Aviváž Silan Sensitive

Aviváž Silan Sensitive pomáha predchádzať podráždeniu pokožky vďaka svojmu zloženiu. Po použití aviváže pri praní budete mať bielizeň krásne hebkú na dotyk, jemnú a prevoňanú nedráždivou príjemnou vôňou. Aviváž Silan Sensitive je dermatologicky testovaná a odporúča sa pre ľudí s citlivou pokožkou aj sklonom k dermatitídam. Silan Sensitive odporúča Európske centrum pre výskum alergií.

• Silan aviváž je ideálna pre citlivú detskú pokožku aj alergikov
  • Vďaka šetrnému zloženiu ide o hypoalergénnu aviváž
  • Silan bielizeň zmäkčuje a dodáva dlhotrvajúcu jemnú vôňu, ktorá nedráždi
  • Aviváž Silan Sensitive je dermatologicky testovaná
  • Odporúčané ECARF (Európske centrum pre výskum alergií), overené dermatológmi

Aviváž Silan Sensitive

Aviváže Silan sa starajú o našu bielizeň a úspešne sa podieľajú na boji proti jeho drsnosti už viac ako 50 rokov. Obsahujú milióny čiastočiek, ktoré počas prania dokážu bielizeň rozprávkovo zmäkčiť a našuchoriť. Nielen, že po vypratí bude suchá oveľa rýchlejšie, ale vďaka avivážam Silan získa aj neodolateľnú jemnosť na dotyk a dlhotrvajúcu vôňu. Široké spektrum kvetinových, sviežich, relaxačných i luxusných vôní francúzskych parfémov udrží vašu bielizeň voňavú až po dobu 10 týždňov.

Kde kúpim aviváž Silan sensitive?

Hodnotenia a skúsenosti s Avivážou Silan Sensitive

Máš skúsenosť s Avivážou Silan Sensitive?
konik_testuje  24. okt 2022

Aviváž pre malé i veľké „citlivky“

Silan Sensitive je skutočne ideálna hypoalergénna aviváž pre citlivú pokožku, nielen „papierovo“, ale aj v skutočnosti. Nikto z malých i veľkých testerov nezaznamenal nepriaznivú reakciu pokožky. Jednoducho, nám aviváž Silan Sensitive sadla.

Aviváž vonia krásne, jemne a „bábätkovsky“. Je primerane hustá a tak sa dobre dávkuje. Bielizeň po opraní príjemne vonia. Vôňa nie je prenikavá, nezanikne ihneď po vysušení. Keďže ide o hypoalergénnu avivaž, je logické, že vôňa nebude dlhotrvajúca. Čo, s ohľadom na zloženie aviváže, hodnotím pozitívne. A preto môžeme za redakciu Modrého koníka aviváž Silan Sensitive odporučiť.
  • hypoalergénna aviváž pre citlivú pokožku, nielen „papierovo“, ale aj v skutočnosti,
  • pomáha, vďaka svojmu zloženiu, predchádzať podráždeniu pokožky,
  • vonia krásne, jemne a „bábätkovsky“
valeriusk  9. okt 2022

Spokojnosť :)

Prádlo je mäkke voňavé a napodiv malá nemá po telíčku žiadny ekzémik. Som spokojná, určite budem pokračovať v “avivážovaní “so Silanom.
  • dermatologicky testovaná
  • hypoalergénna
  • vytvorená špeciálne pre citlivú pokožku
cecilia29  9. okt 2022

Silan sensitive - jemná "bábätkovská" vôňa

Použiť aviváž na prádlo pre 6 týždňové bábätko som sa mierne obávala a to z dvoch dôvodov:
1. Nepodráždi pokožku drobca?
2. Nespôsobí výraznejšia vôňa u bábätka nepokoj?
Moje obavy sa nepotvrdili. Pokožka maličkej vôbec negatívne nezareagovala a vôňa je veľmi jemná a príjemná. Použila som ju hneď na jej obľúbenú deku v ktorej spinká stále. Trvácnosť vôňe hodnotím skor negatívne. Intenzita klesá rýchlejšie ako by som očakávala.
  • Citlivá k pokožke aj najmenších detí
  • Prádlo na dotyk jemné
  • Inrenzita vôňe má kratšiu trvácnosť
bveronikab  9. okt 2022

Silan Sensitive🌸🌸🌸

Aviváž je veľmi jemná, má jemnú, takú podľa mňa bábätkovskú 👶🏼 vôňu. Prádlo je príjemné na dotyk.
Je vhodná na všetky typy oblečenia: bábätkovské, či uteráky alebo aj na spodnú bielizeň. Nedráždi kožu.
Pre mňa super, možem odporúčať.👍
  • Nedráždi kožu
  • Jemná vôňa, vhodná pre bábätko 👶🏼
  • Dermatologicky testované, hypoalergénna
  • Mohla by dlhšie voňať🌸 na oblečku v skrini 🤪
ursulienka1  9. okt 2022

Testovanie Silan sensitive

Mala som možnosť vyskúšať aviváž Silan sensitive. Všetko naše oblečenie, uteráky aj posteľné prádlo už dlhé roky periem v prášku určenom pre bábätká. Silan sensitive aviváž má veľmi jemnú vôňu. Čo je pri maličkých deťoch úplne prirodzené. Bola som spokojná. Aviváž odporúčam 👍.
zuzkazp  8. okt 2022

Testovaci týždeň so Silanom

Ekzém sa stal súčasťou našich životov po narodení synčeka, čiže čo najviac siaham výlučne po soft výrobkoch hlavne preňho. Periem mu aj oblečenie zvlášť (pre istotu). Silan poznáme teda dlhšie a aj ho použivame, čiže nesklamal.
Ja osobne trpím žihlavkou, tiež mi nie všetko sadne. Jedinú hrošiu kožu u nás doma má manžel 😄.
  • Osobne na naše diagnózy vyhovuje 10 z 10 po každej stránke
  • Stačí vrchnáčik aj na väčšie množstvo prádla
  • Troška vyššia cena môže niekoho odradiť
nikolasamolej  7. okt 2022

Silan sensitive

Pre nás je táto aviváž ako stvorená. Príjemná jemná vôňa je vhodná aj pre detičky 🙂.
  • Vhodné pre citlivú pokožku
  • Hypoalergénne
ada510  6. okt 2022

Test Silan Sensitive & Baby

Aviváž sme vyskúšali na rôzne druhy prádla u všetkých členov rodiny. Keďže manžel a dcéra majú citlivú pokožku a majú sklon k ekzémom, iným avivážam sme sa vyhýbali. Ale tento Silan je úplne bezproblémový, dokonca krásne vonia, takže sme si ho hneď aj zakúpili 💜👌😸.
  • Krásne vonia
  • Prádlo je mäkké
  • Nespôsobuje ekzémy
  • Cena zodpovedá kvalite
zuzu90  5. okt 2022

Dotyk jemnosti

Dcérka má kožné problémy a veľmi citlivú pokožku. Vždy čítam zloženie pracích prostriedkov a detskej kozmetiky predtým, ako ich kúpim. Pri tejto aviváži som milo prekvapená. Vôňa je jemná, ale zároveň dlhotrvajúca. Prádlo mäkké. Zloženie aviváže Silan sensitive je pre nás, ale hlavne pre dcérku najlepšia voľba. Odporúčam.
  • Dlhotrvajúca príjemná vôňa
  • Nedráždi
  • Pre detskú a citlivú pokožku
misinka0611  4. okt 2022

Ideálna aviváž pre citlivú detskú pokožku

Obe moje deti majú citlivú pokožku so sklonom k vysúšaniu a k atopickému ekzému. Hlavne obdobie jesene a zimy je najkritickejšie. Myslím si, že každý rodič detí, ktoré bojujú s týmito problémami to dôverne pozná.

Aviváž som mala možnosť vyskúšať počas troch praní. Oblečenie detí a hlavne posteľnej bielizne periem zvlášť s pracími prostriedkami, ktoré sú určené pre citlivú detskú pokožku. Silan Sensitive aviváž má jemnú vôňu, ale za to dostatočne intenzívnu, ktorá dokázala prevoňať prádlo. Aviváž bola šetrná a nepodráždila detskú pokožku, ani nespôsobila iné problémy. Aviváž odporúčam 👍.
  • - vhodná pre deti s citlivou pokožkou
  • - vôňa
  • - zmäkčila prádlo
  • - nespôsobila dieťaťu žiadne kožné problémy
  • - nie veľmi intenzívna po praní, nedráždi
andy57  4. okt 2022

Aviváž Silan sensitive

Aviváž krásne vonia aj po opratí. Určite zakúpim riadne balenie, na dlhšie testovanie.
  • Hypoalergénne zloženie vhodné aj na detskú bielizeň
  • Zmäkčuje bielizeň
  • S jemnou vôňou šetrnou k pokožke
aaalenkak  4. okt 2022

Ako neveriaca uverila 😉

Trpím od tehotenstva ekzémom na ruke a bola som zvedavá ako zareaguje, ked vyskúšame novú aviváž.
Verte či nie, dovolím si napísať, že sa to výrazne zlepšilo. Môžem povedať, nie je to hlúposť a presvedčilo to aj človeka ako som ja 🙂. Určite si kúpim celé balenie a vyskúšam, ako sa ďalej zachová môj ekzém, keďže vidím pokrok a nevadí ani našim 4mesačným dvojičkám.
  • Krásna jemná vôňa
  • Citlivý k pokožke
  • Jemnosť prádla
2 ľudia považujú za užitočné
petra0017  4. okt 2022

Aviváž Silan

Aviváž krásne vonia. U nás sa často perie pri deťoch a hlavne syn má ekzém od malička a baby tiež. Skúsili sme zatiaľ dve vzorky. Prádlo krásne voňalo a zatiaľ nik nemá problém. Skúsime kúpiť celú fľašu nakoľko z tej vzorky sa nedá hneď vidieť reakcia.
  • Jemnosť
blbovina  3. okt 2022

Krásna vôňa

Som spokojná, prádlo jemné, voňavé.
  • Krásna jemná vôňa
daska178  3. okt 2022

Odporúčam

Mala som možnosť testovať Silan sensitive & baby. Nakoľko doma mám 2 detičky (6 mesačného chlapčeka a 9 ročné dievčatko), ktorí majú atopický ekzém, ma toto testovanie potešilo. Prádlo je hebké, voňavé a páči sa mi zloženie. Deťom sadol 😊, takže určite kúpim ďalšie balenie.
  • Jemnosť prádla
barbora_t  3. okt 2022

Aviváž Silan Sensitive

Moja dcéra aj ja máme dosť citlivú, ekzematickú pokožku. Na moje prekvapenie, aviváž je jemná, príjemne vonia a sadla ako mne, tak aj malej:). Už som si zaobstarala aj veľké balenie.
Za mňa môžem len odporúčať:)
  • Vhodná na citlivú pokožku
  • Dostupnosť v obchodoch
len_nig  3. okt 2022

Aviváž

Prádlo príjemne voňalo, bolo mäkké a hebké. Syn nemal žiadnu reakciu, takže hodnotím pozitívne 😊.
andy1985  3. okt 2022

Testovačka Silan sensitiv

Keď som vyhrala testovanie bola som veľmi zvedavá, pretože nemám dobré skúsenosti s avivážami. Môžem ale povedať, že veľká spokojnosť.
  • Hebkosť
ja_mi  2. okt 2022

Dokonalá

Výborný produkt.
Vôňa nedráždivá a jemná, bielizeň krásne vonia.
Je mäkkučká na dotyk, na tele nedráždi.
Chlapci mali pri iných avivážach pocit svrbenia, preto sme ich prestali používať.
  • Mäkká bielizeň
  • Rozjasní farby
  • Je jej málo🤣
inguska3  1. okt 2022

Veľká spokojnosť

Boli sme spokojní, prádlo bolo jemné a krásne voňalo.
Moje deti majú citlivú pokožku a táto aviváž im vyhovovala. Určite budeme používať aj naďalej.
  • Mäkké prádlo
valeriusk  30. sep 2022

Testovačka aviváže Silan sensitive

Prvé pranie za nami:) Keďže ja aj malá máme sklony k ekzému, uvidíme ako bude po prvom praní. Ale hodnotím pozitívne, po vybratí prádla z pračky je po nej jemné, mäkké a má nádhernú vôňu.
  • Hebká bielizeň
  • Pocit čistoty
kristinagregorova  29. sep 2022

Silan č.1

Aviváž vonia príjemne a aj oblečenie je mäkkučké. Presvedčila nás, že je vhodná aj na veľmi citlivú pokožku dieťatka.
  • Citlivosť k pokožke
veronikalubko  26. sep 2022

Silan Sensitive Baby

Dostali sme možnosť vyskúšať vzorky silanu a hneď v ten deň ako prišli, sme ich aj využili ❤️.
Za mňa najlepšia aviváž, ktorá sa znesie s detskou pokožkou ❤️.
  • Prijateľná cena
  • Prádlo krásne prevonia
tindes  26. sep 2022

Vyborna jemna avivaz

Perfektna verzia aj na citlivu pokozku a pre babatka,pouzivame zlaty a ked sa nam narodila mala,potrebovala som nieco ,co zmakcuje pradlo,ale zaroven nepodrazdi jemnu kozicku.. prala som v tom aj plienky a postelne pradlo a nadherne vonia aj po case po vybrati zo skrine 🥰👍
  • Krasna vona
  • Jemny k pokozke
  • Staci male mnozstvo
  • Privitali by sme vacsie ekonomicke balenie
lucinka563  24. sep 2022

Príjemná vona

Príjemná vôňa, hebké oblecenie, mojej malej 5 rocnej Aviváž Silan Sensitive veľmi vonia, ma ju rada, odporúčame ❤️❤️❤️
vladimiral  18. sep 2022

Vhodné pre citlivú pokožku

Ako alergik oceňujem hlavne zloženie, ktoré nedráždi pokožku.
Ostatné ako vôňa a mäkké pradlo beriem ako príjemný bonus.
  • Zloženie vhodné pre citlivú pokožku
  • Prádlo mäkké na dotyk
andyka10  18. sep 2022

Kvalitné,mám rada

Veľmi super kvalitne mám rada
  • Super
  • Nemam
katkakio81  18. sep 2022

Silan

Prádlo je krásne mäkké a voňavé
ivana2307  17. sep 2022

Najlepšia pre bábätko

Veľmi krásne vonia, prádlo je mäkkučke,
  • Top u nás
zuzikha13  14. sep 2022

Odporúčam

Veľmi kvalitná aviváž
  • Jemné oblečenie
chocolatka  13. sep 2022

Moja obľúbená aviváž

Zbožňujem ju.
Používam ju už veľmi dlho a nemienim meniť ❤️
  • Vona
  • Hebkosť oblečenia
  • Nema
patycka  13. sep 2022

Krasna vôňa

Tento avivaz velmi rada pouzivam. Ma krasnu vonu a je perfektne vhodny na citlivu pokozku. Avivaz nepridavam len k detskym veciam ale aj k nasim. Je uzasny!
  • Vhodny na citlivu pokozku
  • Super vôňa
lucihor  13. sep 2022

❤️❤️

Uzasna a jedinecna vona.
Pradlo krasne vonia aj v skrini. Ciapocky a svetriky makke, bielizen prijemna na dotyk. My sme si nan tsk zvykli, ze uz periem nom aj nase veci a tie periny ❤️ nic lepsie ako po namahavom dni si lahnut do vonavych perin nepoznam.
Za mna top 🥰
  • Jemnost, cistota, vona, ktora vydrzi
  • Nema
leovamamina  13. sep 2022

Výborná

Túto aviváž veľmi rada používam pri synčekovi.Má krásnu vôňu a je fakt výborná na citlivú pokožku.Za Nás určite topka ❤️
  • Krásna dlhotrvácna vôňa
janfo  13. sep 2022

Sú krásne voňavé....hlavne ich používam keď periem pre moju dcéru...

Každý sa pýta akú aviváž používam....je topka
  • Je super
  • Nič
lenka2507  13. sep 2022

Naša obľúbená aviváž

Aviváže Silan patria medzi naše obľúbené a rada skúšame nové a nové vôňe.
  • krásna vôňa
  • parádna výdrž
  • zatiaľ žiadne
zuuziiik  13. sep 2022

Spokojnosť

My používame iba aviváže od Silanu, všetky voňajú krásne. Pre voňajú a zmäkčia oblečenie a Silan Sensitive nám vyhovuje kvôli ekzematickým problémom s pokožkou :)
  • dlhá výdrž vône
  • mäkké oblečenie
  • šetrný k pokožke
lucka527  13. sep 2022

Spokojnosť

Práve chystám vybavicku pre 3.babatko všetko čo som vyprala ostalo krásne voňavé a mäkké vôňa je príjemná jemná. Nemám čo vytknúť
  • Stačí malé množstvo
  • Vôňa je príjemná jemná nevtierava
  • Prádlo mäkké
  • Zatiaľ žiadne
alexandra33  13. sep 2022

Prijemna, jemna vona

Avivaz silan sensitive pouzivam tiez hlavne kvoli mojim drobcom, pradlo je pekne vonave, jemne, kvoli pokozke maleho pouzivam tuto sensitive, ale vona sa mi paci aj mojej rodinke
  • prijemna nevtierava vona
  • dlhsie vydrzi
  • zatim som nepostrehla
leannmary  12. sep 2022

Spokojnosť

S avivážou som spokojná, používam ju na detské oblečenie, ale aj na moje a manželove. Má peknú jemnú vôňu a aj na dotyk je prádlo jemné.
annirons  12. sep 2022

Silan moja 1

Tak okrem toho ze prádlo krásne prevoniq, aj dlhšie keď je v skrini stále pekne vonia keď ho vyberiem, jemný aj pre moje deti používala som od narodenia... a boli sme veľmi spokojný...
sonickasn  12. sep 2022

Silan

Silan používam dlhé roky ... Stále keď prídete s niejakou novinkou hneď ju mám doma ... Samozrejme nie každá vôňa mi vyhovuje ,ale to je je jasné 100 ľudí 100 chuti ... Silan sensitive používam stále lebo mi krásne vonia na detskej pokožke ... Jedna vec, ktorá má zaráža je tá ,že kúpim silan v Rakúsku tak je hustý a viac vonia ako ten ,ktorý kupim u nás na Slovensku.... Je to veľké sklamanie prečo sa u nás musí tak riedit...
capy1212  12. sep 2022

Iba pozitivna skúsenost

Silan používame už dlhé roky, este pred tym ako som mala deti ich používala mamina doma nakolko od detstva mám ekzém, a jedine tento aviváž zabral,odkedy mám vlastnú rodinu tak idem v šľapajach maminy a pouzivam iba tento vyrobok, deti našťastie nezdedili po mne ekzém takze s tym problem nie je ale pouzivam ho preventívne, a nemám v úmysle meniť
  • Skvelá vôňa, dlho vydrží
  • Nemá
lucka70  12. sep 2022

Najlepšia aviváž

Mám tri detičky a všetci majú citlivú pokožku a konečne som našla silan ktorý im vyhovuje
  • Krásne vonia
anda2005  12. sep 2022

Krasna vona, ktora vydrzi velmi dlho.

Tuto avivaz pouzivam uz dlhe roky, ma krasnu vonu, ktora vydrzi velmi dlho. Mame citlivu pokozku a ziadny problem sme s touto avivazou nikdy nemali.
  • Krasna vona
  • Ziadne
maja4567  12. sep 2022

Jemná vona

Je to krásna jemná vôňa.So synom ju máme radi.
  • Zatiaľ nič
lennnajakubko  12. sep 2022

Vôňa

Najkrajšia vôňa pre nás všetkých s citlivou pokožkou synček aj ja a
jantom  12. sep 2022

Silan sensitive

Už vyše 10 rokov používam iba túto aviváž.
Niektoré iné značky aviváže majú tiež sensitive ale nevyhovovala nám, boli príliš voňavé na to, že to má byť pre citlivú pokožku.
Takže za mňa rozhodne silan sensitive 👌
  • Neviem o žiadnych
bobkovci5  12. sep 2022

Milujem tuto avivaž

Ja inu avivaž ani nepouživam je fakt perfektná krasne voňia ani žiadne alergie niesu snej všetky veci voňaju tak krasne babetkovsky a dlho trva stym ze je taka jemna.Za mna uplna topka❤️❤️❤️❤️❤️💯
  • Žiadne alergie pekne voňia dlho.
  • avivaž použivam dlkšie a žiadne nevýhody som nezistila.
25daniela  12. sep 2022

Používanie

Aviváž Silan sensitiv používam už dve desaťročia, viac k tomu ani nič nenapíšem, keby nebola vynikajúca, neošvedčí sa..
  • Má jemnú vôňu.
  • Rýchlo sa míňa.
kveova  12. sep 2022

Úplne najlepšia aviváž na trhu

Podľa mňa najlepšie vonia a najdlhšie zo všetkých aviváži. Rada by som ďalej testovala a vyskúšala nové.
  • dlhotrvajúca sviežosť
  • malé balenie, priala by som si ja 10 litrové 😂👌