Čo si obliecť ku gynekológovi v tehotenstve?

19. nov 2020

Co si obliekate na poradnu v tehotenstve? Lebo mne moj gynekolog pozera najprv na koze na kazdej poradni. Nejako mi stlaci pri vysetreni na koze brusko a zhodnoti ze toto je v poriadku. A to mam saty oblecene tak pohodka. Ale potom mi pozera mimino cez sono, a to ked lezim a vyhrniem saty, tak som hola. Ci to neriesite?

zojanka
19. nov 2020

@simca06022011 ja som tiež s holým zadkom nikdy nikde nesedela okrem papierovej podlozky na koze alebo na sone, za posledne 3 roky som podstupila desiatky gyn. vysetreni, videlo ma viac ako 10 gynekologov, 3 ivf cykly v troch rôznych centrách. Niekedy 3 kontroly za tyzden takze mam co porovnavat. Vacsinou šup šup vyzliect, hop na kozu, šup obliect, kratka debatka a odchod. Tam nikto nebol zvedavy na sukničku 🙂

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaskolka
19. nov 2020

@simca06022011 tak skutočne sú teda doktori a doktori, lebo zase aj moje príbuzné, aj kamarátky zase presne každá si nosí suknicku, a rôznych lekárov majú, keďže aj rôzne bývajú. 🙂A zase moja doktorka niekedy, aj 10 minút mi vysvetľovala, rozprávala, a pomerne chladno mala v ambulancii, tak som aj bola, rada, že dačo mam tam dole 😃😃

klip0
3. aug 2021

@jaskolka ale u väčšiny lekárov sa vyzlieka až keď ideš na vyšetrenie a oblieka hneď po. Rozhovor pred vyšetrením a po vyšetrení je žena oblečená v tom v čom prišla

jaskolka
4. aug 2021

@klip0 tak ja som zažila len taky sposob, u rôznych lekárov a v rôznych mestách, aj čo poznám v okolí v rodine ženy majú také skúsenosti.

att123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
accountant25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klip0
4. aug 2021

@accountant25 to je teda zvláštne. Teda pre mňa, mne by to bolo veľmi nepríjemné, ale každá sme iná

accountant25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzubb007
4. aug 2021

Suknu a tricko nikdy ai nedavam saty, kvoli tomu aby som nebola hola

klip0
4. aug 2021

@accountant25 bolo by mi nepríjemné sedieť "naholo" a rozprávať sa tak. Ja som zatiaľ bola vždy len u lekárov kde je kabínka hneď vedľa gynekologicko kresla a aj všetci koho poznám tak boli. Ono potom v prípade ak žena nemá sukňu alebo tam ide nečakane tak by bola naozaj hola. Toto som myslela že fungovalo len pred veľa veľa rokmi a nie teraz.

accountant25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
accountant25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre