Kabát na nosenie/tehotenský

zun
24. sep 2018

Kde zohnať pekný čo nestojí majland?

mpg
24. sep 2018

Objednať z Bonprixu, tam sa dá vybrať.

adriana132
24. sep 2018

alebo aj tu ...bazár

margaretka_
24. sep 2018

Alebo si dat usit vsadku

momoqui
24. sep 2018

@zun mam na bazariku 2 pozri si 🙂

rucka77
24. sep 2018

Kamoška nosí teraz trenčkot a pekne sa jej prispôsobil 🙂 Ten zoženieš aj lacnejšie

larosabigi
24. sep 2018

aku velkost nosis? Mam z Bonprix a HaM chcem sa ich zbavit.

29simona29
24. sep 2018

@zun ja som si kúpila dlhu zimnú bundu o číslo väčšiu vynosila som celé tehu a teraz som so ju dala za 18e zúžiť na moji veľkosť

mari_en
24. sep 2018

@larosabigi a aku velkost mas? Ja tiez zhanam ale nieco lacne lebo sme na dedine a co len tu po okolici nemusim mat nejaku divu milano ani nic podobne

lacibo
24. sep 2018

@zun skús pozrieť aj v bežnej konfekcii, ja som si tak kúpila 38 bundu v C&A vo výpredaji, ktorá sa dala povoliť v páse aj na bruško, potom som ju ešte aj ponosila a predala, keďže teraz nosím znovu 36, aj kabát som tak kúpila v H&M, taký županový strih, čo si utiahneš ako chceš (42 síce), ale po pôrode predala a bolo..

sasesoe
24. sep 2018

@zun v oktobri je Medzinarodny tyzden nosenia deti, tak by mohli byt nejake zlavy, sleduj skupinky, stranky vyrobcov atd..

larosabigi
25. sep 2018

@mari_en mam HaM velkost L je to prechodna bunda. A tehotenstku zimnu z bonprix ta je vacsia velkost 44. Mne to zavadzia v skrini. Prechodnu som mala asi 3 x na sebe ... stala 50 eur obe predam za 20 dohromady. ak by mal niekto zaujem.

zun
autor
26. sep 2018

No ja si predstavujem že by to bolo uspôsobené na nosenie, aby baby v tomto nebola zima. Termín mám v januári. Pri prvých dvoch som nosila prosím pekne bundu veľkosť 34 ! Zázračná bunda so zázračným strihom 😀

meluela
26. sep 2018

@zun ja som mala tehotensku hm bundu a na nosenie som si potom do nej usila vsadku flis+vatelin+softshell

anulienkalenka
11. okt 2018
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

ono teraz sa šiju take bundy a kabaty, že ich možu nosit aj tehotné a netehotné. Skus pozriet nejak eshopy a určite niečo vyberieš

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre