Tanga v tehotenstve

adriana222
7. jan 2016

Vsimla som si ze nosit tanga uz pre mna stratilo zmysel. Nosievam ich asi od 15tich teraz mam 25 druhy krat som tehotna a dcerka bude mat dva roky. Od kedy som bola prvy krat tehotna uz tanga ani nekupujem. Bud starnem alebo som len spohodlnela...

jasminet
7. jan 2016

a co si nam tymto chcela povedat? nechapem uplne tvoje dnesne outfitove problemy - vsak chod do obchodu, kup si co ti bude velkostne ok a hlavne pohodlne a nemusi cely net vediet o tvojom spodnom pradle....

macamac
7. jan 2016

@jasminet tiež si myslím 😀
uniká mi pointa 😀

moni244
7. jan 2016

???????????????????

natalym
7. jan 2016

Čo ste nepochopili? To je zamyslenie, nie? Nebudeme sa predsa zamýšľať nad problémami sveta, občas treba ja odľahčiť.

adriana222
autor
7. jan 2016

Komu sa moja otazka nepozdava nech nekomentuje

dominikav123
7. jan 2016

@adriana222 ja som nejak nepostrehla ziadnu otazku

adriana222
autor
7. jan 2016

@dominikav123 otazka znie ci je to tym ze starnem alebo som len spohodlnela. Je to otazka vseobecne nejde len o pradlo to bol priklad

macamac
7. jan 2016

@adriana222 starneš? 😀
človek stárne od momentu narodenia 😉
a v 25-tke premýšľať nad starobou....

eeffka
7. jan 2016

@jasminet
@macamac
jaj kusem si do jazyka , asi ma dnes zachvat pani 😀 ale veci sa jej zrazili, tangace nekupuje, nic nepribrala... a pozriem jej fotoblog a tam pani hmm povedzme ako sa tu rado hovori "baculka"

ja mam doma take liecivo, je leskle a odrazam sa v nom, vacsinou vyriesi vsetky taketo zivotne dolezite "problemy" 😎

sardinka335
7. jan 2016

@adriana222 spohodlnela v čom? Ako tanga su fajn - podla mna a mojho subjektívneho vnimania - pod nejake šaty, oblečenie kde by obyčajne nohavičky presvitali alebo posobili rušivo pripadne na sex hrátky v rámci pekneho prádielka na vytvorenie atmosféry...inak ma tento typ pradla vobec nezaujima. Nehovoriac o tom ze su rizikové pre ženy, ktore trpia vytokmi - je stare zname ze ,,to oné,, čo sa dotýka konečníka sa šucha smerom k vagine a bakterie z analu hups tam kde nemaju byť...
Za mna tanga na bezné celodenne nosenie NIE.
No a ja mam o kuštik menšiu riť ako ty adri ale tanga by som nedala...tvoje sebavedomie chcem mať - ako v dobrom.

dominikav123
7. jan 2016

@adriana222 "Nosit tanga pre mna stratilo zmysel" hmmm...to je na dlhsiu debatu...tanga sa vasinou nosia, ked si si mega ista svojim sexi zadkom, alebo vyhladavas nahodny koitus na diske, po poziti mnozstva lacneho alkoholu...ale kedze si matka, a vsetci vidime, ze dnes ta trapia omnoho zlozitejsie a vaznejsie problemy (co nosit, ako donutit dieta nosit papuce, ci preco nepriberam), asi to bude tym materstvom a starostlivostou o rodinu...vies, ked mas jedno dieta a druhe na ceste, su predsa len pohodlne gatky lepsou cestou k psychickej pohode...ze ?

0silvia0
7. jan 2016

@adriana222 nechápem ako súvisí pohodlnosť s nosením tangáčov. Veď či si oblečieš tangáče, alebo bombarďáky, oblieka sa to rovnako, kupuje sa to rovnako, akurát že tangáče sa ti zarežú rovno do zadku. V čom spočíva prosím pekne tá pohodlnosť a starnutie bez ohľadu na tehotenstvo?

adriana222
autor
7. jan 2016

@eeffka zlato fotky co tam mam su z prveho tehotenstva a na to som hrda no mala som 90kg a za to sa nehanbim

eeffka
7. jan 2016

@adriana222 no na krste si uz asi tehotna nebola ale sak OK, mne to moze byt jedno ale nenapadlo ta ze tricka su ti male lebo si pribrala a tangace nenosis lebo sa ti okrem zadnice zarezavaju aj kade tade inde? ta vec co som spominala sa vola zrkadlo
no a ze si nepribrala doteraz a si v 20tt, bud vdacna, nakolko k tomu co mas +dalsie, bude co robit po tehu ..nehovoriac o tom ze si mlada 25r kocka

Nezvyknem ludom pisat hnusne co je viditelne ale ty si asi z kategorie nekriticky sebavedoma... ja som tak 2/3 z teba ale niektore veci si myslim ze by sa v urcitych velkostiach radsej nemali ani vyrabat

adriana222
autor
7. jan 2016

@0silvia0 no mavala som inu postavu a zadok nikomu okrem mojho partnera neukazujem tak nosim co chcem asi v tom spociva pohodlnost

adriana222
autor
7. jan 2016

To sme fotili minuly tyzden a hadam nie som na tom tak zle aby si urazala
@eeffka

xckaret
7. jan 2016

@adriana222 Keď pozerám na tvoje foto - tvoja zadnica- rok 2014 tak naozaj tanga už pre teba nie sú vhodné......sorry, že si vôbec nastolila takú tému.

adriana222
autor
7. jan 2016

@xckaret nuz ludia sa menia co k tomu dodat

sardinka335
7. jan 2016

@adriana222 ale chod...v oktobri si mala riť jak štajrácka kobyla ...je to retuš..dalšia fotka od pupka hore a je upravovana ako .do tvare jasne ze si kočka ako to ti neberiem ale vo volnej tunike ved tam nič nevidno...
Ako ved mne je to vo vysledku jedno nech si kazdy nosi čo chce aj lopuch na zadku. To len tak konštatujem.. aj zeny krv a mlieko su pekne a ja osobne ziadne vychrtliny nemusim - hrkať kosťami bude kazda v hrobe...

adriana222
autor
7. jan 2016

@sardinka335 ak myslis fotky z krstu to boli minuli rok to som do prace este nechodila a myslim ze v tesko sklade by schudol kazdy

adriana222
autor
7. jan 2016

Kto tu riesi moj zadok nech mi ho pobozka :-P. Ja som len chcela vediet ci niekto vekom spohodlnie ved uz mame ine starosti... Pohodlie nadovsetko

lorela
7. jan 2016

A mne sa vidí, že @adriana222 za rok aj niečo krásne schudla a teraz rieši aj také veci, ktoré pre nás ostatné môžu vyznievať banálne 😉

adriana222
autor
7. jan 2016

@lorela dakujem za to ze som schudla moze moja praca aspon nejake vyhody to ma pointa je v tom ze uz mi je jedno co nosim predtym mi to jedno nebolo

sissy27
7. jan 2016

@adriana222 ako sorry, ale veď nos čo sa ti páči, čo ti je pohodlné... Nechápem čo riešiš... Či dáme celonárodné referendum o tvojich tangáčoch a zvyšku šatníka? Podprsenku si už riešila či nechávaš na zajtra? 😅

adriana222
autor
7. jan 2016

@sissy27 haha ak nevies aka je pointa tak sem nepis

sissy27
7. jan 2016

@adriana222 no odpadla som... tak ono tvoje tangáče majú aj pointu? 😅 obávam sa, že sme viaceré, ktorým táto pointa unikla, tak nám to teda ozrejmi, nech má tento deň zmysel 😅

chelsee
7. jan 2016

Tangace nosim od 16,som 2.krat tehotna mam 30 a stale ich nosim koli svojmu pocitu su mi pohodlnejsie 😉 a praveze cim mam vacsi zadok tym lepsie iba snurky nic netlaci ✌️

astonka
7. jan 2016

@adriana222 tak ku pointe problemu ja som od teba podstatne staršia a nemám pocit,že som zostárla 😀 odkedy som okúsila prvý krat tanga nohavičky mala som viac ako ty tenkrát poprvé, ked ja som mala 15r vtedy ešte v predaji neboli 😀 -no ja som im na chuť nikdy neprišla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre