Vysoký, ľahko ovládateľný a pevný kombinovaný kočík pre zimné bábätko a vysokú maminu. Na aké značky pozerať?

Zodpovedané
19. aug 2020

Potrebujem poradiť. Malé sa má narodiť v zime a ja som dosť vysoká. Potrebovala by som vysoký ľahko ovládateľný pevný kočík. Je nejaká konkrétna značka čo sa práve na takéto kočíky orientuje?

Ahoj,

vyslovene na vysoké sú kočíky Stokke - konkrétne Trailz Classic či Trailz Terrain od nich by ti myslím si sadol ako výškou, tak aj pevnosťou. Len teda neudávaš ani požiadavky na skladnosť a na váhu, ani na cenu. A toto je skôr drahší kočík, tak neviem, či je to to, čo si myslela. Každopádne čo si zadala spĺňa.

Stokke Trailz Classic

Stokke Trailz Terrain

Ja by som určite pozrela aj na bazárový (už sa nevyrába) Bugaboo Buffalo či novší Fox. Sú to skvelé vyššie, aj keď nie vyslovene vysoké kočíky. Stabilne zvládnu aj horšie podmienky aj vyšších rodičov.

Bugaboo Buffalo

Bugaboo Fox

Veľmi zaujímavou, pevnou voľbou čo nie každý má - a aktuálne aj v pekných výpredajoch - by bol (aj keď robustnejší, no kvalitný) Teutonia Trio.

Teutonia Trio

Odporučím ešte aj Jané Kawai - ďalší pevný kočík aj pre vyšších.

Jané Kawai

A Gesslein FX4 Life by tiež mohol zaujať pre nastaviteľnú výšku nadstávb na konštrukcii 😉

Gesslein FX4 Life

Pozri si, rozmysli si prosím nároky na skladnosť a cenu, prípadne hocaké iné upresnenia.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli