plavkach vyzera to tak divne

jankako
24. jún 2013

ja si zase neviem predstaviť tehotnú v celých plávkach..jasné že dvojdielne..ved to je pekné.

kkl82
24. jún 2013

podla mna je brusko v dvojdielnych plavkach uplne nadherne a je jedno, ci si pocas tehotenstva pribrala malo alebo vela kil. brusko je krasne a nemas ho preco skryvat. len treba davat pozor na slniecko, aby ta nespalilo a radsej pouzivat opalovacie kremy s mineralnymi filtrami (nie chemickymi).

easy200
11. aug 2013

Posledne 2 tyzdne som na kupalisku denne s dcerkou a som v 34 tt, nosim len dvojdielne - nohavicky su uplne pod bruskom a hrdo vystavujem brusko 🙂, natieram, aj ked sme tam len od 17.00-19.00h. Do plaveckych dvojdielnych ani do tankin sa uz nezmestim,dvojdielne su pohodlne.

salome_82
11. aug 2013

Že sú krásne 🙂 Ja som tiež behala v dvojdielnych a toľko mužských pohľadov mi bolo venovaných...lepšie ako za slobodna a bez brucha 🙂 Skôr sa čudujem tým celým plavkám, to im akurát bruško môže prechladnúť...

abbie
11. aug 2013

podla mna tehotne vyzeraju v celych plavkach hrozne ... a to ani nehovorim o tom, ze o kolko vacsie plavky si kvoli bruchu musia kupit ...

estratexia
14. jún 2015

Tiez nepatrim k tym militantnym maminkam ktore maju totalne vsetkych v pazi a tvrdia ze popraskane zilnate pohybujuce sa brusko je na plazi to najkrajsie na svete co moze byt. Ak si zadas do googlu klucove slova plavky pre tehotne, tak uvidis ako sa tehotne maju obliekat aj z estetickeho, moralneho a primarne zdravotneho hladiska. Problem dnesnych maminiek je v tom, ze maju nasadene akesi bojove klapky proti vsetkym, co ich nazor nezdielaju a moze im byt pohlad na tehotne brucho neprijemny. Sama som tehotna a urcite by som sa neisla pretrcat v bikinach na plaz. Je to moja sukromna vec a nepotrebujem tam desit nejakeho maleho chlapca poskakujucim hmyriacim sa bruskom. Proti tehotnym na plazi ci si oblecu vhodne plavky (to jest take ktore brucho zakryvaju) nemam absolutne ziadne vyhrady. Netreba mysliet primarne iba na seba ale ostat v realite a uvedomit si ze cudzich ludi nsozaj nezaujima ze si nosis pod srdcom "ten najkrajsi poklad aky oni kedy videli" oni to maju vo svojej rodine 🙂 ty si cudzia. Ospravedlnujem sa za tvrde slova, ale dneska naozaj mamicky si o sebe myslia ze musia byt vsade privilegovane lebo oni porodili to svoje dieta a treba ich za to uctievat a vzdy maju pravdu a najvacsie prava lebo sa citia byt utlacane stale niekym a neviem z akeho dovodu 🙂 to su tie vsade kojace stredoveke damy, ktore nepoznaju vyraz ako odsavacka mlieka, dojcenska flaska, prebalovaci pult na verejnych toaletach, etika v stravovacich priestoroch, atd..v zivote takato nebudem boze chran 🙂 heslo spravnej matky by malo zniet vzdy pripravena a neobtazovat okolie 🙂

alaguema
14. jún 2015

tak treba mať asi kúsok súdnosti. Videla som v dvojdielnych tehulky a boli krásne a videla som aj také, ktoré teda krásne neboli...pohľad na čerstvé, fialové strie nie je zrovna vábny a estetický. Takže jednoznačná odpoveď nie je. Ja som nosila na začiatku bikiny a v ôsmom a deviatom mesiaci už celé, žili sme pri mori, takže som mohla testnúť takmer všetky fázy 🙂 A celé som nosila nie kvôli striam, tie sa mi našťastie vyhli, ale kvôli tomu, že už ten spodok kvôli brušku nechcel ostať na svojom mieste😀 a asi by som si už s tým veľkým bruškom pripadala v bikinách divne.

junovka
14. jún 2015

...ze je to kazdeho osobna vec

danusskaaa
14. jún 2015

Mne osobne sa páči keď je bruško vonku. Ak žena nemá žiadne problémy nech bruško ukáže. Je to pekne 😉 niektoré mladé baby, ktoré majú otrasne brusiska pobehuju V dvojdielnych tak prečo nie tehulka?

vikusss
14. jún 2015

veď tehotenstvo je krásna vec prečo by niekto mal zakrývať bruško???? len pekne von s ním... ;)

susanne6
14. jún 2015

prečo nie, ak sa ty budeš cítiť príjemne...uprimne, niektoré tehotné s bruškom majú aj tak lepšiu postavu ako netehotné 😀

velkacica
14. jún 2015

ja som zase videla tehuľky úplne "bez": vzbudzovali skôr verejný záujem, než pohoršenie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre