Doppler - odposluch srdiečka

livocka21
31. mar 2013

ahojte...kupila som si odposluch srdiecka, kedze vzhladom na moje skusenosti (3x MA) sa velmi bojim o babo...chcem sa opytat, ci neviete ako casto ho mozem pouzivat a ci neuskodi nejako babatku??? ak s tym mate niektora skusenost dajte mi vediet dakujem 🙂

andisko
1. apr 2013

ahoj, ja som ho tiez mala. niekde pisu par minut denne, niekde par minut tyzdenne. ja som tych par minut tyzdenne skor, iba ked sa mi nieco nezdalo. a odkedy som citila pohyby, tak uz som to pouzivala len malicko - to ako ich citit, je presnejsia metoda na zistenie, ci je babatko v poriadku. drzim palce a prajem prijemne tehotenstvo.

evakva
1. apr 2013

@livocka21 Ja som ho mala a nez som citila pohyby, pocuvala som takmer denne. Ked boli pohyby, potom uz takmer vobec. Ked som lezala v nemocnici, tak doplerom pocuvali srdiecko rano i vecer len chvilku. Takze ak nebudes pocuvat srdiecko hodinu, mozem kludne denne.

traktor
1. apr 2013

nemala som ho doma, ale pri prvej som prelezala cele tehu v nemocke a srdiecko babätku kontrolovali doplerom rano, naobed aj vecer kazdy den 😉

mistrall
1. apr 2013

@livocka21 ahoj ja to mam doma, tiez som si to kupila, aby som nebola v strese , lebo som mala 1MA a proste som zas nechcela prist k Dr. a nic na sone a sok, tak som si ho kupila pre pokoj v dusi a naozaj mi to pomahalo, najprv som sa snazila tak raz za 3-4dni pocuvat, ale ked som bola na PN tak som bola sama doma a potom, ked uz sa lahsie hladalo som ho pocuvala raz denne velmi kratko, len ci je tam, velmi ma to ukludnovalo 😉 Teraz ked uz citim pohyby tak nepouzivam, stacia mi pohyby 😎
Babatkam to neskodi, keby si to pocuvala nejak ze veeelmi casto a veeelmi dlho tak ich to moze skor rusit

anicka246
1. apr 2013

A kde to môžem kúpiť ??

xlucia
1. apr 2013

@anicka246 aj na bazariku tu to predavaju maminy co to uz nepotrebuju

@livocka21 ked necitis pohyby. vtedy pocuvaj. moji to neznasali. vzdy kopli ako sialeni, ked to bolo zapnute. ci uz u dr. alebo ten domaci.
domaci som pouzivala vtedy ak sa mi zdalo ze je babo pridlho ticho, ze necitim pohyby.

livocka21
autor
1. apr 2013

@xlucia
@mistrall
@mistrall
@traktor
@andisko
@evakva dakujem za nazory...tak uz som kludnejsia...ja len tak kratko pocuvam, ci tam je 🙂 takze mozem aj kazdy den 🙂

@anicka246 http://www.medihum.sk/c/297/sk/Dopplery.html

anjelicek26
1. apr 2013

@livocka21 my sme pocuvali 2-3x do tyzdna, potom uz kopkal a nebolo treba tak casto 😉

21majka
10. apr 2013

ja som pouzivala dopler zo zaciatku.Teraz ked uz citim pohyby tak ho zapnem len obcas a to len preto,ze dlho nekopka a hned dostanem taky silny kopanec od mrnuska,ze dopler okamzite vypinam 😀 😀 😀 Uz mu to vadi.

eevicka83
21. apr 2013

Baby a stalo sa vam niekedy ze ste srdiecko nevedeli najst? Lebo ja som ho vzdy zatial nasla a dnes poobede sa mi vobec nedarilo tak to je potom iny stres...som teraz v nejakom 13-14tt

janka220989
24. jún 2013

nemá niekto ten odposluch na predaj???? mala by som zaujem

barbara088
26. jún 2013

ahoj ja som mam tiez od 9tyzdna....pocuvam iba ked sa mi nieco nezda a to iba na 2/3min.niekedy ho najdem hned inokedy to trva dlho...kupila som na nete novy na stranke brendon za 31eur

lucky29
10. júl 2013

@barbara088
Ahoj, maš tento?
http://www.brendon.sk/Products/Details/22361
A počula si tlkot srdiečka už od 9 tého týždňa?Píšu že až od 12 týždňa. alebo máš niečo iné?

barbara088
11. júl 2013

ahoj lucky...ano mam presne tento a pocula som od 9 tyzdna sice som to dost dlho hladala ale teraz uz to ide jednoduchsie

addrianna00
14. júl 2013

kočky ak by ste mali zaujem,mám na predaj úplne nový 🙂

andy57
29. júl 2013

@addrianna00 za kolko predávas? 🙂

addrianna00
1. aug 2013

@andy57 uz ho nemam ☹

vvia
8. aug 2013

Baby ak by ste mali zaujem ja mam doppler kt.uz nepouzivam.

lucinkab
2. sep 2013

@vvia ahoj mam zaujem..od kolkeho tt si pocula srdiecko?

vvia
2. sep 2013

@lucinkab ahoj uz je predany a ja som ho kupovala az v 16tt pre hroziaci potrat. takto som bola v klude vzdy ked som malu pocula 🙂

77tatiana77
6. sep 2013

Ahojte dievcatá 🙂 máte niektorá na predaj doppler ?

77tatiana77
17. sep 2013

Ahoj, ak sa mozem opytat odkial si kupila doppler ?
Vdaka za odpoved 🙂

adulka691
14. jan 2014

Ahojte... Nema niekto na predaj? A neskodi to babetku?

jatyono
14. mar 2014

@adulka691 vôbec to neškodí. Pýtala som sa môjho gynekológa. A kupit si ho mozes iba za 31,90 aj so sluchatkami, 2CD a gelom cez www.angelsounds.sk

litvikova
13. apr 2014

@vvia ahoj mala by som zaujem za kolko hobpredavas?

vvia
14. apr 2014

@litvikova uz davno neaktualne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre