Oplatí sa kúpiť prenatálny odposluch srdiečka?

dudka1002
23. sep 2017

Ahojte buduce mamivky a mamicky, chcem sa opytat tych co si kupili odposluch na tlkot babatka , oplati sa to kupit , naozaj to tak pocut ?? Chcem si to kupit aby som pocula babatko v brusku, len sa nojim ci to nie je blbost . Dakujem za rady 🙂

nina4
23. sep 2017

@dudka1002 ahoj ja som si ho kúpila a zhruba od 10 TT sme pekne počuli a ešte aj teraz keď sa drobec dlhšie nehýbe tak skontrolujem a som kludnejšia.Ja môžem len odporučiť.

ada309
23. sep 2017

Ahoj ... je tu vela diskusii ohladne angelsounds... skus kuknut tam..

Tiez som ho mala a vrelo odporucam... vzhladom na to,ze som prekonala MA, bol pre mna ako balzam na dusu,kym som nezacala citit pohyby... neskor som vedela podla neho urcit v akej polohe je babo(stale sa mi v 3.trim. krutila z polohy kp do pphl)..

Za mna davam zelenu..

denisa87
23. sep 2017

Tiez odporúcam.máme ho asi od 10 tt,okolo 12tt bolo pekne pocut,kým som necítila pohyby popocuvala som ho,a bola som ovela kludnejsia,aj teraz sice som uz 34tt ale su dni ked je drobec lenivý,vtedy popocuvam,a ukludní ma to 😉 Jáj kolko krát by som uz bola na pohotovosti aby ho kukli ci je ok,keby ze ho nemám 😅

88patka88
23. sep 2017

Fungovať funguje ale presne ako píšu mamičky hore necítili pohyby a takto sa uklidnovali respektíve vedeli že je všetko v poriadku....presne takto isto sa ukludnovala moja švagriná dieťatko bolo lenivejsie ale srdiečko bije tak je všetko ok či? Do nemocnice prišli v poslednej chvíli za dve hodiny bolo bábo na svete 30cm 900 g ...tak pre radosť počuť srdiečko je to isto fajn no netreba sa na to spoliehať na 100% 😉

janickacrazy
23. sep 2017

@dudka1002 Ja som to nikdy nemala a podľa mna je to skor zbytočné, ale ked niekto chce , nech si kúpi. Ja verím, že ked sa má niečo stať, tak sa stane a ked má byť všetko ok, tak bude. Čiže pre mna sú to zbytočne vyhodené peniaze. Ale nebite ma, je to čisto moj názor. 😂

sarah1988
23. sep 2017

@nina4 super vec veru.Ja som do konca tehu kontrolovala ked sa mi nieco nezdalo.

sarah1988
23. sep 2017

@dudka1002 vyborna vec.Dokonca ked som mala kontrakcie som podla neho zistila ze malej padaju ozvy.inak by som doma cakala dokial nebudu kazdych 5 min.A mala bola zle otocena.tvarova poloha.Isla bradou a zvieralo jej tam hlavicku pri kontrakciach.Nastastie vsetko ok .Takze angel sound je poklad😍nedam nan dopustit

dudka1002
autor
23. sep 2017

Dakujem kocky, uz je aj objednany 🙂 dufam, ze v priebehu tyzdna dojde 🙂 Ja sa tesim aj na to ze hocikedy si budem moct vypocut tlkot srdiecka mojho zlaticka a budem vediet ze je v poriadku 🙂

evittam
23. sep 2017

@janickacrazy Maximálne s tebou súhlasím. Ako nič v zlom, ale za chvíľu si budu matky kupovať uz aj sono.😉😎 Ja som si pri dcerke požičala od kamošky stetoskop a pouzili sme ho mozno raz.

evittam
23. sep 2017

@dudka1002 Nechcem ta zneistiť alebo vystrašiť ale to, že tvojmu dieťaťu bude bit srdce a ty to budes pocut neznamena,ze je určite v poriadku.😉

evittam
23. sep 2017

Inak, zeny,viac si užívajte tehotenstvo a menej sa pozorujte,nerieste zbytočne ci vcera zjedeny steak a deci vina ublizilo lebo ste ro čítali na MK, este menej citajte MK a ine weby a budete urcite v poriadku aj s babom.😉

evittam
23. sep 2017

*to

chmeluska
23. sep 2017

@evittam pre niektore z nas znamena v poriadku,ze zije. Hlavne take co si presli zamlcanym potratom. Na urcenie diagnoz a roznych vad su tu doktori a to je uz ina zalezitost.

@dudka1002 ja odporucam. Pocuvam od 9tt,som po MA v 12tt,takze po psychickej stranke ma to velmi ukludnuje ked pocujem ze srdiecko bije.

tamarka9
23. sep 2017

Ja som tiež mala požičaný od kamošky a veľmi často má ukludnil. Bola som po dvoch potratoch a mala som vpredu placentu,čiže som dosť dlho necítila pohyby. A keď má pochytil zlý pocit,popocuvala som a bola som šťastná. Jasné prežila by som aj bez toho,ale omnoho väčšie stresy by som mala. Zlá skúsenosť sa nedá vymazať z hlavy....

lety17
29. nov 2017

@dudka1002 urcite odporucam,ked budes pravidelne pocuvas zapamatas si to a ak by nebolo nieco v poriadku zistis podla toho ako rychlo bije srdiecko. Moj pripad,par dni pred porodom bilo malej rychlejsie srdiecko a pri porode sa zistilo (sekcia),ze mala omotany pupocnik okolo krku

mfb
12. feb 2018

Ahojte. Skadial ho mám objednať ? Lebo na http://www.telemedcare.eu/sk/katalog/angelsounds Má surovo o””ebali

sarah1988
12. feb 2018

@mfb pozri si tu na mk.Naco by si novy kopovala😉

mfb
12. feb 2018

@sarah1988 kamoska si objednala použitý a vydržal jej 2 x 🙂
Nivy istota

sarah1988
12. feb 2018

@mfb Hmm:(To bola smola asi.

mfb
13. feb 2018

@sarah1988 možno áno ale nechcem riskovať . Objednala som z internetovej stránky , a včera mi došlo použité, puknutie, všetko inej farby prístroj bieložlty, slixhadka šedé gél iný.. no revala som.. čiže idem to vrátiť a môžem hľadať znova obchod.

sarah1988
13. feb 2018

@mfb Toto ako si niekto moze dovolit nechapem.
Ja mam ten agelsounds novy som ho dostala.A super
aj svagrina ho mala teraz pozicany.a vsetko ide stale v poho.Toho gelu tam bolo malinko k tomu tak som kupila sonogel v lekarni a pohoda🙂

mfb
13. feb 2018

@sarah1988 áno aké toto bolo z overenej stránky a platila som 43 e

frantiseklotrinsky
10. sep 2019

Prosím vás, vie mi niekto predať tento funkčný odposluch? Ale chcem so ZOBRAZOVACIM DISPLAYOM!!! Súrne, mám zdravotné problémy-rizikove tehotenstvo!!!
Píšte na mail: frantiseki.lotrinsky@gmail.com
Som momentálne na Antolskej v nemocnici. Ináč Stupava. Ďakujem

mfb
11. sep 2019

@dudka1002 kúpila som a využila som. Keď som si nebola istá či babo dýcha keď sa dlho nehýbe alebo len proste som chcela byt kludna tak som si na pár sekúnd 2 x do týždňa vypočula . Najlepsi je angelsound dá sa kúpiť v brendon predajni alebo na webe . Použitý by som nekupovala . Pekný deň

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre