• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotenské oblečenie pre vysoké ženy. Kde ho zohnať?

22. januára 2010 
caute kocky by ma zaujimalo ako ste riesili nakup tehu veciciek. Mam 180 a uz teraz strach ako budem zhanat normalne tehu nohavice ktore mi nebudue po clenky :slight_smile:
26. nov 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja mám 180 cm a zohnala som... a predávam, ak chceš...
26. nov 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ja mám tiež 180cm a nakupovala som na inej stránke pre mamičky, nohavice som nosila aj 3/4 tam tú dlžku netreba rišiť, nosila som aj sukne , ale hlavne cez internet ved si to pomeráš a bude
27. nov 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tilly ako vsetko pojde tak ako ma tak za chvilku mam realny poblem zapnut nohavice. AK dovtedy nepredas ozvem sa predpokladam ze to bude tak v januari a mozno aj v decembri
27. nov 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kludne, mam nieco na aukciach aj na mmb... inak som nakupovala väčšinou v zare, tam majú také dlhšie veci :wink: len tie ceny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a slovenskej zare maju aj tehu veci? som si nikdy nevsimla
28. nov 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iba v avione a len jeden vešiak a väčšinou tam nič nie je, ja som natrafila na riflovú sukňu a čierne elegantné gate....
29. nov 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj v Hm mali krasne tehu veci,,len treba poskusat...
29. nov 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Sakura a vktorom hm
maju tehu veci? Ja som bola v avione a teta na mna kukala jak puk ze co chcem
20. jan 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som kupovala v nitre v obch.centre Mlyny :wink:
21. jan 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cigaretka, v BA na Medenej je obchod 4mama, predtym sa volal sedmokraska a tam mali dllllllllllllllhe gate, prvykrat sa m istalo, ze som si musela dat nohavice skratit :wink: mam este jedny rifle a jedny tmavozelene mancestraky, ak mas zaujem, predam :wink: inak som nosila casto normalne leginy a na to tuniku, saty a pod.
22. jan 2010 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v auparku pri mothercare je obchod s tehu obleckom. som si tam kupila gate a nosila som ich asi od 5 mesiaca do porodu. mam 178 cm a dalo sa tam zohnat, aj saty, bluzky, tricka... a v rakuskom c+a, tam sa tiez da zohnat vselico.
22. jan 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok