Existuje otočný športový kočík s aspoň 20kg nosnosťou, úplným ľahom a odvetrávanou strieškou? 4 kolesá, prosím...

Zodpovedané
18. nov 2020

Dobrý deň,

mám 6mesačnú dcéru a som veľmi sklamaná zo športovej časti našej 3kombinácie, preto ju musím vymeniť. Hľadám na eshopoch, v bazároch atď, no neviem nájsť kočík, ktorý by zodpovedal naším kritériám.

Tie sú:
* nosnosť do min 20kg
* možnosť úplného ľahu (rovné ležanie, nie korýtko)
* možnosť mať dieťa otočené aj tvárou k sebe
* 4 kolesový
* sieťka na strieške pre lepšie prúdenie vzduchu v lete

Viete, prosím, poradiť športový kočík, ktorý by zodpovedal týmto kritériám?
Ďakujem 🙂

Ahoj,

napadá mi niekoľko, ale nemám od teba ani informáciu o rozpočte, ani o skladnosti, ani o teréne/používaní, na ktoré má byť kočík určený.

Zatiaľ uvediem Joie Versatrax, Cybex Balios S - v novšej verzii majú až do 22 kg. Ďalej Stokke Beat, Nuna Triv, Mamas&Papas Armadillo Flip XT2, Emmaljunga NXT60 F. Ty sa na ne pozri, popremýšľaj čo ti chýbalo a čo si chcela.

Joie Versatrax

Cybex Balios S

Stokke Beat

Nuna Triv

Mamas&Papas Armadillo Flip XT 2

Emmaljunga NXT60 Flat

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli