Kde kúpim tehotenské oblečenie XL v Bratislave?

misskate1
28. aug 2014

Ahojte, neviete kde kupim tehotenske oblecenie v Bratislava velkej velkosti? Teraz mam vrch 46 a spodok 48. Bojim sa, co bude nosit, ked mi zacne rast brucho. Zatial este nenarastlo. Dakujem za rady

monciky
28. aug 2014

@misskate1
ahoj, ja som si nakupila dobre v H&M....
mam odtial rifle, ktore som mnou pekne rastli a par triciek...., ty ides do dobreho obdobia, jesen-zima,tak tam by nemal byt problem....

majusqa77
28. aug 2014

Hm alebo ca

misskate1
autor
28. aug 2014

@monciky
Vazne? Pretoze ja mam aj teraz mensi problem kupovat si veci mojej velkosti. No ja sa prave bojim zimnych veci, pretoze fakt netusim kde si zozeniem zimnu bundu, pretoze mam dost velke prsia a siroke boky.

monciky
28. aug 2014

@misskate1
tak velmi dobru budnu som si kupila minulu zimu v Takko Fashion, dostatocne dlha aj velka, moznost pripnutia kapucne a mala akokeby take rukavice v sebe zabudovane.....,
urcite zozenies na seba, neboj sa, je ine nakupovat veci, ked nejsi tehotna ako ked si...🙂
nemas zase take velke konfekcne cislo, su aj baculatejsie baby....
ale tie rifle co mam od H&M su super, kupila som si schvalne 46, mali aj vacsie samozrejme, ja som si pred tehotenstvom kupovavala 40/42, dotiahla som to teraz na 44/46🙂

misskate1
autor
28. aug 2014

@monciky no praveze ja mam pocit, ze som najvacsia baba, co je tehotna :D pretoze od 50 su nadrozmerne. Ja som z tej mojej postavy tak na nervy, ze sa ani netesim, ze som tehotna. Kvoli tomu mam viac strach ako si uzivam🙂

monciky
29. aug 2014

@misskate1
to mas iba pocit, uvidis aj vacsie od Teba a budes spokojna, ja som skoro pred porodom a kazdy mi povie, ze hej? vsak nemas take velke brucho..., mam to dobre rozlozene, hlavne v bokoch a zadku🙂
neries postavu, ries to ze si tehotna, mysli na to male a po porode mozes pracovat na postave, aj ja sa chystam, chcela by som sa dostat aspon na taku vahu, aby som nevykazovala velke znamky nadvahy, lebo teraz vykazujem🙂

misskate1
autor
29. aug 2014

@monciky dakujem moc za povzbudive slova. Potesili ma. No ja sa hlavne tesim z toho, ze som s mojou vahou otehotnela a ine chude maju problem. Nie ze by som im nepriala.
No uz sa tesim na nakupy :D A tebe prajem veeela stastia a hlavne zdravicka 🙂

monciky
29. aug 2014

@misskate1
prijemne nakupy a nech vsetko dobre dopadne🙂

alexfee
29. aug 2014

Ahoj.. Inak teraz je v h&m výpredaj aj tehu oblečenia aspoň v auparku mali... Skús pozrieť...

zutomad
29. aug 2014

@misskate1 ja jedine,co som mala origos tehotenske boli nohavice do prace,ostatne som mala vacsie velkosti normalnych veci,samozrejme iba niektore strihy sadli a ku koncu mm tricka, ja si myslim,ze skoda penazi na take kratke obdobie,tie tehu veci su nenormalne drahe, uzivaj si tehotenstvo,je to fakt najkrajsie obdobie, ( a jedine ked mozes jest bez pocitu viny 🙂 )

ammellia
30. aug 2014

@misskate1 este bud rada, ze si v bratislave. V inych mestach je to bieda. V ba som velkost 46/48 kupovala v c&a - teraz tam maju par zlacnenych kuskov. A potom som este objednavala z bonprixu. Bala som sa toho, ale vsetko sadlo dobre.

A neboj sa tehotenstva v tejto vahovej kategorii, ja som mala tiez obavy z velkeho priberania, ale uz som v 31tt a pribrala som este len 3 kila. A to sa vobec nijak neobmedzujem.

ina7
7. okt 2014

Ja idem teraz objednávať z bonprix. Beriem č. 48. Som naozaj zvedavá na kvalitu a strih. Ja som už 19. tt a zatiaľ som od otehotnenia pribrala asi 2 kg.

martina0308
15. okt 2014

@misskate1 ako tak citam tak mas rovnaky problem ako ja...ja som zatial sice len na zaciatku tehu ale tiez mam paniku z toho co budem nosit v zime, ked uz teraz mam problem kupit si na seba veci...presne ako ty vacsie prsia a siroke boky...este aj velkosti mame rovnake 🙂 daj mi prosim ta vediet ci si nieco na seba splasila a kde 🙂 budem ti velmi vdacna....

