Tehuľky, aj vy ste tak veľmi hladné?

tonicka
17. júl 2006

Ahojte tehulky. Aj vy ste tak straaasne hladne ☹ Manzel tvrdí ze on tolko nezjedol ani ked vrcholovo sportoval 😀 , A to som zatial ani nejak nepribrala, len som sa dostala na povodnu vahu.Ale bruško uz krásne vykúka.aby ste vedeli co toje hladna...tak napr teraz mám za sebou 1.5 kg marhul,3kg melón,2 porcie zemiakov, 4 maslové chleby s rajčinami,4 litre vody, 2 jablká, nejaký ten kysnutý kolácik...

danii
20. júl 2006

🙂 😉

zuzu13
20. júl 2006

Ale ste stručné. A vôbec, čo dobreho ste mali na obed, alebo čo si dáte? Ja som už po obede, bola som hladná, lebo ráno som mala iba jogurt a kavu. Môj obed: šošovicová pol., sojové mäso ( čína) so zeleninou, ryža. A vy? Hodťe inšpiráciu čo variť na zajtra aby tehu neboli hladné 😉

mata78
20. júl 2006

Ahojte dievčatá.

Dnes som sa po prvykrát prihlásila na túto stránku a tak ma zaujala vaša diskusia o priberaní , že som sa musela hneď zaregistrovať. Musím Vám všetkým zablahoželať, že ste pribrali iba tak máličko. Priznám sa, že som 28tt. a už mám + 10 kg. Ale akosi ma to vôbec netrápi. A som si vedomá toho, že ešte to kilečko priberiem.

zuzu13
20. júl 2006

Vitaj mata78, kilečká pribudnú všetkým a nie málo. Ale tak ako vravíš netreba sa nad tým pozastavovať, kym je všetko ok.

danii
20. júl 2006

zuzu, si mi urobila take chute, ze idem tusim hned na obed! a potom poviem, co dobre som mala ja, teda my 😅

zuzu13
20. júl 2006

No tak dobrú chuť a potom hoď info.

danii
20. júl 2006

mnam, uz som po obede, hladkam brusko 😵 hned sa mi lepsie bude pracovat 😉
mala som kapustovu polievku - teraz, ked som tehu polievky musim mat!, najma za fazulovou za idem zabit 😀 - a vyprazany syr s novymi zemiakmi. to mam rada 🙂

zuzu13
20. júl 2006

No tak ste si dali do bruška. Ja už som spráskala dve uhorky okrem obeda a vody za kýbeľ. U nás sa varí fazuľa, šošovica al. hrach 1x za týždeň. Vždy to obmieňam. My sme tiež taký fazuliari a pod.

danii
20. júl 2006

jeeej zuzu, hod mi sem vzdy jeden tanier 😵 😵 alebo ked to budes varit, proste sa pozvem 😀 😀
aj ja som mala vzdy toto rada, ale teraz je to niekolko nasobne! 🙂

zuzu13
20. júl 2006

Myslím, že by sa ti to pri tom dlhom lete aj povylievalo..Ale keď budeš mať cestu na stredné Slov. tak sa ozvi, spravíme fazuľovú párty. A keď máš rada fazuľu, tak my máme veľmi radi bravč. dusene vo vl. šťave s fazuľkou ( z konzervy).Ak si nerobila skús.

danii
20. júl 2006

😀 😀 tak skoro sa ale do tvojich koncin nedostanem
a to bravcove? nie, tak to zasa nemusim, ja len tu polievku 😀

zuzu13
20. júl 2006

Ty neješ mäso?

danii
20. júl 2006

ano, jem, ale hydinu, ostatne len obcas. a zasa ked uz, tak asi nie s fazulou v konzerve 😀

zuzu13
20. júl 2006

No my tiež, ale s tou fazuľou je to dobre. My väčšinou všetko na prírodno a niekedy už neviem čo chlapom navariť, tak experimentujem.

danii
20. júl 2006

vies, ja zatial nejako nevyvaram, tak asi preto 😉

zuzu13
20. júl 2006

No ja po 12 ročnom skoro dennodennom vyváraní si niekedy pripadám ako kúzelník. Z ničoho máš uvariť niečo čo sa dá jesť a hlavne to aj tak vyzerá. Ale dá sa. A keď budeš mať bábo, tak určite mu budeš vyvárať mňamky.

tonicka
autor
20. júl 2006

No, diskusia o jedle, niečo pre mňa 🙂 Pridávam sa až teraz, lebo sme museli ist spapat nejaké te tanieriky z ryžou a zeleninkou a dali sme si rizmraziť fazuľový guláš, čo sme uvarili minulý týždeň 😀

zuzu13
20. júl 2006

No tak ja som si zase dopriala tabličku horkej čokoládky, čo som pred tým ako tehu nejedla. Máte nejaké chute, čo ste predtým nemali?

mata78
20. júl 2006

Tonicka to vážne tak veľa ješ? Ja keby som zjedla iba polovicu z toho čo ty tak sa nezmestím do dverí. A kde sa to do teba zmestí? A čo sa týka chutí, tak také niečo nepoznám. Práve naopak. Prestalo mi chutiť aj to čo som mala rada. Čo je možno aj dobre, lebo neboli to žiadne zdravé jedlá. 🙂

zuzu13
20. júl 2006

No tak nejaká zmena predsa nastala. Ja mám neskutočnú chuť na paradajky, a celkovo ovocie a zel. A acidko, ovocné koktejly, jogurty.No mňam

danii
20. júl 2006

ja ine chute nemam, dokonca ani na tu cokoladu. tu som nejedla uz tolko, ze ani neviem ako chuti 😀
tonicka, takze tiez fazula co? 😀 😀 my sme tusim nejake zatazene na nu... ale potom treba vela vetrat ..... 😀 😀

zuzu13
20. júl 2006

danii, veď ja som sladké nič nejedávala, ale posledný týždeň si dám tabličku čok. a som spokojná.

danii
20. júl 2006

tak to je dobre koli nervom a energii 😉 urcite 😵

zuzu13
20. júl 2006

Ale ja som v pohode, žiadne stresy, nervy a energie mám tiež dosť. Tak to asi bude pomaly narastajúca závislosť 😀 😀 😝

danii
20. júl 2006

ale to je ta lepsia zavislost 😉

zuzu13
20. júl 2006

Podľa toho v akom rozsahu. Ale zatiaľ si vystačíme s troškou 😀 😝 😔 😎

tonicka
autor
20. júl 2006

mati,fakt neviem kam to ide 😉 Ale zmesti sa do mna toho dost, manželík sa zabáva, že aspoň nevyhadzujeme jedlo, len máme problém s raňajkami 😀

No co sa týka chutí, pred tehu som zbožňovala banány, teraz nemusím. Ale za to marhule(1,5kg), broskyne (0,75kg), melón(3kg)to su moje denné davky. 😀 A teraz mozem kyslé uhorky... 😉

wladka
20. júl 2006

ja ziadne chute..ale coho sa nikdy neprejem v poslednom obdobi je ovocie...dnes rano o 5,20 som mala chut na marhulky, tak som si sla po ne...a moj muz len tukal na celo...poobede som zjedla cely vandlik ribezli, a cil mam bolave podnebie v ustach...ale jem v norme...prehnane chute az tak nemam...a ze dievcatko - = t.j. sladke! nie je pravda...ja som na pukance! hmmmmm...na obed bolo zdravucke leco!

nera
21. júl 2006

čo sa týka chutí, včera som mala chute(ale asi prvýkrát také zvláštne)
Dala som si hrozno a to som zapíjala mliekom. Ohromne mi to chutilo a nebol ani žiaden problém potom. Keď to videl manžel len krútil hlavou, aj sestra, iba mamka to pochopila, ona je taká istá...kombinuje o dušu 😉

tonicka
autor
21. júl 2006

U mna sa vsetci divia, ze nekombinujem, ale ja som si to vybrala asi pred tým 😉 vzdy ked som mala dostať, tak som jedla nieco na sposob zavinác a makovnik alebo cokoladový jogurt a cibulka s redkvičkou, pripadne kyslá uhorka a kiwicokolada 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre