Tehuľky a mamuľky - part IV

madeleine
4. dec 2006

Takže, pri príležitosti svojho 9000eho príspevku otváram nové tehulky a mamulky. Verím, že než bude téma uzavretá, bude sa ma táto téma aspoň trochu týkať... 😀 Píšte, šťažujte sa, raďte, bavte sa. Život je taký krásny, aký si ho urobíme. 😎

A nejaké múdrosti veľmi k veci:
"Dávaj si pozor na to čo si želáš, mohlo by sa ti to splniť."
"Optimizmus nie je stav mysle, ale stratégia úspechu."

certica
14. feb 2007

jj, ty si taka vysoka? 😕 mne skor pripada kili vyssia... fotky proste skresluju 😀

kili
14. feb 2007

jj, ja zase neviem, aké je to, keď kope jedno 😕

pohyby cítim už od 16-teho týždna. Ale moji krpci sú dosť leniví, asi po tatovi 😀 . Sem tam cítim tuknutie, niekedy sa otáčajú. Včera večer ale mali spolu asi nejaký boxérky turnaj 😵 , ale tiež skončili už v druhom kole 😀 . V noci ma nechajú kľudne spať. A vlastne väčšinou kopú len keď ležím na chrbte, a keďže spím na boku, tak je kľud.
Ale rátam, že časom to bude silnejšie a častejšie. Oni sú totiž o 1 a 1,5 týždňa menšie, takže asi nemajú toľko sili, aby som cítila každý pohyb.

kili
14. feb 2007

ninuska, dík 🙂 . Aj ja si ho furt obdivujem 😀 . To je narcismus, čo 😀
Ja som vždy mala pevné brucho, aj keď tam bol tukový vankúšik.
Ale to tvoje vyzerá tiež úplne super, si sa nemala priznávať s tým retušovaním 😀 , tak som ho predtým obdivovala.

jj2202
14. feb 2007

certica no jak zirafa. ked si obleciem saty po zem vyzeram jak kobyla, tak musim nosit len kratke aby som nebola tak "obrovska" 😀

na chrbte to najlepsie citit lebo sa ti napne brucho a maju menej miesta... aj moja malinka bola podla posledneho usg v 22tt velka na 21tt, vraj to vobec nevadi 😉

ninuska
14. feb 2007

ani mne si jaji neprisla az taka vysoka....hmmm veru to skresluje ...ale aj tak si myslim ze sme stou vahou v pohode 🙂

kili
14. feb 2007

jj, jéj, keby som bola ja taká vysoká 😔 . Vždy som mala takto vysoké kamošky, som si pripadala tak divne, keď som s nimi išla. Keď ide moja najkamoška so mnou a manželom, tak si pripadám, že skôr oni patria k sebe a ja som tam také 5 kolo u voza, alebo skôr také pomocné kolečko u bicykla 😀

jj2202
14. feb 2007

kili je dost tazke najst vyssieho chlapa potom 😀
vsetko je to krpate, fajci to od 15 😀

kili
14. feb 2007

ja som zatiaľ +5,5kg, no ale takým tempom aké som teraz nasadila, vás dobehnem rad-dva 🙄

ninuska
14. feb 2007

hehe killi
no jednu vyrazticku a ciaru od teplakov to som tam nemohla nechat to vyzeralo blbo heheh 😀 ..inak som nic podstatne nemenila... 😅
ja som tiez pred tehu vela sortovala takze dufam ze to stm bruchom bez strii nejako vydrzi zatial mazem ale uvidime

kili
14. feb 2007

jj, tak to chápem, tá moja kamoška má rovnaký problém. No ale konečne zohnala niekoho vyššieho (vyše 190cm).
Ale musíš uznať, že to má aj výhody. Videla som to navlastné oči, keď prišla k prechodu, tak autá priam flekovali 😀 . Mňa by si nevšimli, ani keby som stála na prechode 😠

kili
14. feb 2007

ninuska, ja som nešportovala 😅 , ja som taká od pevná od prírody. Tiež dúfam, že to brucho sa mi potom tak pekne natiahne ako predtým. Počula som, že kojenie podporuje sťahovanie maternice, tak budem kojiť o 106

jj2202
14. feb 2007

😀 😀 😀 no dik 😀

ninuska
14. feb 2007

aaaa killi ani mna moj muz je tiez podsttne vyssi....ja sa musi tiez dost namahat aby som uputala pozornost hoci dneska v meste si ma obkukavali s takym brusinom som si pripadala tak super...bolo teplo tak som mala odopnuty kabat.. a aj som sa tak pretrcala trochu hehe 😀

kili
14. feb 2007

aj ja som rada, že je teplo a môžem ukazovať bruško 😵

ninuska
14. feb 2007

no ja sa tiez chystam kojit musim nejako tie moje "kozliatka " zamestnat sak nerastu len ta pre nic za nic... 🙂

kili
14. feb 2007

Aj tie moje narástli, ale už to nevidno tak výrazne, keď ich brucho predbehlo.

jj2202
14. feb 2007

no tie moje su koziska nie kozliatka...pocitam ze mliecko budem este aj mackam davat 😀

mirka4
14. feb 2007

jj,tak ta budeme potom kontaktovat ak my uz nebudeme mat mliecko, hej 😀

jj2202
15. feb 2007

mirka ok 😉 😀

dorotka
15. feb 2007

jaji bohuzial to nezavisi od toho ako podrastu ale ja dufam ze ked ma uz kolostrum trapi od piateho mesiaca snad sa tam nejake mlieko zacne tvorit

kili
15. feb 2007

dorotka, čo je to kolostrum 😅

arabeska
15. feb 2007

ahojte,xcem sa vas spytat ci ste nahodou niektora nemali zle vysledky s cytologie a kam vas poslali na tie dalsie vysetrenia?ja som s toho uplne na prasky a neviem co ma zajtra caka

dorotka
15. feb 2007

kolostrum je to co ti tecie z prsnikov pred porodom a prve dni po porode potom sa to zmeni na mliecko 😉

certica
15. feb 2007

a je velmi vyzivne v tych prvych dnoch po porode, su tam latky, ktore chrania imunitu babatka
inak dorotka, ja som kolostrum nemala vobec, fakt az po po porode a mlieka habadej 😀

jj2202
15. feb 2007

dorotka aj mne uz nieco vyteka take priesvitno-zlte lepkave 😀

dorotka
15. feb 2007

certi ja viem ze to od toho nezavisi preto hovorim ze dufam ze ho budem mat a ano jaji to je presne ono v robote som nosila do podprdy tampony na odlicovanie lebo tie tehotenske sa mi zdali ze nevyuzijem a su aj dost drahe ale ono sa to aj tak najviac tvori doma v teple a klude
arabeska neviem ti poradit ale asi tvoj lekar ti nasadi liecbu

kili
15. feb 2007

mne nič netečie. Len na vrchu bradaviek mám také zaschnuté biele 😅

dorotka
15. feb 2007

kili bud rada a este je zavcasu 😉 je s tym potom len ostara

certica
15. feb 2007

jj, to je ono 😀

certica
15. feb 2007

kili, baby to vacsinou zacinaju mavat az v takom 8 mes.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre