• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky a mamuľky - part IV

2. apríla 2007 
Certica, ale co potom s tym vysterilizovanym, ak to nechcem hned pouzivat?? Pomoooc...
7. dec 2006 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki, ja by som to zhodnotila asi tak: ked ti niekto ten sterilizator kupi alebo pozicia, fajn. Ale tiez by som donho osobne neinvestovala :unamused:
7. dec 2006 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tak
7. dec 2006 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ake mate kupene vysielacky? Staci lacne obycajne alebo mam investovat do znacky?
7. dec 2006 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiez mam ten nazor. Podla mna je vela veci , ktore sa predavaju len kvoli biznisu - reklamny tah, nie preto ze to mamicka a babatko vazne potrebuje. Inac aj moja sestra mala odsavacku a tiez povedala ze najlepsie to islo rucne, takze tak. Ale kazda sme ina, no nie ?
Ako sikovne som usetrila, ze ? :grinning: Podla mna sa peniazky zidu na ine veci, ktore budu dolezitejsie. :slight_smile:
7. dec 2006 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki presne tak
7. dec 2006 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kocky ja som sa rozpravala s enou a ona hovorila /odporucala mi ho nielen na zaklade vlastnych skusenosti/ ze ked vyvaris vo vode flasky zostavaju biele od vodneho kamena a myslim ze od polroka aj cajickove budem sterilizovat takze si ho asi dam kupit pod stromcek
aj ked neviem stale mi to sterilizovanie v mikrovlnke nesedi a tie elektricke su zas moc drahe
7. dec 2006 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dorotka, ja si tiez asi kupim ten sterilizator do mikrovlnky, tie elektricke su strasne drahe...
7. dec 2006 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este rozmyslam aj nad monitorom dychu
7. dec 2006 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ze máme toho jeziska... :grinning:
7. dec 2006 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dorotka, ja tiez. Ale neviem ci mi niekto kupi monitor za 4000,-. Lacnejsi som zatial nevidela...
7. dec 2006 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petruska tak skus spojit dvoch ludi
7. dec 2006 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninocka, nejako to budem musiet vymysliet, lebo ten monitor urcite chcem. Ja som taky strachopud, este aj manzela v noci kontrolujem ci dycha :slight_smile:
7. dec 2006 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my to robime tak, ze povieme co chceme, pripadne ze to kupime a nech dotyčný prispeje kolko chce.Takto nam to funguje uz dlho a aj my sme spokojný aj oni.
7. dec 2006 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dorotka ináč to sterilizovanie v mikrovlnke je vraj najlepšie. napríklad keď povedzme umyješ toaletu hubkou (myslím misu) a tú hubku dáš potom na 30s do mikrovlnky a tú samozrejme zapneš :grinning: , tak ona ti zabije všetky potvory a hubka bude sterilne čistá :grinning: . ináč ten sterilizátor mám aj ja od Aventu do mikrovlnky. ale napríklad švagriná umývala fľašky v horúcej vode a so saponátom, bez strerilizácie a dobre bolo.
ešte sa chcem opýtať, keď si tú odsávačku aj kúpim - kedy mám odsávať? medzi kojeniami? lebo to je moja najväčšia dilema.
7. dec 2006 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubonic ide mi o to ze zohrievanie vody na mlieko v mikrovlnke nie je vhodne ale sterilizovanie flasiek na to mlieko ano no proste mi to nejde do hlavy
bubonic kocka co so mnou lezala v nemocnici nakojila a hned odsavala lebo mala bola malicka a nedokazala si vytiahnut dost to co odsala sestricky doplnili umelym mliekom a vodou :wink:
ale ako je to u dostatocne velkych deti neviem
inac alex je v porodnici a zatial to vyzera ze budu coskoro dvaja
7. dec 2006 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ahojte ja vam teraz celkom odveci temu hodim ale ako je mozne ze vianocnej ruzi splesnivie zemina? :cry:
7. dec 2006 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nakoniec alex predbehne zuz? :wink:
7. dec 2006 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
7. dec 2006 o 12:11 • icha5
certica a vieme na isto ze zuz to este nema za sebou?
7. dec 2006 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: ja som jej predpovedala piatok... :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2006 o 12:11  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dorotka nevieme, ale podla mna obidve porodia zajtra, lebo to tu ja nie som :grinning:
7. dec 2006 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
certica,no jo ludia maju vo zvyku rodit naschval.. :sunglasses:
7. dec 2006 o 12:24  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej drzim alex palce... :wink:
7. dec 2006 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved my tiez :wink:
7. dec 2006 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte som tu nova.a hned mam ajjednu otazku moze byt tehotna ked som akurat v novembry rodila,lebo ma stale bolesti zaludka az ma niekedy napina a som trosku spinila,tak teda mozem byt tehotna??
7. dec 2006 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alex uz rodi?Tak to si svihla :grinning:
Ja mam cislo do HC na ten UZ :grinning: 0356426146-dr.Havlas
7. dec 2006 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
froschka, dobra tema :grinning: A nezalievala si ju moc?
aj my myslime na zuz a alex a drzime palce :dizzy_face:
7. dec 2006 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petruska no ani nie ale nevadi presadim ju do novej zeminy xi xi

juuuuuj juhu pribudnu nove miminecka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dec 2006 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my uz sme tu najedeny a vyspaty
7. dec 2006 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok