Tehotenské oblečenie v Bratislave - kde kúpim?

samrolka2019
18. dec 2019

Ahojte, viete mi poradit kde kupim v Bratislave tehotenske oblecenie - hlavne nohavice? Idu sviatky, takze online objednat nestiham. Pomalicky ma uz vo vsetkom brusko tlaci. Vdaka za tipy

katkaba1
18. dec 2019

@samrolka2019 Ahoj, v H&M kúpiš určite.

samrolka2019
autor
18. dec 2019

@katkaba1 dakujem. Nevies ci maju aj v auparkuv h&m?

kika2810
18. dec 2019

@samrolka2019 nie iba v Eurovei

katkaba1
18. dec 2019

@samrolka2019
@kika2810
Baby, H&M je v každom nákupnom centre v BA.
Takže áno, aj v Auparku.

zuzuliennka1
18. dec 2019

@katkaba1 ano, je, ale tehotenska sekcia H&M je iba v Eurovea

zuzuliennka1
18. dec 2019

@samrolka2019 najlepsie je H&M v Eurovea, ja som si tam kupila aj veci na svadbu. Alebo ak nemas daleko Racu, tak predajna Brendon

kika2810
18. dec 2019

@katkaba1 To je sice pravda, ale tehotenske oblecenie maju len v Eurovei. Tiez som nedavno kupovala a volala som priamo do H&M na infolinku kedze po prejdeni 3 predajni ktore su “vsade” som tehotenske veci nenasla. Drzia ich len v Eurovei

katkaba1
18. dec 2019

@zuzuliennka1 Ja som minule bola v Auparku a zdalo sa mi, že tam mali tehu veci. Ale možno sa mi len zdalo.

@samrolka2019 ak baby hovoria, že len Eurovea má tehu sekciu tak choď na istotu.

katkaba1
18. dec 2019

@kika2810 nehádam sa, môže byť.

zuzuliennka1
18. dec 2019

@katkaba1 Aupark stopro nema tehotenske 🙂 Este teraz mi napada Central a H&M tam, nejaka mikrosekcia... ale najvacsi vyber jednoznacne Eurovea... a Brendon je vynikajuci, ale dost od ruky

pralinka86
18. dec 2019

aj C&A pozri este

sonnenshein
18. dec 2019

H&M je aj v Avione, a maju tam aj velmi pekny vyber tehu veci. Treba ist na poschodie do detskej sekcie, a potom dozadu a vlavo 🙂
Niektore Lidl este maju par kuskov tehu oblecenia, ja som si tam kupila totalne fantasticke 2-balenie legin, su ako bavlnka, pohodlne, superne.

samrolka2019
autor
18. dec 2019

Dakujem vam. Skusim Euroveu tu mam blizko. Hladam skor nohavice alebo rifle. Ja som tym leginam neprisla na chut 🙈

sonnenshein
18. dec 2019

@samrolka2019 Tie som kupila v Avion H&M, maju celkom dost velky vyber 🙂

kikaaa444
18. dec 2019

Eurovea ma tehotenské . Aupark nie . Kupovala som min týždeň . A myslím že aj avion ma ale nie som si istá . Eurová ma na 100% 🙂

adkat13
18. dec 2019

@katkaba1 v centrali nie je 😉

kikulienkadd
18. dec 2019

Ahoj,objednala som si na zoot.sk, ďalší deň som išla na vydajne miesto,vyskúšala a kúpila len to čo mi sadlo.

tulipanicek
18. dec 2019

@zuzuliennka1 Nemas pravdu. Tehotenské oblečenie v HM je aj v Avione

c_est_la_vie
18. dec 2019

@samrolka2019 urcite pozri aj Lidl eshop. Je to na par mesiacov a tam rifle vychadzaju okolo 10 eur, tam netreba investovat ( bezne tehotenske rifle su okolo 50 eur)

zuzuliennka1
18. dec 2019

@tulipanicek ja netvrdim, ze nie je 🙂 pisala som o Auparku, ze nie je (Avion mam mega od ruky), kludne moze byt aj tam 🙂 ja mam blizsie Euroveu a tam som si kupila snad celu teho vybavu na leto, jesen aj zimu

samrolka2019
autor
18. dec 2019

@c_est_la_vie Ja v Lidli nenakupujem preto nemam prehlad o obleceni. Velkostne sedia? Nosim 38. Mozem si od nich taku velkost zobrat? Idem pozriet eshop

c_est_la_vie
18. dec 2019

@samrolka2019 ja mam z lidla 1 jedine sortky, tiez nosim 38 a velkost mi sadla perfektne. Bezne tam ale oblecko ziez nekupujem 🙂

nickpick
18. dec 2019

@zuzuliennka1 pokial viem tak H&M v Centrali nie je
@samrolka2019 predajna Pre Deti ma tiez nejake tehotenske oblecenie, inak vsetko sa uz da kupit Online - Zara (sekcia Mum), H&M ma ovela vacsi vyber tehotenskeho oblecenia online ako v kamennej predajni, to iste predeti.sk, feedo.sk, Next....

zuzuliennka1
19. dec 2019

@nickpick
@nickpick tak to bude asi predajňa C&A, ak je v Centrali 😁😁 marí sa mi, že nejaká sekcia, skôr kútik s teho vecami je aj tam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre