Koľko vás stálo oblečenie v tehotenstve?

mystery7
27. feb 2009

Ahojky kocky,
kolko vas stala tehotenska moda - oblecenie, ktore ste si kupili len koli tehu? Nosili ste nieco z toho ja po tehu (ked vam ostali nejake kg navyse)?

celine
11. mar 2009

suhlasim so zuzkaprofant. tehu veci su neskutocne predrazene a casto uplne bezdovodne. hlavne co sa tunik tyka, lebo v klasickom obchode kupite tuniku pre netehulky a je uplne super. nohavice by fakt mali byt tehu, kvoli absolutnemu pohodliu, ale ostatne veci sa daju nakuit aj v nespecializovanych obchodoch.

prasiatko30
11. mar 2009

absolutny suhlas - teraz tie svetriky po 10-20€, ktore sa daju nosit aj po skonceni tehu, tricka a tuniky - pekne moderne za par koruniek, saty a to vsetko sa da kupit v normalnych a modernych obchodoch ja som si teraz kupila jedny tehu rifle a z prvehu tehu mam este asi dvoje speci tehu ale inaksie som na satach a sukniach normalnych ktore som nosila pocas a aj po tehu

macabi
11. mar 2009

Ahojte, no ja som za tehu módu dala cca 12-tisíc Sk... 😅 a pritom nič extra nemám, nejaké tričká, šaty, nohavice a tepláky, ale v priemere za 1 ks som dala 1000,-Sk...ale obchodníci sa môžu hanbiť, lebo všetko je hrozne drahé...napr. kupila som si elasťáky...v Popoluške v Poluse...stáli 1200,- Sk...môj muž odpadával... 😎 lepšie to maju buduce maminy čo su doma, nemusia veľa vecí mať, ja som chodila do roboty ešte do včerajška...

petrahy
12. mar 2009

ahojte ja som si kupila jedny tehu gate 1200sk a tuniku 800sk ostatne som nosila normalne len väčšie veci a potom som ich dala segre ona je silnejsia. Ja som ale cele tehotenstvo bola na rizikovom takze som sa nemusela az tak paradit 😉 Ale ak je niekdo tehu na leto je to sikovne kupit si saty strihane pod prsamy a pekne to vyzera a neni to len tehu ale da sa to kupit normalne

inka04
12. mar 2009

Ja som si z tehu obchodu nekupila nic🙂 Takmer vsetko je v prvom rade (samozrejme podla mojho nazoru) nevkusne a straaaaaaaaaaaaasne drahe☹ Ja som cele tehu fungovala na upletovych satach (HaM, Promod) k tomu leginsy a citila som sa super. Tehotenske rifle ci nohavice som vobec nemala a vobec mi nechybali. Raz som si niekolko skusala a vyzerala som v tom ako v mechu (dlhe, siroke) - samozrejme na dlhonohych tehulkach vyzeraju tehu rifle velmi pekne 😉 Cena sa pohybovala cez 2000sk a to som si ich mala este skratit, cize dalsie vydavky. Ja som uprednostnovala obtiahnute veci - brusko v tom velmi pekne vyniklo🙂

jankaw
9. apr 2009

Ja som objavila v Auparku jeden obchod, vola sa Peacock a tam maju v strede jeden stojan s tehotenskymi vecami a som bola milo prekvapena cenou aj tym ze to nevyzeralo ako pre dochodkyne... Som si tam kupila 3/4 rifle za 700 sk, neni tam toho nejako extra vela, je to predsa len jeden stojan ale lepsie ako tie predrazene a nemoderne veci v obchodoch pre tehotne...

shpirti
9. apr 2009

HaM mi najviac!kvalita,cena,vyber...

bambulka333
15. feb 2010

baby aku velkost tehotenskeho oblecenia ste si kupovali?

ja si objednavam cez internet, krasne znackove veci, ale ide o to, ze tam vsade pisu, ze objednavajte si svoju povodnu velkost, ze to sa roztiahne ako budete rast, ze je to tak site...v mojom pripade vrsky 38, nohavice 40 (kvoli dlzke hlavne)...no ale ja som si radsej objednala o cislo vacsie, lebo tie vrsky su mi pohodlnejsie 40tky...ale dnes mi dosli rifle, su paradne, ale zdaju sa mi trochu velke 😅 je to 42...ale ja som este len v 16tom tyzdni, takze urcite do nich priberiem 😀 chcem si objednat este jedny, maju zlavy, ale neviem, ci vacsie alebo predsa tu 40tku...?

ako ste to mali vy, ake velkosti ste kupovali? v kolkom meisaci ste zacali vyrazne priberat a potrebovat tehotenske oblecenie?

janinna11
15. feb 2010

ahojte zienky, ste tu este??

janinna11
15. feb 2010

Bambulka a odkial objednavas?? Z akeho e-shopu?? Ja som si kupila dziny normal v kamennom obchode, lebo musim proste skusat, ako sedia...

didulka85
15. feb 2010

Bambulka, to je najlepsie vyskusat. Ja som tiez 16 tt a najlepsie sa citim v rifliach na traky. 🙂 Velkost som kupila taku, aku som nosila aj pred tehotenstvom, lebo vsetky tehotenske gate s tebou budu rast. Maju rozne vychytavky... Ked su ti tesne, len si ich povolis.

bambulka333
15. feb 2010

ja objednavam z espritu, normalne su dost drahe tie veci, ale vzdy maju super zlavy, aj 50% napriklad a to sa oplati...ja robim v rakusku v banke, musim (a chcem 🙂 ) sa pekne obliect a kedze som predtym nosila veci dost vypasovane, nemozem ich nosit, az na par vynimiek...a vyhoda espritu je, ze objednas, dojde ti balik, vsetko si vyskusas a ked ti to nesedi, tak to znovu zabalis a posles spat, ked sedia, zaplatis prevodom na ucet...

a este su nejake dve-tri rakuske stranky, kde maju fakt pekne veci, len nemam teraz pri sebe ich adresy...

prave mi dosiel ten balik dnes, tak som hned vyskusala tie rifle, zatial su dost velke, ale podla mna o nejaky mesiac budu dobre 😅 a ked nie, tak ich predam, su fakt pekne, moderne, ziadne vrece....

janinna11
15. feb 2010

Bambi tak potom posli do IP adresy, ak mozes, diky 🙂) Ja som si kupila uz tehu dziny, take fajn aj na leto budu prijemne na vecer k zabkam.., ale stalo ma 2 litre ceskych ... tehu moda je dost draha zalezitost...

liv1
15. feb 2010

jani prosim preposli mi to potom ak mozes velmi ma to zaujima 😉

janinna11
15. feb 2010

Jasne Liv, no problem 🙂)

liv1
15. feb 2010

jani dik 😉

medinila
15. feb 2010

Caute, ja som dnes bola v Ba v obchode na Alstrovej ulici (v Raci) a kupila som si tam nohavice za 23euro.Dost ma to potesilo,lebo vsetko co som zatial pozerala bolo okolo 40-50euro a viac.

mirka349
3. sep 2011

Aj ja budem mat drobca v zime, takze brusko budem zakryvat na jesen tymto svetrikom, ktory mi tento tyzden prisiel
http://www.detska-vybavicka.sk/tehotenske-svetr...

nikita308
3. sep 2011

@mirka349 ďakujem za skvelý tip, práve som to tu len tak pozerala a konečne sú tu tehu veci, v kt. nebudeme vyzerať ako 50-ročné ženy... 😉

li_la
3. sep 2011

Ja som mala dvoje elastické rifle z Tesca po 11eur, ktoré pôvodne neboli pre tehotné. A potom ešte dve tričká, z toho jedna blúzka z Tesca, ktorá nebola pôvodne pre tehotné, ale mala dobrý strih a jeden dlhší svetrík... hmm... z Tesca, ktorý bol pôvodne určený pre 10-12ročné dievčatá... :D Takže som minula dokopy cca 32 eur na "tehotenské" oblečenie. Ale to z toho dôvodu som bola taká nenáročná, že som sa počas celého tehotenstva zmestila do vecí, ktoré som nosila aj pred tým... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre