Druhý kočík k ABC Design Salsa 4 Air - skladný do auta, na cesty, priestranný, farebný - do 200e

Zodpovedané
8. feb 2021

Ahoj,

Dcéru vozím v športovej časti kočíka ABC Design Salsa 4 Air. Bývame na dedine, chodíme aj po poľných cestách, je to super tank, v tomto mi veľmi vyhovuje. Ale keď mám ísť niekam s ním sama autom, zaberá veľa miesta, je ťažký, nespratný a aj v obchode s ním stále niekam narážam. Pôvodne som ho chcela úplne vymeniť, ale nakoniec som sa rozhodla si ho nechať a dokúpiť nejaký šikovný športiak do auta, na cestovanie atď.

Vieš mi prosím poradiť, kde sa začať obzerať?

Podmienky sú, aby bol ľahký, spratný, jednoducho skladateľný, ľahko ovládatelný aj jednou rukou, nosnosť aspoň do 20 kg a vhodný aj pre väčšie dieťa. Ak by bol aj v nejakej peknej farbe, bolo by to super, ale netrvám na tom (len mam pocit, že všade samá sivá a hnedé kožené madlá, chcelo by to zmenu...). Nájdem niečo také okolo 200 eur? Asi je to dosť nízka cena, ale nevadia mi ani bazárové.

Ďakujem

Ahoj,

prosím nezabudni, že čím ľahší a skladnejší bude, tým menej bude aj priestoru vo vnútri. A ak k tomu pridáš aj cenové ohraničenie, zas až tak veľa nám toho neostáva - dobré teda je, že akceptuješ aj možnosť bazáriku.

Ja osobne by som v prvom rade riešila niečo také stredné no dostatočne skladné - napr. ako Oyster Zero, ktorý je ako široký na priestor, tak aj ľahučký a jednou rukou skladný. A ešte aj farby ponúka rôznorodé (okrem ružovej aj rôzne melange a limitky). Ja som s ním ako s ľahkým šikovným športovým kočíkom bola spokojná veľmi.

Babystyle Oyster Zero

Väčšie dieťa a super farby ti splní aj Greentom Upp Classic. Ten nejde až do ľahu, nebude na veľké spánky, na tie presuny a šikovnú manipuláciu ale bude super. A ešte aj skvele vyzerá.

Greentom Upp Classic 2017

Ak by si chcela niečo ešte menšie, také ozaj ozaj skladné, tam už to proste priestorovo bude iné a až tak veľa toho už neostáva, ak vezmem do úvahy aj tie farby a vyššiu nosnosť. Poradím preto Cybex Eezy S+2, ktorý je dostupný aj vo farbách (napríklad ružovej či tyrkysovej).

Cybex Eezy S+²

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli