Kde by som zohnala plesové šaty pre tehotnú?

kaniska
11. jan 2010

Ahoj maminky a tehosky 🙂
Mam na Vas otazku, uz za mesiac ma caka ples. Som v 5.mesiaci a citim sa absolutne bajecne! (tpfuj, tpfuj, tpfuj) Neviete niekdo o nejakom peknom strihu? Aby som si ich dala usit?
Alebo nejaky dobry salon v BA a okoli, aby som si ich poicala? vyhladavanie na nete zlyhalo 🙂
Dakujeem!

kaniska
autor
11. jan 2010

hm, asi je ta tema dost odveci, ze?

tiki
11. jan 2010

Ahoj, ja myslim, ze to tak od veci neni, minuly tyden jsem prolitala pul Budejovic, abych nejake saty na ples sehnala. Problem byl v tom, ze jsem chtela koupit neco, do ceho se oblecu i normalne potom, aby to nebylo jen na jeden ples. Nakonec jsem skoncila v obchode s rucne delanou modou, maji tam od batikovanych satu pres ruzne pletene az k uplne klasice. Moc se mi tam libily takove rucne pletene, nahore kolem vystrihu maji jednoduche zdobeni, jsou celkem elasticke, takze je i na skoro sedmimesicni bricho dam a myslim, ze i potom budou ok, kdyztak je prepasu nejakym paskem. Myslim, ze je fakt nejrozumnejsi projit normalni obchody, protoze v tech s tehu modou je to slabota (aspon u nas), a vybrat neco, co Ti ted padne a budes v tom mit jeste trosku rezervu...

segricka
11. jan 2010

ja som bola na plese vlani a bolo mi luto kupovat /davat si sit saty len na jednu prilezitost, lebo po porode ich uz aj tak neoblecies. tak som isla na ples v malych ciernych a vobec som nebola za exota. v 5.mesiaci je uz brusko vidiet a nikto neriesi, ze nemas velke plesove.
dala som si k nim primerane sperky a bolo to v poho 😉

tymothy
12. jan 2010

Tak já byla loni na plese v 6. měsíci, také jsem prolítala pul Budějovic, 😉 a nakonec jsem si vybrala u ťamanů.
Ze všech střihů, které jsem zkoušela, byly nejlepší ty nejjednodušší - úzká ramínka, výstřih do V, upnuté na tělo, aby přiznávaly bříško, a délka trochu kratší. A díky tomu, že jsou ušité z elastického materiálu, si je můžu vzít i letos.
Ale každý má jinou postavu, takže to chce osobně něco vyzkoušet, každému sluší něco jiného. Hodně těhulek nosí třeba šaty nebo košile stažené pod prsy a sluší jim, ale já v tom vypadám jak tank a to jsem hubená. 🙂

garonka
12. jan 2010

baby mňa pozvali na poľovnícky ples vo februari no u mňa to je nemysliteľne veď v 9 mesiaci navlečiem na seba jedine vrece 😉

lubka89
12. jan 2010

ahojte baby aj ja by som mala ist na ples ale neviem co si mam obliect🙂

tymothy
12. jan 2010

Nebo mě jeěště napadají klasicky černé kalhoty (těhotenské) a nějakou hezkou halenku k tomu.
Garonko, třeba porodíš trochu dřív a budeš si moct vzít normální šaty 😀

konik88
12. jan 2010

Kaniska, já mám moc pěkné společenské šaty, které se dají nosit i v těhotenství. Jsou plysované, takže se roztáhnou i na pupík. Pokud by jsi chtěla poslat fotku, musela bych je asi na sobě vyfotit, na internetu je nenajdu.

garonka
12. jan 2010

tymothy a pôjdem na ples ako Kollarova milenka ta Heringova žeeeeee? sranda 😀 😀 😀

vefi89
13. jan 2010

Garonka, nejde o to, čo na seba navlečieš, ale o to, že im všetko zješ 😀 😀 😀

adelka89
13. jan 2010

ahoj holky pridavam se k zoufalym pupkatym maminkam, ktera marne shani neco na sobotni ples 🙂
dneska jdu do mesta obhlednout vyprodeje a budu doufat,ze tam najdu neco co vyuziju i po tehu a hlavne za rozumnou cenu 🙂

jeiny
15. jan 2010

mne sa pacia take pod prsiami presite a potom volna sukna...dneska som si take fialkove skusala, peknunke boli...su aj pre tehotne aj netehotne

vavenka
16. jan 2010

Caute, ja sa chystam tiez vo februari, to budem siedmy mesiac, a brucho mam teda uz teraz riadne a presne ako pisala thymoty, v tych strihoch ze seknute pod prsiami a volna sukna vyzeram ako tank....
Rozmyslam ze obeham nejake sekace.....

mojalili
17. jan 2010

Ahojte kocky, ja som sa tiez nalietala, co som zohnala saty. Chcela som to riesit aj nohavicami a tunikou,ale ani tu som nezohnala.
NAkoniec som zohnala v jednej pozicovni saty, dlhe, hnede so zlatymi doplnkami.
HOdim sem podobny link, krasne mi sadli. MAm uz vacsie brusko, aj ked som v 5.mesiaci, tak pozrite strih...
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7349395

takteto podobne, len nie stuzka pod prsa, ale taky pasik vysivanych zlatych koralok...

biba12
17. jan 2010

Ja som sa vydavala v mesiaci a popolnocne saty som si kupila c.42, ale vzdau maju snurovacku a zosnurujem ich na c.38. Nosim sice 36 ,ale tieto saty su mi dobre. Ked som bola tehu, tak som snurovacku iba povolilaa nechala ju volnu a vyzeralo to dobre. teraz ich nosim zosnurovane.

luciebx
17. jan 2010

tak ty satky na tom linku jsou uzasne.... klidne bych je brala v bile barve jako svatebni..

zlatka
17. jan 2010

Mojalili, nááádhera, fakt moc krásný šatičky🙂 Nemají chybu!!!!!
Já jsem byla nedávno na plese a šla jsem na návštěvu ke tchýni a ta mi nabídla několik modelů no a nestálo mě to ani kačku být za "kočku"🙂

yoda_
18. jan 2010

ahojte baby a mate nejake tipy na jednoduche svadobne saty pre cca piaty mesiac?

editah222
18. jan 2010

http://www.debenhams.com/webapp/wcs/stores/serv...

V těhle šatech se vdávala moje kamarádka minulý týden, je v 6 měsící. Moc ji to slušelo.

zlatka
18. jan 2010

Kráááása!!!! nevím, jestli je to těma xichtama a postavičkama,nebo fakt střihem šatů-jak ty černý hore, tak tyhle bílý jsou parádní!!!! jo, fakt je ten, že i kdyby tyhle modelky měly na sobě pytel, tak jim to holt bude slušet. Edit, kupovala nebo měla z půjčovny?

zlatka
18. jan 2010

yoda: chceš si nechat šít? já myslím, že v půjčovně jsou na to vyzbrojení a určo tam několik modelů mají.

yoda_
19. jan 2010

no, chcela by som si tie saty nechat, takze bud usit alebo kupit. Chem jednoduche saty, lebo to bude miny svadba, takze dufam, ze tie by nemuseli stat nejak priliz vela

liv1
19. jan 2010

salon BB poziciava pekne saty, je to na trnavke. nie su sice prave najlacnejsie, ale pekne. mozno uz aj rozsirili ponuku ja som tam bola naposledy v septembri minuly rok.

majatob
19. jan 2010

yoda, ja se taky vdavala tehotna 😵 😵 😵 jestli je to tvoje prvni tehu, tak to jeste nebude moc videt, tak mas docela z ceho vybirat, ja jsem si nechala usit o cislo vetsi saty pres ebay a pak mi to tesne pred svatbou upravila podle briska svadlenka tady v cesku..bylo to za par kacek a krasny 🙂 ale obejdi si predem salony at vis zhruba co chces 😉

emily3
19. jan 2010

ahojte ja som mala tento problem v lete, manzelov brat sa zenil a ja najvacsia pupkacka som nevedela co na seba...skoncila som vo volnej bluzke a s bielymi kratasami pre tehulky.... 😅 ...no a teraz zase riesim co na svadbu o tyzden, kedze malu kojim, tak si nemozem dat saty, lebo sa mala nedostane ku zdroju..asi zas skoncim pri nejakej bluske so suknou 😅

kaniska
autor
19. jan 2010

no citam, ako citam, ale asi vas aj vsetky potesim - bolo v telke minule, ze ked je zena tehotna absolutne nema riesit, co bude mat oblecene na sebe na plese, uplne postaci obycajny top, sukna a sako, dokonca su povolene aj nohavice!!! pretoze ked je zena tehotna, aj tak ke stale nadherna a lavne, nikoho nezaujima, co ma na sebe, ale co ma v sebe 😀 a kedze aj tak ja idem na taky mansi ples, alias dedinsky, neriesim to 🙂 ale dakujem vam vsetkym!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre