Mamas and Papas Sola 2 vs. Moon Resea Sport - ktorý kočík je lepší? Či iná alternatíva?

Zodpovedané
17. dec 2019

Zdravim.

Ktory z tychto kocikov je lepsia volba? Moon Resea Sport mi pride dost podobny Sole 2... Povodne som mala jasnu volbu - Sola 2 - ale teraz zacinam rozmyslat uz aj o inej alternative..? 🤷‍♀️

Ci ostat radsej pri M&P Sola 2? Alebo su aj ine este podobne kociky, o ktorych ani neviem? 🤯

Dakujem

Ahoj,

oba Tebou vybrané športové kočíky - Mamas&Papas Sola 2 i Moon ReSea Sport - sú dobré, aj keď veľmi mestské modely.

Za mňa, dizajnovo i jazdne, skôr vyhráva Sola, ale je tvrdšia, teda aj jazda bude tvrdšia. Ostatné vlastnosti mi prídu vymakanejšie, je to taký vyšší model. ReSea Sport je ale vydarený, a ak hľadáš skôr lacnejšiu možnosť, za mňa je určite dobrým. Keby som vyberala ja, vezmem ale asi skôr Solu. Je to dosť o Tvojich prioritách - ReSea mi zasa príde skladnejší.

Mamas&Papas Sola 2

Moon ReSea Sport

A asi ti to týmto neuľahčím, ale dám ti ešte do pléna Cybex Balios S - tento model je funkčne podobný, ako ReSea, ale príde mi vydarenejší. A ak by si chcela ešte niečo iné, ale podarené, tak aj Joie Versatrax stojí za myšlienku - aj kvôli kolesám či cene. A z drahších za mňa aj Easywalker Charley.

Cybex Balios S

Joie Versatrax

Easywalker Charley

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli