Môžu chodiť tehuľky do solária?

guginko29
23. aug 2012

mozu sa chodit tehulky slnit do solaria,ked slnko velmi nemozu?

nastasyk
23. aug 2012

Ja by som to neriskovala.myslim, ze sa to ani neodporuca kvoli teplu. Ja som tento rok svetla, jeden rok sa to da prezit🙂

iva87
23. aug 2012

NIE.

monika2712
23. aug 2012

@guginko29 radsej normalne slnko ako solarium, solarium sa absolutne neodporuca, normalne slnko mozes ale nie vyslovene sa vypekat cely den. Ja som sa pytala gyndy na to a povedala, ze kludne mozem byt na slnku ale nie na tom najvacsom, a nie dlhe hodiny. Takze hoci som tehulka tak som aj opalena, dokonca ma opaluje lepsie ako inokedy a nemam ziadne pigmentove skvrny, kvoli ktorym sa opalovanie v tehu neodporuca. To je ale individualne, kazdeho koza moze v tehu zareagovat inak, takze moze sa stat ze sa ti skvrny urobia. Tak radsej vsetko s mierou, troska na slnku doobeda kym nepecie, potom poobede o tej 3-4tej po pol hodke hodke ti urcite neublizi.

guginko29
autor
23. aug 2012

@monika2712 dakujeeeem

moon1979
23. aug 2012

solarium je vseobecne zdraviu škodlivé, nieto ešte pre tehotnú ... 😠

abbie
23. aug 2012

V ziadnom pripade!

dejka77
23. aug 2012

Tak to urcite nie. Je to skodlive uz len ked nie si tehotna.

anksunamonka
23. aug 2012

@guginko29 pri všetkej úcte... ty máš ale problémy! Takto riskovať v dnešnej dobe, keď sa rodí veľa postihnutých detí, alebo sa narodia zdravé a potom zrazu sa objaví nejaká choroba.... len chod a riskuj. Alebo nechod a si váž, že môžeš byť mamičkou. Koľké by chceli a nemôžu.......

kraskaaa
23. aug 2012

no to su napady, radšej budem cele tehotenstvo biela, ako by sa malo babatku niečo stat... určite by som to neriskovala..

aduskatt
23. aug 2012

robit mozes, co len chces, si dospela🙂..je to uplne na Tebe🙂 solarko sa neodporuca ani netehotnym. V tehotenstve sa neodporuca dokonca ani horuci kupel, solarko je este vacsi gril.............

horana
23. aug 2012

Niektore zeny zrejme uz roky ignoruju iste uz vseobecne "preflaknute" informacie prezentovane v stovkach clankov 😕 , cim to asi bude?

Pochyby zmizely, solária způsobují rakovinu:
http://aktualne.centrum.cz/zahranici/amerika/cl...

hradnapani
23. aug 2012

@guginko29 o rizikach si precitaj tu http://najmama.aktuality.sk/clanok/225438/solar... a sama zvaz, ale myslim, ze nie je o com...

dejnas
23. aug 2012

to snáď ani nie je potrebné komentovať 😒

tynamartina
23. aug 2012

solária boli prepadené do kategória "karcinogénne pre ľudí", sú v skupine s fajčením a azbestom, čudujem sa že tam niekto chodí,a nie to ešte tehulka ☹

sissy27
23. aug 2012

@guginko29 sa mi páči, ako nadšene si poďakovala tej, ktorá napísala to čo si chcela čítať 😀 😀 😀 načo sa pýtaš, keď proste chceš ísť do solárka a hotovo? svojej dr. si sa neobťažovala pýtať, lebo si vedela, čo ti povie? alebo aj povedala a nie to čo sa ti hodilo ? myslím, že teraz je normálneho slnka dosť, tak ak nevyhnutne potrebuješ byť opálená, tak doobeda / poobede sa po troške opaľuj vonku, prípadne si daj spraviť opálenie nástrekom, a máš...

butterfly22
23. aug 2012

ako baby píšu, do solárka by som nešla ani ako netehu....

red_kika
23. aug 2012

mne to moj lekar povedal hned na prvej prehliadke, ze solarium v ziadnom pripade
takze nechapem, preco sa toto vobec niekto moze pytat

guginko29
autor
24. aug 2012

mne nikto nic nepovedal,ci je solarium skodlive v tehu!preto som sa to radsej opytala!viem,ze na priame slnko sa nemoze ist v tehu a solarko bola jedina a druha sanca ako nevyzerat ako cement..! dakujem vam za vase nazory aj kritiku...nikdy by som neurobila nic co skodi mojmu babatku...

sendym
24. aug 2012

@guginko29 nevsimaj si take sproste komentare,proste si sa opytala na tom nie je nic zle.Solarko urcite nie,ale ak nechces byt biela ako stena podla mna nic sa nestane ak by si sa nechala nastriekat na hnedo 🙂

nikusa008
24. aug 2012

V ziadnom pripade.... NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE...........

butterfly22
24. aug 2012

alebo ist von niekedy po 16-tej..to slniečko ta este trosku opali a to už nebudeš ako cement 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre