Joolz Hub alebo už Aer? Aký športový kočík je pre nás (dcéra má 1 rok) vhodnejší, ak skladnosť je pre nás prioritou?

Zodpovedané
3. dec 2020

Ahoj Eli.

Chcela by som ta poprosit o radu. Dcera uz mala rok a v sucasnosti mame Joolz Hub a zacinam uvazovat, ci ho vymenit za Aer alebo ci si este dlhsie vystacime s Hubom. Jediny dovod na vymenu je skladnost a tym padom aj vaha kocika. Spanok v kociku je skor prilezitostny.

Dakujem za odpoved.

Ahoj,

mne tu príde, že napriek rovnakej značke a na typ kompaktným modelom porovnávame v podstate úplne opozitné modely.

Joolz Hub je síce menší, ale je to plnohodnotný otočný model športového kočíka prípadne aj kombinácie.

Joolz Hub

Joolz Aer je zasa neotočný, ultrakompaktný model vhodný a určený na cestovanie a príležitostnejšie použitie napr. v obchodoch. Nie veľmi na každodenné jazdenie. Aj keď sa občasne dá využiť aj bežnejšie, na ozaj bežné používanie by som si kúpila iný. Skôr nejaký s úplným ľahom pre prípad spánku a proste aspoň trochu plnohodnotnejší.

Joolz Aer

Tak ak riešiš jeden, čo možno najkompaktnejší model, odporučila by som asi skôr mid-size modela, alebo niečo okolo tej kategórie, ale kompaktnejšie.

Buď napr. Nuna Pepp Next alebo TFK Dot 2.

Nuna Pepp Next

TFK Dot 2

Prípadne o trochu väčšie modely ako Oyster Zero alebo Gesslein S4.

Babystyle Oyster Zero

Gesslein S4 Air+

Z najmenších možných asi spomeniem Cybex Eezy S+2, ale aj to už sa skôr hodí na cestovanie. A na nerovnostiach a naozaj dennom používaní to proste budeš cítiť, že to je športiačik určený na trochu iné účely.

Cybex Eezy S+²

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli