Pôrodnica Humenné

4 skúsenosti

Pôrodnica Humenné a jej gynekologicko pôrodnícke oddelenie poskytuje komplexnú gynekologickú a pôrodnícku starostlivosť.

Kontakt

Nemocnica A. Leňa Humenné, n.o.
Pôrodná sála
Gynekologicko pôrodnícke oddelenie
Nemocničná 7
066 01 Humenné
Oficiálne stránky pôrodnice

Ústredňa ++421 (0) 57 7706 111, 112, 113
Pôrodná sála 0917 914 002, ++421 (0) 57 7706 324
Gynekológia ++421 (0) 57 7706 228
Šestonedelie ++421 (0) 57 7706 377

Sprevádzajúca osoba

Účasť otca či inej blízkej osoby pri pôrode18 je možná.

Epidurálna analgézia

Na úľavu bolesti je možné podať epidurálnu analgéziu.

Pôrodná sála

Pôrodné sály poskytujú komplexnú pôrodnícku starostlivosť spojenú s možnosťou kontinuálneho monitorovania stavu plodu a matky pred, počas a 2 hodiny po pôrode32, s možnosťou okamžitého riešenia závažných zdravotných komplikácií na operačných sálach. Na pôrodných sálach sa odvádzajú všetky pôrody vaginálnou cestou s možnosťou ukončenia podľa stavu aj operačne - t.j. cisárskym rezom57 .

Máš viac informácií alebo fotky z tejto pôrodnice. Napíš nám a pomôž nám tak rozšíriť tento Wiki článok.

Súvisiace články

Viac o pôrodnici v Humennom na modrykonik.sk

Použité zdroje

  1. http://he.svetzdravia.com/oddelenia/N51499009101-gynekologicko-porodnicke-oddelenie
Pomohol ti tento článok?
 / Nie

Skúsenosti s pôrodnicou Humenné

Priemerné hodnotenie:
Máš skúsenosť s pôrodnicou Humenné?
Podeľ sa o ňu a pomôž tak ostatným mamičkám.
Napíš svoju skúsenosť
ariannazara
18. jún 2019

Pôrodnica Humenné

Ahojte, rodila som v pôrodnici v Humennom a môžem ju len odporučiť. Úžasné, milé sestričky na pôrodnici a super pán primár, ktorý mi veľmi pri pôrode pomohol. :) Fakt odporúčam všetkými 10-timi túto zmodernizovanú pôrodnicu. 🤰
2 poďakovania
titovie
3. jún 2019

Rodila som tu dvakrat

Ahojte. Tak ja som v Humenskej pôrodnici rodila dvakrát. Raz v 2015 a raz v 2018. A každý pôrod iná spokojnosť. Pri prvom bola doktorka katastrofálna, ale sestričky celkom fajn. Pri druhom som už mala mladú doktorku, ktorá bola perfektná. Čo však musím skritizovať, sú sestričky na šestonedelí. Nie všetky, ale tie staršie sú totálne drzé a neochotné. A najviac ma dorazilo, keď prišla ku mne sestrička na izbu a ostal po nej neskutočný cigaretový puch. Fakt super pri malých bábätkách 😉
0 poďakovaní
zannazu
15. mar 2019

Pôrod október 2018

Rodila som v humenskej pôrodnici v októbri. Vyvolávačka mi nezaberala tak sa pri mne vystriedalo viacero pôrodných sestier a všetky boli skvelé. Nakoniec som rodila pri Miške a tá bola neskutočne milá, pokojná, veselá a veľmi, veľmi, veľmi mi pomáhala po všetkých stránkach. Spolu s pánom doktorom mi vytvorili super atmosféru a obaja s manželom sme boli spokojní. Mišku ako pôrodnú sestru odporúčam všetkými desiatimi.
1 poďakovanie
laskamojajeidna
14. mar 2019

Pôrod január 2018

Milé žienky, rodila som v Humennom. Pôrod mi dal zabrať, keďže trval od pol druhej rána do 19:07 večer. Vraj som sa pomaly otvárala. Pôrodu som sa nebála, hoci bol fakt bolestivý. Nech mi nikto nehovorí, že pôrod nebolí. Chvalabohu, som rodila pri primátori. Fakt super človek. Ani sme nedávali žiadne úplatky ako je dnes v móde. Pekne sme sa poďakovali. Manžel bol pri pôrode. Malý sa narodil prirodzene. Bola som nastrihnutá. Všetko bolo fajn, až na sestričky. Asi len dve boli normálne a zvyšok drzé. Som si pripadala, že všetko musím vedieť, ako kojiť, hneď o sekundu. Vôbec som nebola spokojná s ich prístupom. Boli veľmi arogantné.
Ale hlavné bolo, že malý bol a je v poriadku.
  • Lekár na jednotku.
  • Arogancia zo strany sestier.
4 poďakovania