misskate1
autor
15. okt 2014

@martina0308 ja som tiez len na zaciatku. 12tt. Zatial obleciem vsetko co som mala doma. Bola som sa pozriet v c&a, nohavice tam mali velkost 48. Tricka mali obrovske. No ceny boli drahsie, ale zevraj ked je vypredaj, tak sa da kupit lacno. No ako sa ochladzuje mam obavy. No rifle mi zacinaju byt v pase nepohodlne, lebo ma dost nafukuje, takze cochvila pojdem pozriet po nejakych tehotenskych. Tak som zvedava. Potom dam vediet. No urcire nebudem objednavat, lebo mne raz nieco sedi a raz vobec.

martina0308
16. okt 2014

@misskate1 uplne ta chapem, mam presne ten isty problem...ja som teraz nejaky 6tt...tak budem rada ak sa podelis s tym co si objavila 🙂

misskate1
autor
18. okt 2014

@martina0308 ahoj. Dnes som si kupila v KIK super kabat. Latka taka tepla teplakova s velkymi gombikami s kapucnou za 20 eur. Je uplne pohodlna a mali az 52/54 a som si kupila 48/50 cize o cislo vacsie, ale tak aby to tak nevyzeralo a ked ho mam zapnuty a dam si ruky pod kabatom pred seba, tak aj brucho sa zmesti, ked narastie. Takze som uplne spokojna. Pozri si prospekt.

http://kikmedia.kik-textilien.com/files/pdf/Pro... tu je prospekt, Taka baba ma na sebe sedy.

martina0308
18. okt 2014

@misskate1 jeeej, super, si zlata , ze si mi dala vediet 🙂

bora1989
4. nov 2014

Baby, ja mam velkost 48 a tiez mam obavy, ze co na seba natiahnem, nastastie termin mam v juni 2014, takze mi budu stacit maximalne nejake teplaky na gumicku a tricko natiahnem nejake :D

rencici27
13. nov 2014

Cavte kocky no ja mam teraz vrch 42 spodok 44....kedze panbozko mi nadelil boky ....moj mm vravi ze som bohina plodnosti a ja ze bohina velkich bokv a rit .....🙂)....Som s Ba ako tak citam tak naj oblecko je s hm v auparku?A ako som pozerala aj v tako f maju vecsie veci a aj v tescu co som si vsimla ...Ale mne hlavne ide o tehu nohavice babulky kde zozeniem take s tim elas pásom?..... Vopred dakujem.....

rencici27
13. nov 2014

@bora1989 ahoj julovka 🙂)

bora1989
13. nov 2014

@rencici27 ahoj 🙂 ale sme júnovky, nie júlovky :P 🙂

rencici27
13. nov 2014

@bora1989 jezis az teraz som si vsimla co mi to tam napisalo🙂)

misskate1
autor
16. nov 2014

@martina0308 ahoj. tak som pobehala obchody a som sklamana. v hm maju tehotenske oblecenie iba v eurovei aj to dost slaby vyber, celkovo vsetky velkosti. V CA maju celkom pekny vyber, dost rifli, ale mali len zopar 46 a 48 ziadnu, no ked som zaciatkom tehotenstva pozerala mali aj 48.Dnes 0. Tak si idem objednat z Bonprix, tam maju aj do c.54. Uz som si od nich kupila tehotenske leginy, cakam kym mi pridu. Takze tak som dnes dopadla.
@bora1989 ja zatial ficim na leginach, len uz zhanam rifle, ak by bolo treba. tricka tehotenske neriesim, lebo mi staci velka velkost.
@rencici27 tvoje cislo maju v CA aj HM, ale tehu veci maju len v Eurovei, co sa HM tyka.

rencici27
16. nov 2014

@misskate1 si poklad dakujeeeem...zatial oblecem vsetko iba 2 moje oblub rifle zapnem lennnn sa v tom ctim tak nejak hurkovo....🙂)

misskate1
autor
16. nov 2014

@rencici27 ja tiez tak. len rifle uz ma zacinaju tlacit, ked sedim a nie su pohodlne, tak preto som zacala zhanat. a nie je zaco.

martina0308
29. dec 2014

@misskate1 prosim ta tie veci co si si objednala z bonprixu tak si si objednavala normalne svoju klasicku velkost? Lebo ako tak kukam na tie ich velkostne tabulky tak mi to dako nesedi ☹ a sa kus bojim aby to nebolo male potom....

misskate1
autor
29. dec 2014

@martina0308 ahoj. Leginy som si objednala také číslo ako nosím normálne. Rifle o číslo väčšie, sú mi dobre, aj keď pri chôdzi mi padajú. Len menšie by som neobliekla. Inak dá sa za poštovné vrátiť

sasagajdoska
30. dec 2014

Ja som kupovala tiez cez Bon Prix a bola som nadmieru spokojna. Teraz maju este lepsi vyber a velkosti samozrejme aj XL. Casto sa pise aj v kometoch ako sedia velkosti. Tu su veci pre tehulky: http://www.bonprixshop.eu/kategoria/779/moda-te...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre