Kde zoženiem tehotenské spoločenské šaty v Bratislave?

janulik01
29. mar 2013

Ahojte tehulky, viem, ze tu uz bola tato diskusia, no pre Bratislavu je pomerne starsia (z minuleho roka), tak ak by ste mali nejake dobre tipy na kamenne obchody v BA, kde by sa dali zohnat nejake slusne, pekne a pohodlne saty na svadbu, sup sem s prispevkami 🙂 dakujem.

kvetinka211
29. mar 2013

@janulik01 ahoj, ja som si kupila v peek&cloppenburg take volne upletove a o cislo vacsie a bolo mi v nich super pohodlne 🙂

nikolet_89
30. mar 2013

@janulik01 ahoj vyslovene tehotenske saty by som nekupovala niesu normalny na tych cenach 😠 😠 😠 ja som si vzdy kupila o c.vacsie 😉

jankatt1971
31. mar 2013

Skus Aupark, ale maju tam sialene ceny. Mna tam saty vysli na 70 eur.

mojamoda
2. apr 2013

@janulik01 Nejaké tehotenské spoločenské šaty máme na sklade v našom eshope (nie tu na modrom koniku), môžeš pozrieť.

matozazzo
2. apr 2013

Ja som si pozicala v svadobnom salone, bola som v 6m, ked sa zenil manzelov brat... Super vyber, ved kolko mamiciek sa vydava tehotnych 🙂

aadulik2110
2. apr 2013

@janulik01 ja by som riešila svadobný salón

emilyz
3. apr 2013

dobra skusenost s happymum - cez net

happymum_sk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
happymum_sk
3. jún 2013

Zkuste u nás

celasapremenim
14. mar 2014

baby, ked vidim v popisoch pod vecami na strankach ze neuveritelne lezerne saty a podobne, tak to zatvaram rovno, hruza :D

satystyle
7. júl 2014

Asi je už táto téma pre Vás neaktuálna, ale ak budete v budúcnosti Vy, alebo Vaše kamarátky potrebovať spoločenské tehotenské šaty, tak skúste u nás.

mamulienkashop
10. júl 2014

Spoločenské šaty, krátke, alebo dlhé do 40 ečiek nájdete u nás v kamennom obchode, alebo na e-shope mamulienka-shop.eu. 😉

olivs
11. júl 2014

@mamulienkashop vdaka za info, ja som si zial nevybrala, hladam dalej..mozno inym cinkne nieco do nosa. a len mala spatna vazba - to vyskakujuce okno tam je fakt otravne, radsej som zavrela celu stranku.

dida55
14. máj 2015

Ja musim napisat, ze som si vybrala tuto http://www.babybelly.sk/tehotenska-moda/spoloce... moje su Amelie ružové 🙂 neskutocne dobre sadli, aj na brusko aj hore na prsiach. Uz sa tesim, ako si ich obleciem na sestrinu svadbu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre