Kde si kúpim tehotenské oblečenie v Nitre?

mina11
21. feb 2017

Ahojte. Chcela by som sa popytat na nejake o lacne obchodiky pre tehu v NR. som v 26tt a uz by som rada zacat kupovat dake veci pre seba a malinke. Je tu niekto z NR to vie poradit kde pokupit tehu veci ako napr. nocne kosele, spodne pradlo atd...? Začínam byť s toho v strese že nič nemam a neviem kde čo a ako :( Ďakujem pekne za odpovede :D

moni244
21. feb 2017

Neporadim, kde kupovat, ale ja som tehotenske nemala nic

mina11
autor
21. feb 2017

a do porodnice? tam nereba take ako nocnu kosielku na kojenie a tak?

mata_2012
21. feb 2017

@mina11 nocnu koselu treba urcite, a ked bude na kojenie je to pre teba praktickejsie.

tyelde
21. feb 2017

Ja som tiež tehotenské nemala nič 🙂 ale čo sa týka tých popôrodných nohavičiek a tak, tak skús zdravotnícke potreby

a_lexie
21. feb 2017

Ja som kupovala bavlnene nocne kosielky s gombickami vpredu.. Tie kojace som nasla len sialene drahe, takto som si kupila 3 "obycajne" ale vyuzitelne v cene 1 kojacej. Jedine specialne co som kupila bola podprsenka na kojenie.

mina11
autor
21. feb 2017

super dakujem to som chcela vediet

popoluska24
23. feb 2017

@mina11 inak tehotenske oblecenie, aspon teda nejake gate a leginy a par triciek najdes na polygone v obchode centrum kocikov 🙂

jaga123
24. sep 2017

a pre vsetky aktívne dojciace mamicky davam do pozornosti WWW.KOJO.SHOP! uzasne sportove tricka, super material, perfektny strih!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre