Kde kupujete tehotenské oblečenie?

22. dec 2021

Ženy, kde nakupujete tehotenské oblečenie ? Myslím skôr nejaký espoh než kamennú predajňu.

jankalukasova
22. dec 2021

lidl online shop

hederamonstera
22. dec 2021

Bonprix

e1i
22. dec 2021

Tiez lidl a bonprix

autor
22. dec 2021

@jankalukasova
@e1i
Lidl má ale strašne slabý výber. Čo to mám od nich a kvalitovo aj dobre aj cenovo, ale chabý výber teda

barbie1981
22. dec 2021

H&M sedelo mi najlepsie

blumie
22. dec 2021

H&M ma toho dost na eshope.

nelca0510
22. dec 2021

Bonprix

vanda323
22. dec 2021

Lidl. Ale aj Bonprix , ale v Bonprix majú obludné veľkosti napríklad keď nosiš Lko obuednaj radšej Esko aspoň mne to tak sedí

sirka9
22. dec 2021

Bonprix, zalando. Ak by ste mali záujem, mam nejaké tehotenské rifle, ktoré som ani nenosila, veľkosť 42 a 44.uplne nové. Som okres Senec

autor
22. dec 2021

HM mi príde strašne predražené na tú kvalitu čo majú, aspoň teda ja som neni s kvalitou spokojná aj keď veci majú ozaj krásne.. Bonprix toho má tiež dosť, ale nejako je tam málo toho podla môjho gusta.. Ja neviem čo je somnou 😂 asi budem chodiť holá alebo budem doma zavretá 🙈

@sirka9 ďakujem ale ja mám veľkosť 36/38

cimage
22. dec 2021

Ja som si kupila len tehu leginy a zimnu bundu v HM, ostatne nosim normalne oblecenie co je elasticke, vacsinou saty a svetre teraz.

queen_el
22. dec 2021

H&M, Bonprix a Zalando
H&M ma super rifle a tricka, pohodlne, Bonprix zas nocne kosele,podprsenky tehotenske aj na kojenie, zo Zalando mam saty, tricka a leginy

misulka1989
22. dec 2021

ahoj, ja som mala vela veci z hm, bolo to drahsie, ale - bundu a zimny kabat (ktory som realne mala 4x) som predala tu na mk 🥳😁 a zvysok sa nosil asi nasledovne - ja, svagrina, druha svagrina, sestra, ja, prva svagrina, sestra…tu to zatial konci 😂

katka533
22. dec 2021

V tescu maju vyborne leginy za 7 eur. Nosim ich az do 9 mesiaca. Z ham sa mi spravilo ocko a paraju sa dolu. Tie z tesca su super, vysoky pas a taka tenka guma navrchu ( vobec netlaci)

nikusqabj
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuliku
25. jan 2022

Dobry den. Ja som si veci kupovala online v Uk..teraz mam na predaj tricka, este uplne nove saty- s vysačkou..v pripade zaujmu mozem poslat foto

zuzuliennka1
25. jan 2022

H&M ma kvalitu uplne v pohode, mne sa po porode dlho nedarilo dat dole kila, este som aj kusok pribrala a tehotenske h&m tricka som nosila az do synovych 2 narodenin, teda dokopy v podstate skoro 3 roky a boli uplne ok, v skrini mam este stale h&m zimnu aj jesennu bundu (od porodu su to 4r) a okrem toho, ze jesenna je trochu vyblednuta, su obe bundy v top stave, tak neviem, aku kvalitu mas ty namysli

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre