Otehotnenie prirodzenou cestou po IVF

culinka
18. okt 2008

Ahojte vsetci!!!Chcem sa len opytat ci sa aj vam niekomu udial taky to zazrak ako nam?? 🙂 Po IVF sa nam narodila zdrava dcerka,teraz cakame druhe babo,ktore sa nam podarilo pocat uplne prirodzene. 🙂

egyptanka
19. okt 2008

culinka, no nam sa podarilo, to ze s manzelom sme uz riesili IVF (robili nam vysetrenia, mala som pred celou procedurou) a podarilo sa nam prirodzene. Takze da sa povedat, ze to bol taky maly zazrak. A utvdrilo ma to v tom, ze 90% je to v psychike.

misik1
19. okt 2008

ahoj, ja nemam osobnu skusenost, ale seternica bola na dvoch neuspesnych ivf, pri tretom sa pri vlozeni troch embyjok uhniezdilo jedno a ma synceka, no a ked mal maly rok, ani netusli a cakala druhe babo, tak uz ma aj dcerku....zazraky sa dejuuuuuu

lauritka
19. okt 2008

ahojki. culinka par babenkam sa to tu stalo, IVF neuspesne a potom sa zadarilo prirodzene 😉 priroda je mocna carodejka.. a niekedy sa mozno telo len potrebuje "nastartovat".. potom to uz ide ako po masle 😅
vela stastia a gratulujem.

culinka
autor
19. okt 2008

Ahojky,
lauritka.vy sa tiez snazite??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre