Zmizli mi ranné nevoľnosti

zuzanna999
22. nov 2012

Ahojte baby, som v 9-tom týždni a už 10 dní nemám ranné nevoľnosti a ani prsia ma už tak neboli ako predtým, akurát občas pociťujem príšerný hlad... Nie že by som nebola rada ale po tom ako mi bývalo predtým je to dosť divné keďže vtedy mi bolo tak zle že som nemohla ani z postele vstať a niečo spraviť... Do doktora mám ísť až 14-teho decembra... Neviem či k nemu nemám zájsť skôr. Čítala som si tuna aj také príbehy že ženám zmizli ranné nevoľnosti a doky im zistil že ich bábätku nebije srdiečko takže sa aj dosť bojím. Keď som to povedala manželovi tak ten na mňa len nakričal že čítam somariny.. 😒

katkasofi
22. nov 2012

@zuzanna999 moja nečítaj radšej tieto príbehy. Viem podľa seba... Určite je všetko ok... Ja som riešila toto iste, ja som stratila príznaky v 7-8tt a všetko je ok! Keď chceš, tak choď na pohotovosť s malým výmyslom, trebárs že ťa pobolieva v podbrušku a spravia ti sono 😉 držím palce

stardust
22. nov 2012

raduj sa, ze ti zmizli, ja som ich mala po celu dobu tehotenstva!!!

zuzanna999
autor
22. nov 2012

@katkasofi asi to takto spravím, nebudem sa stresovať a snáď to bude ok 😀

aymee
22. nov 2012

@zuzanna999 tes sa ze nevolnosti zmizli a necitaj vela lebo clovek vycita vela veci z ktorych si vyberie len to negativne a trapi sa 😔 nestresuj a funguj v pohode 🙂
niektore zeny nemaju nevolnosti vobec a su tehu 🙂

jkadankova
22. nov 2012

Ja som mala to isté. Týždeň som chodila ako múmia, že sa mohlo niečo stať, a tak som pre istotu išla k doktorovi a povedala pravdu, čo ma trápi. Skontroloval na USG a všetko bolo Ok. V kľude choď zajtra ráno. Nikto na teba nenakričí ani sa krivo nepozrie 🙂 Predsa len psychika robí svoje. Držím palce, bude to dobré.

matozazzo
22. nov 2012

Ahoj, zajdi k doktorovi zajtra, nech sa na teba pozrie, ved su tu od toho... Povedz mu, ze sa citis nejako zvlastne, pobolieva ta podbrusko, ako napisala Katka a uistis sa... Neistota je zla.

euka210
22. nov 2012

pre pokoj v dusi chod k lekarke. U niekoho je to normalne, ze tak skoro prestanu nevolnosti, ale niekedy to znamena aj to horsie.

henrietag
22. nov 2012

aj mne bolo tak to 10 tt zle a uz nie je chvaaalabohu 🙂 som v 13tt to by si mala strasnu smolu keby ti je do porodu stale zle

ivka_666
22. nov 2012

@zuzanna999 radšej to nečítaj a uživaj si, že to nie je zle! Ja som musela byť 2 mesiace PN kvoli nevolnostiam čo som sa nevedela postavit z postele. U každého je to individuálne niekomu nie je zle vobec, niekto má nevoľnostin chvíľu niekto dlhšie. Neboj všetko je OK ;)

kessinka
22. nov 2012

Ja som sa stresovala podobne, nevoľnosti som nemala veľké, ale boli. Potom sme mali firemnú party, a ja aby som nebola nápadná a neprezradila sa, tak som vypila zo 4 (aj keď nealkoholické) pivá - a na ďalšie ráno som už nemala žiadne nevoľnosti a ani sa už nevrátili...a do ďalšej kontroly som musela ešte mesiac čakať.
našťastie všetko bolo v poriadku a nevoľnosti sa proste len-tak vytratili 😎

nikolet_89
23. nov 2012

@zuzanna999 ahoj 🙂 bud stastna, ze je to prec 🙂 malinke je urcite v poriadku...a neboj ono niekedy sa tie nevolnosti aj zvyknu vratit 🙂

lea641981
23. nov 2012

@zuzanna999 tak ono sa akoze no tak trochu niekedy o tom hovori ze ano je to tak,ze srdiecko nebije a podobne ako pises a ked zena grca tak ze babo rastie 🙂 mne to osobne gynekolog hovoril 😕 ale ja mam skusenost s tym ked srdiecko prestane bit tak my zostalo tak zle priserne ako pri porode kontrakcie ,lebo som 4krat potratila 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 nastalo masivne krvacanie 3krat 😔 pri 4tehotenstve som grcala a babatku v 4mesiaci prestalo bit srdiecko a prisla som do poradne a nevedela som o tom a este som sa cestou ku gynekologovi v aute dovracala a potom nastala ta sokujuca sprava ☹ ☹ ☹ ☹ dietatko nezije ani som nekrvacala 😔

takze moc by som tomu neverila 😝 neboj vsetko je ok a ked mas pocit ze nieje chod na sono a hotovo 🙂

u kazdej zeny je to ine a pri kazdom tehotenstve 🙂

lea641981
23. nov 2012

ja som toho nagrcala pri mojich dvoch detickach 😀 😀 😀 😀 😀 aj na zaciatku aj na konci 🙂 🙂 🙂 nad nevolnostami som nikdy neuvazovala asi len na wc misou aby to uz skoncilo 😝 😀

mahalo
23. nov 2012

otvor detske sampano a oslauj 🙂 aj mne presli v jden den z nicoho nic.

bianus
23. nov 2012

zuzanna999@ ahojky, asi fakt bude najlepšie ak pojdeš k dokimu na sono....ja mám napr. zlé skúsenosti...mne tak 2x prestalo byť zle...a bábo už nežilo....držim palce.

hubka51
30. nov 2012

Ja by som sa chcela opýtať kedy Vám ustúpili bolesti v prsiach? Lebo som v 7tt+2 a ustupuje mi to napätie, len sem tam mám citlivé bradavky. Tiež nejako stresujem, či to môže niečo znamenať alebo nie 😕

nikuskaa20
5. dec 2012

Ja by som pre každy pripad k tej lekarke šla ... nechcem ta strašit ale podla mna budeš pokojnejšia, kedže ešte necitiš pohyby dietatka .... všetko bude ok neboj :D

magdusaaa
6. dec 2012

@zuzanna999 Ahoj ,chcem sa Ta spytat ,ci je vsetko ok,ked uz nemas nevolnosti.

zuzanna999
autor
8. dec 2012

@magdusaaa to zistím až 14-teho, idem na sono ... ale nevoľnosti sa mi vrátili 🙂 nie sú už také silné ale býva mi ťažko na žalúdku, niekedy i celý deň.. 😠

zuzanna999
autor
14. dec 2012

@magdusaaa ahojky tak dnes som bola na gynde a všetko je ok 🙂

magdusaaa
16. dec 2012

@zuzanna999 super tesim sa s tebou🙂 Ja idem v stredu na krv ,idu mi robit tie geneticke testy,tak dufam,ze dobre dopadnu. Drz sa🙂

kattysote
31. dec 2012

@zuzanna999 jeeeeej tak sa tesim!!! citala som Tvoj prispevok lebo ja som v 11.tt a tiez mi nevolnosti prestali len tak same od seba ( v 10tom tt) , no trolinku mi je sem tam zle ale ovela menej intenzivne... prsia a citlivost , to prestalo tiez...
Este sme sa k tomu prestahovali s manzelom do novej krajiny a este nemam lekara ( dnes idem zistit ako to tu chodi s lekarmi) ...Takze som stastna pre Teba, a dufam, ze aj my budeme v poriadku a drobuliatko je uplne OK!!Drz sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre