Poraďte predajňu s tehotenským oblečením v Bratislave

moonlightka
22. máj 2012

Ahojte neviete poradit dobru predajnu s tehotenskym oblecenim v Ba. Je vela internetovych obchodov ale asi je lepsie si to vyskusat. Dakujem za info.

nibiru
22. máj 2012

@moonlightka brendon. v rači a ak by si nahodou šla cez bajkalsku hned na svetelnej križovatke pred billou je tam mega bilbord pre tehotensky obchod ale netusim kde je je to zavesene na plote strkoveckeho arealu.

seminkads
22. máj 2012

@moonlightka brendon, pre deti, C&A, HM, v Auparku je taky maly butik hned pri vytahoch

kvetinka211
22. máj 2012

@moonlightka ja som nakupovala v eurovei/auparku v C&A, HM a Mothercare uz si nepamätam ktore kde je, hm je v oboch, ale iba v jednom maju tehotenske oddelenie... tieto obchody sa mi zdali ze mali najvacsi vyber (dostupne mhd) a este ako-tak normalne ceny. Potom je este premaman v eurovei, ale ti maju dost uletene ceny a neda sa dlho obzerat, hned sa cloveku chcu predavacky venovat lebo tam maju prazdno. Podobne v malych butikoch, tie neznasam, hned treba hovorit co clovek chce 😝
Myslim ze HM v eurovei ma tehotenske veci a tiez mothercare v eurovei je mi sympatickejsi, v auparku ma minule nastvali ...

vierkasteffi
22. máj 2012

ja som bola v tejto predajni v Rači v Ba super ceny 🙂
http://www.bublinka.sk/

fialkaa
22. máj 2012

dobry obchod s primeranymi cenami je na Bajzovej, oproti Zimaku http://www.ma-ma.sk/?page=3
super veci pre tehotne su z C&A a HM. a pred dvoma rokmi bola predajna tusim Sedmokraska na Medenej

decembrovka2013
1. jún 2012

tehulky, ja som sice na zaciatku, ale nakolko to je uz druhe tehotenstvo, tak akosi som uz musela na nakup a dnes v tom premama v eurovea velke prekvapenie a vsetko maju cely jun na polovicu. Takze som naozaj dobre nakupila a budem cele leto kocka, Aj v HM som sa bola pozriet,ale tie ceny v premamane boli bezkonkurencne a mne vyhovuje, ze mi ta kocka tam radila. A navyse bola uprimna, takze radost velka.

kvetinka211
1. jún 2012

@decembrovka2013 skoda ze nie som tehotna 🙂 mne sa tiez tie veci v premaman velmi pacili, ale vtedy neboli zlavy, takze som ich nemohla nakupit ... za polovicu by som si to vedela predstavit 😉

barbade
14. aug 2012

@vierkasteffi to je velmi dobry tip, vdaka, idem sa tam vybrat coskoro lebo blizko byvam a ocarili ma vtipne a mile tricka, ktore tam maju 😀 http://www.bublinka.sk/myweb5/Tehotenska_moda/t...

vierkasteffi
14. aug 2012

@barbade a určite sa tam oplatia aj tehotenské rifle s tým šírokým pasom ja som s nimi bola velmi spokojná vynosila som ich od cca 5teho mesiaca a nosila som ich ešte aj po porode 😉

barbade
14. aug 2012

No chystam sa ja na rifle an na teplaky! Uz sa zacne pomaly ochladzovat no a najvacsi balon budem mat v zime, tak budem potrebovat aj jedno aj druhe 🙂 Inak velmi sa mi pacia ich ceny.... som zvedava, este tento tyzden sa tam pojdem poobzerat... Ale tie tricka su supeeer 😎 😀

belasok
19. aug 2012

oproti zimáku , Bajzova ul obchod ma-ma. Je to kvalitné, hoci drahšie ale vydržalo mi pri dvoch teh. a teraz ho nosím pri trtom a stale je pekne. Ja som využila vypredaj v tomto obchode. Niektore veci nosim aj mimo tehotenstva. Taktiež v hm sa dá vybrat.

iviatko
19. aug 2012

Ja som ako tehula presla par obchodov v ba,kupila som par triciek,ale nic moc,bud boli prehnane drahe,alebo vzorovo otrasne. Nakoniec som naslq skvelu predajnu v pk,majitelka je skvela,da aj zlavu,maju dost oblecka za skvele ceny ( niekto jej to sije) ma aj nocne kosele,vsetko pre babatka aj deti ,no ja uz inde nechodim 🙂 napr vcera som kupila vybavu do postieljy vratane periny a vankusa,obliecok,hniezda,plachty a zavinovacky s kokosovou vlozkou za 60 eur.

barbade
20. aug 2012

@iviatko Nemozes hodit link na predajnu alebo presnu adresu prosim?

pedrita
20. aug 2012

@iviatko aj mna by zaujimal kontakt 🙂

iviatko
20. aug 2012

Obchod majitelka: kucharekova katarina,nachadza sa na ulici,kde je vub,zelovoc a ten obchod. Rebeka, M.R.Stefanika 12. Mozte jej aj zavolat,ci ma to,co chcete.0911 899557

sandrikacsg
20. aug 2012

@moonlightka v "predeti" toho maju dost, ale tie ceny 😕 su na kosickej a velka nova predajna je niekde pri avione..a hned pri mne je obchod ma-ma na bajzovej v ruzinove

ohnik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petruuuska
9. sep 2012

Ja mam sic ešte menšie bruško ale objavila som úplne nový obchod v mlynskej doline, v obchodnej galerii Cubicon, tuším sa volal Veronique Delachaux alebo niečo také francúzske, otvárajú ho tuším až zajtra, tak tam pôjdem určite kuk pretože budú zľavy a nikde inde som ho ešte nevidela..... 🙂

sisahol
2. nov 2012

ten bb na bajkalskej je na www.ma-ma.sk

mikinka3
4. feb 2014

@iviatko ahojky, prosím ťa, nevedela by si dať bližší poposi na tú predajňu? ak teda ešte existuje, dosť ma zaujal tvoj popis 🙂 ďakujem

iviatko
4. feb 2014

Vola sa rebeka,je vedla vub banky v pk. Teda vedla zekovocu =)

zuzuliak1981
7. feb 2014

@mikinka3
@iviatko ahojte, neporadim kamennu predajnu, ale dnes idem objednavat z UK, pred dvoma tyzdnami mi dala banka kurz 1.23, nechcem na to zarobit, len si rozdelit postovne, ktore je 10libier, uz sme dve, mrknite
http://direct.asda.com/george/womens-clothing/D...

petra8107
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikeashop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzuliak1981
21. feb 2014

ahojte, pekne tehu oblecko www.newlook.com, kto by nieco chcel objednat, piste sukromnu postu, chcem si rozdelit postovne (9libier)

jargre
23. feb 2014

@zuzuliak1981 uz ste si objednali? Ako to funguje ,objednavala si uz? Mas s tym skusenost? Za kolko to pride?

jargre
23. feb 2014

@zuzuliak1981 uz si si objednala alebo stale hladas?

anuskaaprazko
23. feb 2014

najlepsie mas C&A Alebo HM (tehotenske maju isto v eurovei a avione) 🙂

tinach
23. feb 2014

Mne najlepšie sedeli veci z nextdirect.com:) v sekcii maternity, pošta nad 20,- EUR zadarmo a rýchle dodanie 🙂

zuzuliak1981
23. feb 2014

@jargre budem objednávať asi v pondelok, z newlook som ešte neobjednavala, len tesco a asda z uk a to bolo bez problémov, dodacia lehota píšu 12-14 dní

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre